ЖЕНАТА ЛЪВ - 41 ЧАСТ

  • 15 120
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Ми щото правих едно руло вчера, ама ми останаха  Rolling Eyes. Ще взема с ориз да ги запека и тва е. Или да направя гъбена каша, само дето не знам как се прави   newsm78.

Джулкеnewsm65

# 46
  • Балчик
  • Мнения: 741
Запис  Mr. Green

Пп: Имам едни гъби, сварени вчера. Какво да ги правя?

Ппп: КамчеHug
направи им едно сосче , от бульон и малко брашно , леко чубрица и това е , прилича на гъбена каша  или както са си сварени , малко кашкавал отгоре и във фурната само кашкавалчето да се стече  Peace

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
направи им едно сосче , от бульон и малко брашно , леко чубрица и това е , прилича на гъбена каша  или както са си сварени , малко кашкавал отгоре и във фурната само кашкавалчето да се стече  Peace

Ъъъ, това в тиган ли трябва да го направя  Blush? И трябва ли да са много на ситно, или и на по-едро става?

# 48
  • Балчик
  • Мнения: 741
направи им едно сосче , от бульон и малко брашно , леко чубрица и това е , прилича на гъбена каша  или както са си сварени , малко кашкавал отгоре и във фурната само кашкавалчето да се стече  Peace

Ъъъ, това в тиган ли трябва да го направя  Blush? И трябва ли да са много на ситно, или и на по-едро става?
Е ако гъбките ти са малко може и в по - дълбок тиган , но иначе най - удобна си е тенджерата , че като почне енергичното бъркане с лъжица , да не се олива. Не е нужно да са много надребно нарязани гъбите , че и без друго ще се свият .

# 49
  • София
  • Мнения: 6 210
Ммм, идеята на спондж боб за кашкавала е добра  Peace! Аз много обичам гъбите задушени с масло. Както си ги сварила, ще ти се задушат за три минути. После можеш да ги подправиш с копър, чесън и лимонов сок - много е вкусно (ако си падате по чесъна, разбира се).
Забравих - можеш да си ги прибереш в камерата и когато решиш да правиш спагети, супа или каквато там манджа решиш, да ги използваш.
Аз слагам малко гъби и в кюфтетата по чирпански, например.

# 50
  • Мнения: 339
Момичета обадиха ми се преди малко, утре в 3 следобяд съм на интервю за работа.   Crazy
Аз на сегашната съм в предизвестие до средата на месеца.  Tired
Много да ми стискате палци утре следобед.  Praynig

# 51
  • Мнения: 699
Чеб, силно стискам от сега и ще чакаме да се похвалиш утре как е минало. А интервюто в Сф ли е?

# 52
  • София
  • Мнения: 6 210
Ще стискаме, ЧебPeace! Дано това да е твоето място  Hug!

# 53
  • Мнения: 339
Чеб, силно стискам от сега и ще чакаме да се похвалиш утре как е минало. А интервюто в Сф ли е?

В Пазарджик е. Още не сме готови за София. Вече даже и тоалетна нямаме там.Пък аз не искам да се бутам при неговите. Разбрахме се с милото, че другото лято ще се местя натам.  Flutter

Ще стискаме, ЧебPeace! Дано това да е твоето място  Hug!

Дано.  Praynig
На 5 мин. е от вкъщи. По моята специалност е. Парите няма да са сигурно много, ама аз така и така оставам без работа, така, че това не ми е спирка.  Flutter

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
И от мен стиснати палци, Чеб  Peace.

Вени, ако ме домързи да готвя, ще ги бухна в камерата, мерси за идеята  Heart Eyes.

# 55
  • Мнения: 699
Чеб, ти се набутай в Сф пък кенеф ще сложите набързо.

Аз сготвИх.........................................  Whistling в стола..............пълнени чушки.  Whistling

# 56
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, ако ме домързи да готвя, ще ги бухна в камерата, мерси за идеята  Heart Eyes.
Ако ти трябва идея или повод да НЕ готвиш, разчитай на нас с Хаяси!  Joy

Чеб, това да работиш на 5 минути от дома е голямо облекчение! Пък парите... ах, парите, тяхната верица  Mr. Green!

# 57
  • Мнения: 339
Чеб, това да работиш на 5 минути от дома е голямо облекчение! Пък парите... ах, парите, тяхната верица  Mr. Green!

Да особено като си пътувал 6 години по 30 км. в едната посока всеки ден.  Mr. Green
А пък за парите, то идеално няма никъде.  Flutter
То аз и не знам колко ще са, ама не ми се вярва да са много.  Thinking

# 58
  • Мнения: 699
Вени, ако ме домързи да готвя, ще ги бухна в камерата, мерси за идеята  Heart Eyes.
Ако ти трябва идея или повод да НЕ готвиш, разчитай на нас с ХаясиJoy

 hahaha hahaha hahaha Ей, черните овци сме на форума, щом стане дума за готвене.  hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 5 140
искам хелп, да дам линкове към сники мой и някой да ги сложи в албума, става ли?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт