Пак ли земетресение?

  • 6 386
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 323
Някой усети ли земетресение в София?

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 05:13 от Mamma

# 1
  • София
  • Мнения: 1 890
Даааааа, току що, в Люлин.  Peace

# 2
  • Мнения: 6 323
Реших, че на мен от преумора ми се "клати" всичко. "Обърна" ми се сърцето.   ooooh!

Лекичко беше, де.

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 03:06 от Mamma

# 3
  • Мнения: 3 760
Хм, нито аз, нито добитъците усетихме нещо  newsm78

# 4
  • Мнения: 30
И аз го усетих. За малко да реша, че ми се е завило свят, но майка ми се събуди, защото и тя усети. Не беше слино.

# 5
  • Мнения: 6 164
Да, и на 7-я етаж в Дружба се усети, аз пък тъкмо се събудих минута преди него, много странно...

# 6
  • Мнения: 26
Magnitude   M 5.3
Region   SERBIA
Date time   2010-11-03 00:56:54.7 UTC
Location   43.76 N ; 20.68 E
Depth   10 km

Source parameters not yet reviewed by a seismologist

# 7
  • Мнения: 0
в София се усети , тук пише за епицентъра novini.sveyo.com/?p=407 , но май доста хора са го усетили

# 8
  • France
  • Мнения: 726
Момичета, цябата треперя-в Хасково беше много силно. От това се събудих в 4.50.
На първият етаж съм-  земята се тресеше.

# 9
  • Мнения: 6 323
В 4.50 ч. ?  Явно е било друго. Тук не съм усетила друго, освен това в 3 ч.


Да, в Турция е било - 2010-11-03   04:51:28    5.0    WESTERN TURKEY

# 10
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Преди минути друсна в Хасково.
Тъкмо си мислех, че вестибуларния пак ми играе номера и видях, че полюлея се клати.

# 11
  • Мнения: 1 252
Сега разбиранм защо станах в 3 с главобол....

# 12
  • Мнения: 6 323
В 2.56 ч. е било 5.4 по Рихтер в Сърбия
В 4.51 ч. - 5 по Рихтер в Турция


http://www.emsc-csem.org/Earthquake/Map/zoom.php?key=104&typ=euro#2

# 13
  • Мнения: 1 252
Аз съм на 14- тия етаж и си мислех , че котарака скача по леглото , изобщо не ми е миналио през ума , че е трус.
Сега кат прочетох  Shocked

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 05:15 от Рòса

# 14
  • London,UK
  • Мнения: 52
Доста яко се разлюляхме в 4.50...НА 5 тия етаж съм и сама с детето...Кофти тръпка.

# 15
  • София
  • Мнения: 109
Усетихме само това в 3.00. Беше доста силничко - спалнята се клатеше и щорите тракаха. От следващото нищо не сме разбрали

# 16
  • France
  • Мнения: 726
При мен усещането беше много интересно. Сега, като върнах лентата, разбрах защо така съм се усещала. Под къщата, само на 2.5-3 м. тече голяма подземна река. Събудих се в 4.50 от нейният кипеж, така да го нарека.. все едно реката кипеше. Тялото ми приемаше вибраците на бълбукането, все едно бях в джакузи. Няколко секунди не можах да осъзная какво става. И когато чашите издрънчаха, скочих. Кучетата се разлаяха....
Приготвих голяма торба с топли дрехи за мен и детето, документи, телефони и зарядни, и влязох тук да получа инфо... Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 11 116
Спала съм като пън.


Трус от 5.1 степен в Сърбия бе усетен в България

 

Земетресение беше усетено в София и на много места в Северозападна България в 2:56 българско време, като трусът, с продължителност около минута в най-силната си част е бил с магнитуд 5.1-5.4 в епицентъра, на около 250 км северозападно от София.

Европейско-средиземноморският сеизмологичен център съобщи за трус с магнитуд 5,4 степен по Рихтер на 243 северозападно от София, край сръбския град Кралево и за три вторични труса, съответно в 3:13, 3:19 и 3:33 ч. Епицентърът на първия трус е с дълбочина 10 км е на 35 км югозападно от Крагуевац и на 2 км северно от Кралево. Според източници от медицинските служби в града най-малко 15 души са били ранени. Населението на Кралево е около 70 хил. души. В града има повредени сгради, в някои квартали е прекъснато електричеството и питейната вода.

