Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 61

  • 25 319
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 30 204
Цитат
Не искам само хубаво, защото става блудкаво, но лошото дори и да е за дълго, ще го понеса, само да не е във вид на изтъркани клишета.
 

 


 Peace

имам усещането, че Джансел ако го накарат да убие някой, пак ще го изиграе перфектно. Този човек няма равен, доста често "спасява" с играта си някои по-плоски сцени и сценаристите трябва да са му адски благодарни   bouquet

# 721
  • Мнения: 2 116

Нещо много интересно ........от една дама от Аси-бг, danitoo12....цитат:......все пак и гневът в този сериал доставя удоволствие......"
Напълно съм съгласна с това !

# 722
  • Мнения: 1 095
Кали , защо когато Мурат прави някоя  "магария" са виновни сценаристите , а когато става дума за Левент ....виновен си е той , а да не забравя и детството му....! newsm78
Маргита, нещо ги умешихме нещата, говоря за играта като изиграване, дали Джансел ще играе "добър Мурат" или "лош Мурат", ако е добър актьор ще трябва и двата варианта да ги изиграее добре, същото се отнася и за всеки друг от сериала..., така е по сценарий, ако в тази серия си добър, може в другата серия сценаристите да те "вкарат" в ролята на лош герой...., от тази гледна точка, ама всичко си е от сценария...... Добрия професионалист играе това което му е по сценарий, и ако ние го усетим и в двете крайности, то той наистина е добър актьор....., ако от утре Мурад оджа стане оня романтичен оджа, то пак ще е по сценарий....
Надявам се да съм  обяснила добре моите доводи....
Онова за Джансел го написах по повод въпрос към него, като е бил режисьор, дали сега в ПнС дава някакви напътствия в тази насока  и той каза категорично не, в този сериал е само и единствено актьор и играе това, което му е по сценарий дори и да не му харесва някоя сцена, той я играе.
Според мен ти смесваш образите на героите, с играта на артистите - там естествено, че всеки си има предпочитания - ти харесваш Левент, аз харесвам Мурат....


Кали от всичко написано ми се струва , че по-скоро потвърди моите думи , но това няма толкова голямо значение !
А , щом сме почнали да определяме,  кой кого и какво харесва .... по-точно е , да се каже , че аз харесвам....... и... Левент .....освен,  Мурат  ....така казано , има по друго значение!
Марги ти още със задаването на този въпрос, определи кой, кого и какво харесва, и явно ме упрекваш в пристрастност..., но той, твоят въпрос, зададен по този начин, също си лъха  и се усеща нотката на пристрастност...,  иначе не би си правила труда да ми го задаваш.
Струва ми се, че пак смеси актьорите и героите, (героят не играе по сценарий, по сценарий играе актьорът), но както казваш и ти,  това няма толкова голямо значение!
Евалла ти правя, че харесваш и двамата герои, аз не мога.  Аз мога да харесвам само един от двамата... и не виждам причина да ме упрекваш за това, че съм направила избор..., защото за мен е  абсурдно  да харесвам и двамата...

# 723
  • Мнения: 3
Цитат
Не искам само хубаво, защото става блудкаво, но лошото дори и да е за дълго, ще го понеса, само да не е във вид на изтъркани клишета.
 

 


 Peace

имам усещането, че Джансел ако го накарат да убие някой, пак ще го изиграе перфектно. Този човек няма равен, доста често "спасява" с играта си някои по-плоски сцени и сценаристите трябва да са му адски благодарни   bouquet

Това можем да го кажем не само за Джансел, но и за други актьори в сериала. Добре , че си разбират от работата и спасяват все още положението .  ooooh!  Thinking Wink И г-н Лескай се скри като кадъна, поне досега пускаше по някой кьорфишек да се надяваме.  Joy #2gunfire

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 01:29 от doriana

# 724
  • Мнения: 2 116
Кали , с удоволствие ще ти отговоря , но идва края на темата , и не ми се иска да я приключваме в конструктивен спор , затова , що е сценарий ,  кой кого харесва или или кой кого упреква , макар , че това последното ми е като мъгла ....къде го видя ! newsm78

В началото на темата стоят тези думи на Ринка .....

