Пак ли земетресение?

  • 6 389
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
По Нова телевизия при Гала в момента коментират земетресението от миналата нощ и причините...

# 46
  • Мнения: 660
Хммм абе вчера и аз ги видях тези черти по небето,за които говореше Еленко при Гала и викам бре колко самолета са минали по едно и също време,много странно ми стана от тях newsm78
Земетресението а зне го усетих,спал асъм като пън точно тогава,мъжа ми го е усетил,малкия не.

# 47
  • Мнения: 924
И какво казаха при Гала, че в момента не мога да гледам  newsm78

# 48
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
5.3 в Западна &# … 88;да . Точно в 5 без 10 , Авче.

# 49
  • Мнения: 386
И аз ги видях тези черти....... Не ми изглеждаха като обикновенни следи от самолет, бяха много и еднакви. Изглеждаше, че верно са минали едновреминно много самолети ... Гледката определено беше необичайна...Но как бих могла да коментирам нещо което не разбирам...

# 50
  • Мнения: 924
Мисля си дали по някакъв начин тези две земетресения не са свързани, да са резултат от наместването на две сеизмични плочи в различни райони ли  newsm78

# 51
  • Мнения: 693
 Laughing сутринта се събудих и викам на мъжа си "Сънувах, че има земетресение, ама беше лекичко"  Mr. Green Сега разбирам чак, че не е било сън

# 52
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Всички вкъщи го усетихме.
Това в Сърбия - близко ни е.

# 53
  • Мнения: 1 220
И аз ги видях тези черти....... Не ми изглеждаха като обикновенни следи от самолет, бяха много и еднакви. Изглеждаше, че верно са минали едновреминно много самолети ... Гледката определено беше необичайна...Но как бих могла да коментирам нещо което не разбирам...
По кое време ги видяхте тези черти? Синът много настояваше да видя колко много самолети са минали и оставили диря в небето, беше вчера някъде около 17ч. Аз така и не му обърнах внимание, защото шофирах.

# 54
  • Мнения: 660
Точно около16:30 - 17:00 часа бяха чертите по небето,отивах да взема малкия от градината,при нас от Студентски Град се виждаха перфектно на небосклона.Точно като да  са минали 10 самолета сякаш по едно и също време,но и аз не го разбирам,може военните да са имали учения,макар да не съм чула звукове от летателни машини.
Еленко при Гала каза,че хамериканците си правили опити с климата и ние сме били като бели мишки Rolling Eyes Crazy

# 55
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Така е. Като рядко поглеждам небето ще ги видя "на кукуво лято"... JoyА това дето човеко го рече при Гала ... направо ме потресе... ooooh!

# 56
  • Мнения: 6 164
Какви са тия черти в небето и каква връзка може да има това със земетресението?!?!?
Какъв е тоя Еленко, не го знам, какво разправя, на работа съм и няма как да гледам ТВ?
Я дайте по-подробно, че тая тема се изроди в Досиетата-Х от липса на информация! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 335


А високо кръвно, аритмия и ускорен пулс, уж без повод, да са спохождали хора около вас?

# 58
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ми мене...
Винаги съм била с ниско кръвно. Тези дни и високо беше и аритмия и какво ли не... ooooh!

# 59
  • Мнения: 375
Да ,приятелката ми преди малко беше вкъщи да и меря кръвното,защото се чувства много зле. 145 на 120 кръвно и я цепи главата страшно.

Общи условия

Активация на акаунт