Последващите трусове са засечени на по-малка дълбочина – около 2 км. Първият и третият от трусовете са регистрирани на югозапад от Крагуевац, а вторият – на югоизток. Няма съобщения за щети и пострадали на наша територия. /БГНЕС

# 18
  • Мнения: 5 370
Аз посред нощ се разпищях и се вкопчих за мъжа, после му викам - ти нали не мислиш,м че сънувам, отговори, че и той го е усетил. НЕ било сън. Laughing

# 19
  • Видин
  • Мнения: 4 921
При нас във Видин беше много силно - хоризонтално. Разскърцаха се мебелите. Около 3часа без няколко минути. Аз инстинктивно грабнах детето, ама докато го взема (той спеше) и то свърши. Къде щях да го мъкна не знам  ooooh! Confused
Едва заспах след това и чаках вторични трусове. Това в 5 съм го проспала  Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Ха, ето защо дребния (4 г.) се събуди без причина и сефте поиска да спя до него...

# 21
  • Мнения: 4 892
В Сърбия има две жертви....

Гадост.

# 22
  • у дома
  • Мнения: 7 143
И при на в град Монтана в 3ч през нощта се усети доста силничко -ние сме на петия етаж.

# 23
  • Мнения: 25 634
Някои така ще си умрем в леглата...  Mr. Green
Проспали сме всичко, синът даже се успа за училище.
Но пък и вашето не е за предпочитане - да тръпнеш и да го мислиш цяла нощ... 
Съчувствам ви.  Hug

# 24
  • Мнения: 924
http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home#2
Сърбия продължава да се тресе  ooooh!
В Сливен нищо не съм усетила, обаче малката снощи беше много неспокойна и ставахме няколко пъти през ноща  Thinking
http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=196730#maps
ето и карта

# 25
  • Мнения: 375
Аз усетих в просъница и помислих ,че сънувам,че леглото ми се тресе.Силно е било явно защото имах чувството ,че съм в люлка.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 817
Аз напоследък трудно спя и се въртя по цяла нощ, ама тези земетресения и двете съм ги проспала...  Laughing Събудих се към 4 часа - между двете...  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 15 467
     За щастие, нищо не съм усетила! Сега чух, че е имало земетресения, по новините! Вчера цял ден ме боля ужасно главата, мислех,че е от ниското кръвно! Но до към два и  нещо бях будна и нищо не съм усетила!

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 08:36 от Тайна

# 28
  • София
  • Мнения: 38 523
Аз спах, обаче сънувах, че ни бомбандират американците. Mr. Green
Събудих се и се зачудих какъв е тоя идиотски сън. И заспах пак.
Свеки след 2 ч. въобще не е могла да заспи - тя много ги усеща земетресенията.

# 29
  • Мнения: 375
Тайне и мен ме боля вчера главата.И друг път при земетресение ме е боляла.Даже ми е ставало лошо няколко пъти ,едно такова все едно ми се доспива ужасно и не мога да ходя.После съм разбирала,че е имало земетресение по това време.

# 30
  • София
  • Мнения: 15 467
Тайне и мен ме боля вчера главата.И друг път при земетресение ме е боляла.Даже ми е ставало лошо няколко пъти ,едно такова все едно ми се доспива ужасно и не мога да ходя.После съм разбирала,че е имало земетресение по това време.
Много хора ги болят глави, но така сме свикнали, та за всичко друго се сещаме, само не и за което трябва!

# 31
  • Мнения: 924
Момичета вчера имаше  магнитни бури и мен ме цепи главата  Peace

# 32
  • Мнения: 4 435
Аз съм в Кърджали, че и на висок етаж, така ме разлюля в 5 без 8-9мин, че до 7 часа имах сърцебиене и треперих. Confused

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Вчера празнувахме рожден ден на щерката. Порядъчно си пийнахме (без да прекаляваме). Когато към 5 сутринта се събудих с усещането, че съм в люлка, се зачудих много, защото първо си помислих, че съм прекалила с питиетата и едва ли не току що съм заспала и така ми се струва. На сутринта, обаче, разбрах, че не си въобразявам. Честно казано спя дълбоко и се учудвам, че това съм го усетила, но явно е било достатъчно силничко.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 890
    В 5 не съм го усетила. Но това първото брррр, хубаво ме разлюля.  #Crazy Тъкмо си попълвах заявлението за Зелена карта, айде дано ми е на късмет това земетресение.   Laughing  Wink

# 35
  • Мнения: 241
Аз усетих в просъница и помислих ,че сънувам,че леглото ми се тресе.Силно е било явно защото имах чувството ,че съм в люлка.
по същия начин го усетих и аз, залюляване като в хамак. Щом ни разбуди и двамата, а аз спя като пън, значи силничко си е било. На  висок етаж съм - седми, та може би затова.