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА!
СТАРАТА Я ИЗПРАТИХМЕ С ПРИЯТНИ ЧУВСТВА!
НЕКА ТАЗИ Я ИЗПИШЕМ ЗАВЛАДЯНИ ОТ ОЩЕ ПО-ПРИЯТНИ ЧУВСТВА!
ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ НА ВСИЧКИ В ТЕМАТА ЗА ЛЮБОВТА!


Искам да приключим темата за любовта с любов........

 От този колаж , не просто виждам любов ....усещам я!

# 725
  • Мнения: 1 095
Кали , с удоволствие ще ти отговоря , но идва края на темата , и не ми се иска да я приключваме в конструктивен спор , затова , що е сценарий ,  кой кого харесва или или кой кого упреква , макар , че това последното ми е като мъгла ....къде го видя ! newsm78

В началото на темата стоят тези думи на Ринка .....

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА!
СТАРАТА Я ИЗПРАТИХМЕ С ПРИЯТНИ ЧУВСТВА!
НЕКА ТАЗИ Я ИЗПИШЕМ ЗАВЛАДЯНИ ОТ ОЩЕ ПО-ПРИЯТНИ ЧУВСТВА!
ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ НА ВСИЧКИ В ТЕМАТА ЗА ЛЮБОВТА!


Искам да приключим темата за любовта с любов........

 От този колаж , не просто виждам любов ....усещам я!
Лека нощ, Марги, Ваня и Ли!!
Марги, изобщо няма спор, това си е мое виждане и усещане за нещата.
Ти сега да не вземеш да ми изнасяш урок, за "Що е сценарий"...
Да не имаш нещо общо с педагогиката, ще се чувствам като в клас, в час... newsm78 newsm78 newsm78
Нещата са си простички, аз харесвам, обичам и усещам нещата по този начин - просто и ясно, няма какво да се философства...
Тука все пак сме си по скоро да се разтоварваме.....

# 726
  • Мнения: 2 116
Ето и тук се усеща любовта.....!


Ринка , благодарение на твоите колажи тези целувки от вече
                              близкото  минало ...са все още с нас...и ни въздействат все така силно...!

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 03:38 от margita9

# 727
  • Мнения: 2 116
А , това е красота и още нещо....!

# 728
  • Мнения: 0
Кали, хубаво си написала, че темата е за разтоварване, но ето сега в почти 4 часа влизам да прочета
какво се е коментирало днес и виждам пак сръдни и оплювания по сценаристите, сценария и т.н.
тинтири-минтири размисли и страсти, ей тъй между другото да си кажем мнението, което що пък да е позитивно doh
Хора, моля ви се, съобразявайте си коментарите, много хора работят доброволно за този сериал - превеждат,
слагат суб., правят колажи, клипчета, търсят снимки и инфо и т.н.
Всичко с цел темата да е забавна и наистина да се разтоварваме.
Не всеки иска да чете само оплюваници, пък как някои от вас едно положитено нещо не видяха, та да го
споделят - само хленч, че сериала им бил подменен.
Писна ми да се товаря с такива мнения и да чета караници, обясняваници и сдобряваници,
напоследък май е почти всеки ден така.
Не мога да разбера, като не му харесва на някой сериала, защо аджеба продължава да го гледа,
нека си намери друг, който да го удовлетворява напълно, искрено го пожелавам на разочарованите.
Ох, да вземат вече да се сдобряват оджата и Хасрет, че напрежението главоломно взе да нараства doh
 Лека нощ, ако все още има будни и добро утро на ранобудните Hug  

# 729
  • Мнения: 0
 
Цитат
Лека нощ, ако все още има будни и добро утро на ранобудните.