# 36
  • София
  • Мнения: 10 331
Първото явно съм го усетила (в София). През нощта станах и обиколих етажа, защото ми се стори в просъница, че някой раздрусва бравата на вратата. Всички спяха, не намерих крадец (какво ли щях да направя по гащи и рошава, освен да го уплаша човека) и се върнах полузаспала в леглото. Второто -  newsm78. Будя се по няколко пъти поне през нощта, но определено не съм усетила трусове. МъжО и щерката с топ не можеш да ги събудиш, тях люлеенето сами ги е доприспало сигурно  Grinning

# 37
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не го усетих, но точно към 3ч беше, когато Емма се изтърси от леглото заедно със завивката  Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 10 331
Не го усетих, но точно към 3ч беше, когато Емма се изтърси от леглото заедно със завивката  Crazy
Ау, това и аз го правех като бях малка и без земетресения. Даже и не се будех. Спях си до сутринта на пода. И табуретикте не помагаха...

Малката удари ли се?

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 09:19 от бъръльо-бъръльо

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не го усетих, но точно към 3ч беше, когато Емма се изтърси от леглото заедно със завивката  Crazy
Ау, това и аз го парвех като бях малка и без земетресения. Даже и не се будех. Спях си до сутринта на пода. И табуретикте не помагаха...

Малката удари ли се?

Май не разбра особено, че е паднала  Mr. Green. Хем имаше табуретка, ама я беше заобиколила някак.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 331
Сладка...от моята партия е.  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 217
Нищо не съм усетила.И Слава Богу.Сигурно щях да си доспивам пред блока на пейката.
За сметка на това пък сега съм облечена с детето и само чакам да просна прането и излизам и мисля да се прибера след обед.
Сърбия и Турция са си близо.Това ме плаши най-много.

# 42
  • Мнения: 6 993
Въобще не съм разбрала.

# 43
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Наколко дни умрях от главоболие, а когато се е явила причината съм си спала като... как може!!! ooooh!

# 44
  • Мнения: 702
Аз съм далеч, но вчера цял ден ми беше много напрегнато, без причина. Просто имах чувството, че нещо ще се случи.
Заметресение въобще не ми е минало през главата.

# 45
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
По Нова телевизия при Гала в момента коментират земетресението от миналата нощ и причините...

# 46
  • Мнения: 660
Хммм абе вчера и аз ги видях тези черти по небето,за които говореше Еленко при Гала и викам бре колко самолета са минали по едно и също време,много странно ми стана от тях newsm78
Земетресението а зне го усетих,спал асъм като пън точно тогава,мъжа ми го е усетил,малкия не.

# 47
  • Мнения: 924
И какво казаха при Гала, че в момента не мога да гледам  newsm78

# 48
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
5.3 в Западна &# … 88;да . Точно в 5 без 10 , Авче.

# 49
  • Мнения: 386
И аз ги видях тези черти....... Не ми изглеждаха като обикновенни следи от самолет, бяха много и еднакви. Изглеждаше, че верно са минали едновреминно много самолети ... Гледката определено беше необичайна...Но как бих могла да коментирам нещо което не разбирам...

# 50
  • Мнения: 924
Мисля си дали по някакъв начин тези две земетресения не са свързани, да са резултат от наместването на две сеизмични плочи в различни райони ли  newsm78

# 51
  • Мнения: 693
 Laughing сутринта се събудих и викам на мъжа си "Сънувах, че има земетресение, ама беше лекичко"  Mr. Green Сега разбирам чак, че не е било сън

# 52
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Всички вкъщи го усетихме.
Това в Сърбия - близко ни е.

# 53
  • Мнения: 1 220
И аз ги видях тези черти....... Не ми изглеждаха като обикновенни следи от самолет, бяха много и еднакви. Изглеждаше, че верно са минали едновреминно много самолети ... Гледката определено беше необичайна...Но как бих могла да коментирам нещо което не разбирам...
По кое време ги видяхте тези черти? Синът много настояваше да видя колко много самолети са минали и оставили диря в небето, беше вчера някъде около 17ч. Аз така и не му обърнах внимание, защото шофирах.

# 54
  • Мнения: 660
Точно около16:30 - 17:00 часа бяха чертите по небето,отивах да взема малкия от градината,при нас от Студентски Град се виждаха перфектно на небосклона.Точно като да  са минали 10 самолета сякаш по едно и също време,но и аз не го разбирам,може военните да са имали учения,макар да не съм чула звукове от летателни машини.
Еленко при Гала каза,че хамериканците си правили опити с климата и ние сме били като бели мишки Rolling Eyes Crazy

# 55
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Така е. Като рядко поглеждам небето ще ги видя "на кукуво лято"... JoyА това дето човеко го рече при Гала ... направо ме потресе... ooooh!

# 56
  • Мнения: 6 164
Какви са тия черти в небето и каква връзка може да има това със земетресението?!?!?
Какъв е тоя Еленко, не го знам, какво разправя, на работа съм и няма как да гледам ТВ?
Я дайте по-подробно, че тая тема се изроди в Досиетата-Х от липса на информация! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 335


А високо кръвно, аритмия и ускорен пулс, уж без повод, да са спохождали хора около вас?

# 58
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ми мене...
Винаги съм била с ниско кръвно. Тези дни и високо беше и аритмия и какво ли не... ooooh!

# 59
  • Мнения: 375
Да ,приятелката ми преди малко беше вкъщи да и меря кръвното,защото се чувства много зле. 145 на 120 кръвно и я цепи главата страшно.

# 60
  • Мнения: 25
Такива черти имаше още на обед към 13 часа.
Не знам дали да вярвам, но всичко е възможно. Само не разбрах каква е връзката между следите в небето и земетресенията.
Иначе евала че може да предсказва такива явления


http://vbox7.com/play:c210c546
ето какво открих

# 61
  • Мнения: 76
Сега разбиранм защо станах в 3 с главобол....


А аз в 6 с разтройство  Laughing.

# 62
  • Мнения: 6 164
Все пак някой да сподели за чертите, ако може?


А аз в 6 с разтройство  Laughing.


 Joy

Оляхте се!

# 63
  • Мнения: 76
Все пак някой да сподели за чертите, ако може?


А аз в 6 с разтройство  Laughing.


 Joy

Оляхте се!

Аз се бъзикам,ама съм такава бъзливка на тема земетресения,че и всичките тук на куп не могат да се сравняват с мен.Успокоява ме само,че живея на ниско,а не като преду на 9-тия етаж.Тук в Ямбол нищо не съм усетила

# 64
  • София
  • Мнения: 1 163
Добре де, нали животните усещали, някой има ли наблюдения върху поведението на домашните любимци. При мен освен,че рибката ми се самоуби друго не се случи, и то беше предния ден, така, че май няма връзка Thinking

# 65
  • Мнения: 1 983
Добре де, нали животните усещали, някой има ли наблюдения върху поведението на домашните любимци. При мен освен,че рибката ми се самоуби друго не се случи, и то беше предния ден, така, че май няма връзка Thinking
Доколкото знам само дивите животни усещат.  Peace
Иначе нашата кучка не беше по-различна от снощи. Rolling Eyes
Добре че аз не съм ги усетила, че съм страшно шубе. Confused

# 66
  • Мнения: 4 569
Така съм спала,че нищо не съм усетила.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 163
ето го пръскането http://vbox7.com/play:7da23664
само не разбрах как ще предизвика земетресението

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Предлагам да пуснем една тема, в която тези от вас, които получават главоболие да споделят с нас, останалите. Така и ние ще знаем кога да очакваме земетресение. Освен това не знам какъв е този Еленко ли, Рогатко ли, но не ви ли се струва по-вероятно ако има някакви следи по небето, те да са над епицентъра на земетресението? Със същия успех можеха и да са тук, над Варна. Някак ми се струва, че някой пак си играе със страховете на хората.