Ами, ДОБРО УТРО!!! Добър да е денят и вечерта също!!!  bouquet Hug
По повод дискусиите за случващото се в сериала моето мнение е, че се случва това, което трябва - израстване на характери при това в сблъсък с живота такъв, какъвто е. Случват се ситуации, които не ни оставят равнодушни и ни карат да умуваме, кое е правилно и кое - не, каква позиция ще заемем.  Случва се прекрасна актьорска игра, изразяваща силни страсти и чувства, при това - поднесена деликатно и интелитентно. Случва се драмата, която, както разказват легендите, са преживявали и древните, и модерните хора (имам предвид аналогиите, които момичетата направиха и с легендата за Пигмалион и Галатея, и с Дж.Б.Шоу, и с П.Куелю). Това е драмата на истинската любов, способна да разруши творението си, но също и предразсъдъците си.  Случва се нежност и загриженост между хората, оригинален хумор, който все повече изчезва от живота ни днес. Случва се раждането на вълнуваща музика, която някак без усилие гради мостове между хората... т.е. Случва се не едно, а много събития. И се случва пред очите ни, което е още по-интересно, защото с помощта на момичетата, понасящи на минутата информацията и превода на филма, имаме усещането, че участваме в процеса на създаваеноте на живота в него. Случват се и прекрасни колажи и клипове, които продължават историята на Хасрет и Мурат. Ще се случи и ... очакваната прегрътка, целувка, щастие. То и в приказките не идва лесно. Ама пък затова е незабравимо...
Та мисълта ми, мили запленени момичета е - разочарованието е следствие от очакването на едно единствено нещо. Ако очакваме повече неща, ще сме по-доволни. За мен този филм си остава без аналог и за това пленява и държи почитателите си близко до себе си. Което не пречи да се ядосвам понякога, или да продължавам да си искам и жена в екипа сценаристи, защото жената вижда любовта и живота по друг начин - не толкова аналитично, колкото цялостно; не толкова драматично, колкото романтично. И би била полезна. Simple Smile
Спорен и приятен ден ви желая. И нека завърши с вълнуваща вечер! Hug

# 730
  • Мнения: 33
Добро утро, мили момичета! Желая ви хував ден, прекрасно настроение и по-малко негативизъм.
Днес е петък - денят на истината за поредната пленяваща серия от "Пленителката".
Кой каквото ще да пише за мен този сериал продължава да е страшно интересен, изпълнене с много емоции, невероятна игра, прекрасен хумор и много теми за размисъл върху пътя на любовта.
Напълно подкрепям думите на Катя в по-горния пост, казани точно и ясно. Благодаря ти,Катя!

  food010 Чаша кафе с усмивка е добро начало за деня!

# 731
  • Мнения: 0
И нека завърши с вълнуваща вечер! Hug



Добро утро на всички.
От твоята клавиатура - в ушите на сценаристите.

Спорен и успешен ден момичета и момчета.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 732
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Петък е- ден на пленяващ епизод! Какво ли ни очаква след 12 часа?
Остава ни единствено да преживеем един прекрасен ден с близки и приятели и после, довечера да седнем пред мониторите за да преживеем два вълнуващи часа с нашия филм!

Пиейки си кафето, поднесено от Жилка, хвърлете поглед на пресата:


Gönülçelen dizisinde kahreden sahne
Ben olsam çok feci döverim!


Gönülçelen?de (atv) ne olduğunu anlamaya çalışıyorum. Bu Hasret (Tuba Büyüküstün) ile Murat (Cansel Elçin) hakikaten büyük ve mahcup bir aşkla sevmiyorlar mıydı birbirlerini? Ne oldu da şimdi Levent denilen o genç ışık hızıyla diziye girip meseleyi evlenme teklifine kadar getirdi. Murat?ın fragmanlarındaki yüzünü görünce kahroldum be vallahi... Sen hayatını koy, sıfırdan bir yıldız yarat; el oğlu gelsin manzarana konsun. Çok feci döverim ben o Levent?i. Haberi olsun herkesin!

Mesut Yar - Posta
5 Kasım 2010 Cuma 07:00:43 Televizyon Gazetesi


http://televizyongazetesi.com/gonulcelen-dizisinde-kahreden-sahne_6_29883

А новата тема вече ви очаква!

# 733
  • Мнения: 10 240
Туба  при заснемането на реклама за Пантен:





Изящна, слънчева жена, нали!

# 734
  • Мнения: 33
Ох, Ринка тоз Гугалчо ми превежда, че Левент ще победи. дали това означава, ме Хасрет ще приеме предложението?

Общи условия

Активация на акаунт