# 69
  • Мнения: 503
Добре де , какво каза този Еленко за  белите черти в небето? В момента небето е много красиво с бели перести облаци като захарен памук и тук там се виждат такива черти.

# 70
  • Мнения: 6 164
Срещу какво са пръскали? Кози грип?

# 71
  • Мнения: 862
ето го пръскането http://vbox7.com/play:7da23664
само не разбрах как ще предизвика земетресението
Че това са си самолети  newsm78
И аз не разбирам какво общо могат да имат със земетресението.

Аз останах с впечатлението, че е имало някакъв природен феномен и в небето са се виждали подобия на следи  ooooh!

# 72
  • Мнения: 5 370


А високо кръвно, аритмия и ускорен пулс, уж без повод, да са спохождали хора около вас?


Мене да. Но го отдадох на изключително многото работа и нерви в офиса. ooooh!
И вечерта се разревах без повод, от нерви.

Абе вие вярвате ли на такива Еленковци, Сърничковци? Виж, по съм склонна да вярвам в опитите с климата, справка - Състояние на страх и Крайтън. Confused

# 73
  • Мнения: 46 520
От няколко дни над София има доста самолети и оставят точно такива следи, не се чуват, но се вижда, че са самолети.
 
На 6 етаж сме, но не сме уселити земетресенията.

# 74
  • Мнения: 316
http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=29794 - в тази книга е доста подробно обяснено как американските военни са доразвили технологиите на Никола Тесла и как могат да придизвикат земетресения, порои и урагани.

p.s. Вчера и в Стара Загора можеха да се видят тези следи

# 75
  • Мнения: 743
Аз се чудя защо постоянно се тресе нещо. Вече си мисля, че лееееекинко полудявам #Crazy

# 76
  • Мнения: 9
Аз пък се чудя, вече 6-та страница,  за какво трябва да се говори в зададената тема? Ако е за Страха, нормално е всеки да изпитва страх от земетресение, лошото е, когато страха започва да се превръща в Параноя. Ако е затова, може ли да се предвиди дали ще има земетресение, това пък предизвиква в мене усмивки - те такова животно Нема. Thinking

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 15:05 от inna-bubulina

# 77
  • София
  • Мнения: 1 163


А високо кръвно, аритмия и ускорен пулс, уж без повод, да са спохождали хора около вас?


Мене да. Но го отдадох на изключително многото работа и нерви в офиса. ooooh!
И вечерта се разревах без повод, от нерви.
може да е от съставките в chemtrails-а: етилен дибромид,алуминий и бариев оксид newsm78

# 78
  • Мнения: 13 191

А високо кръвно, аритмия и ускорен пулс, уж без повод, да са спохождали хора около вас?

Вчера много познати се оплакваха, чак се зачудих. Едно момиче на работа припадна и лежа при мене поне час, докато се оправи. Колега му прилоша.

# 79
  • Мнения: 7 112
Не усетихме нищо. Знам ли всъщност, някой може и да е усетил, но си го показва регулярно по много странен начин.  Simple Smile

# 80
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добре че нищо не съм усетила. Но сина ми се събуди на два пъти, буквално подскокна от леглото и ми се кокореше нещо объркано. Чудех се какво му е станало на това дете, реших, че е сънувал нещо. Нищо чудно да ги е усетил. Но въобще не погледнах колко е часа.

# 81
  • Мнения: 2 723
Eee, гаси ужаса...
Аз съм го проспала това, ама защо ли ми трябваше да ви чета, сега всичко ми се люлее  Tired

# 82
  • Мнения: 2 131
Снощи в просъница ми се стори, че има земетресение. Буквално усещането ми - колкото и тъпо да звучи, беше, че ми треперят краката. Първо помислих, че мъжът ми се върти и леглото се клати  Mr. Green, после си казах - много дълго продължи, не може да е земетресение. И продължих да си спя. Не светнах лампата и не знам колко е бил часът в този момент.
Живея в Североизточна България. Около мен днес никой не е казал да го е усетил, така че знам ли... дали и какво съм усетила.
Обаче познати от Сф казаха, че се усетило наистина продължително.

# 83
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Живея в Североизточна България.

И ние сме в същия край. Simple Smile
Някои хора са много чувствителни към сеизмична дейност. Моята свекърва усеща дори земетресения 2ра-3та степен. Е, не го усеща все едно се тресе, но ми е разправяла че изпитва много специфично главоболие и все едно потъва в земята.

# 84
  • Мнения: 74
Три дни ме скъсва главата. Мислех, че е от смяна на времето. Днешното предаване на Гала беше прекъснато от някой си Еленко, който заяви, че имало намеса от НАТО по въздуха тия дни и затова били тези земетресения и аномалии.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 259
Много интересно за земетресението научавам чак сега, от Варна съм и тук нищо не съм усетила, обаче котенцето ми снощи подивя направо, скача, бяга, мяука в крайна сметка прекара цяла нощ на терасата  Crazy

# 86
  • Мнения: 2 657
Добре де, нали животните усещали, някой има ли наблюдения върху поведението на домашните любимци. При мен освен,че рибката ми се самоуби друго не се случи, и то беше предния ден, така, че май няма връзка Thinking

Вчера Жакото ни не гъкна Rolling EyesА вечерта като го прибрах в клетката,след като се наяде не прилегна да спи,както прави обичайно,а обикаляше постоянно Rolling EyesДетето пък през ноща изпищя ненормално,но веднага го прикотках да ляга и заспахме.Аз нищо не съм усетила и по-добре.
А относно линиите и ние ги коментирахме с мъжо вчера към обяда.Обаче бяха някакси по дебели.Какво общо имат тези линиии,само не разбрах Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 479
Сутринта чухме по радиото в работата ми.Като никога нищо не усетих  WhistlingЗа чертите в небето:децата ми все нагоре гледат и се впечатляват...Този Еленко,набьрзо го чух/от линка даден тук/ и реших да проверя,дали не говори глупости.Открих това в You Tube:http://www.youtube.com/watch?v=OcHPAR_5TEc&feature=related и не ми хареса  Confused Да сме живи и здрави! Wink

# 88
  • France
  • Мнения: 726
Не владея англ. език много добре, но, определено, и на мен не ми хареса...
Някои снимки изглеждат нереални, все едно обработени...
Оставам без коментар...

# 89
  • София
  • Мнения: 2 132
Седя си и се чудя защо вият тия кучета навън. Погледнах в http://www.emsc-csem.org/Earthquake/index.php и се оказва, че имало земетресение преди 40мин.

# 90
  • Мнения: 6 323
Много странно. Този път аз съвсем нищо не съм усетила, а обикновено дори и най-слабите заметресения ги регистрирам. Пък и почти 3 по Рихтер и съвсем близо до София е било това в 23.56 ч.

Magnitude   ML 2.9
Region   BULGARIA
Date time   2010-11-03 21:56:57.3 UTC
Location   42.57 N ; 23.68 E
Depth   15 km
Distances   33 km SE Sofia (pop 1,152,556 ; local time 23:56:57.3 2010-11-03)
18 km NW Ihtiman (pop 14,154 ; local time 23:56:57.3 2010-11-03)
13 km SE Elin pelin (pop 7,373 ; local time 23:56:57.3 2010-11-03)

# 91
  • София
  • Мнения: 2 132
Мда... и аз нищо не съм усетила, хем тук бше съвсем тихо и си седях на дивана, на който съм усещала не едно и две земетресения  Mr. Green (все на дивана ме сварват). Заради лая на кучетата ми мина през главата мисълта за земетресение и проверих в сайта.

# 92
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
И това го изпуснах, да му се не види! Ама по-добре, че каквато съм паника. ooooh! Обаче има нещо друго. От вчера след обяд на няколко пъти както си стоя и усещам, че нещо земята, така де - пода ми се клати...Ей, не е нормално това - да знаете... Laughing

# 93
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Малко след като се роди сина ми имаше земетресение което усетих и много се уплаших тогава. После в продължение на година и нещо непрекъснато имах усещането, че все ми се тресе нещо под краката!  ooooh! Joy

# 94
  • Мнения: 1 479
Не владея англ. език много добре, но, определено, и на мен не ми хареса...
Някои снимки изглеждат нереални, все едно обработени...
Оставам без коментар...
PeaceТова по повод: врьзка м/у земетресение и промяна в небето,преди това.Аз сьм "Тома Неверни",та се зачетох в коментарите Wink

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 16:42 от dannyangel

Общи условия

Активация на акаунт