Пак ли земетресение?

  • 6 386
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 467
Тайне и мен ме боля вчера главата.И друг път при земетресение ме е боляла.Даже ми е ставало лошо няколко пъти ,едно такова все едно ми се доспива ужасно и не мога да ходя.После съм разбирала,че е имало земетресение по това време.
Много хора ги болят глави, но така сме свикнали, та за всичко друго се сещаме, само не и за което трябва!

# 31
  • Мнения: 924
Момичета вчера имаше  магнитни бури и мен ме цепи главата  Peace

# 32
  • Мнения: 4 435
Аз съм в Кърджали, че и на висок етаж, така ме разлюля в 5 без 8-9мин, че до 7 часа имах сърцебиене и треперих. Confused

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Вчера празнувахме рожден ден на щерката. Порядъчно си пийнахме (без да прекаляваме). Когато към 5 сутринта се събудих с усещането, че съм в люлка, се зачудих много, защото първо си помислих, че съм прекалила с питиетата и едва ли не току що съм заспала и така ми се струва. На сутринта, обаче, разбрах, че не си въобразявам. Честно казано спя дълбоко и се учудвам, че това съм го усетила, но явно е било достатъчно силничко.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 890
    В 5 не съм го усетила. Но това първото брррр, хубаво ме разлюля.  #Crazy Тъкмо си попълвах заявлението за Зелена карта, айде дано ми е на късмет това земетресение.   Laughing  Wink

# 35
  • Мнения: 241
Аз усетих в просъница и помислих ,че сънувам,че леглото ми се тресе.Силно е било явно защото имах чувството ,че съм в люлка.
по същия начин го усетих и аз, залюляване като в хамак. Щом ни разбуди и двамата, а аз спя като пън, значи силничко си е било. На  висок етаж съм - седми, та може би затова.

# 36
  • София
  • Мнения: 10 331
Първото явно съм го усетила (в София). През нощта станах и обиколих етажа, защото ми се стори в просъница, че някой раздрусва бравата на вратата. Всички спяха, не намерих крадец (какво ли щях да направя по гащи и рошава, освен да го уплаша човека) и се върнах полузаспала в леглото. Второто -  newsm78. Будя се по няколко пъти поне през нощта, но определено не съм усетила трусове. МъжО и щерката с топ не можеш да ги събудиш, тях люлеенето сами ги е доприспало сигурно  Grinning

# 37
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не го усетих, но точно към 3ч беше, когато Емма се изтърси от леглото заедно със завивката  Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 10 331
Не го усетих, но точно към 3ч беше, когато Емма се изтърси от леглото заедно със завивката  Crazy
Ау, това и аз го правех като бях малка и без земетресения. Даже и не се будех. Спях си до сутринта на пода. И табуретикте не помагаха...

Малката удари ли се?

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 09:19 от бъръльо-бъръльо

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не го усетих, но точно към 3ч беше, когато Емма се изтърси от леглото заедно със завивката  Crazy
Ау, това и аз го парвех като бях малка и без земетресения. Даже и не се будех. Спях си до сутринта на пода. И табуретикте не помагаха...

Малката удари ли се?

Май не разбра особено, че е паднала  Mr. Green. Хем имаше табуретка, ама я беше заобиколила някак.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 331
Сладка...от моята партия е.  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 217
Нищо не съм усетила.И Слава Богу.Сигурно щях да си доспивам пред блока на пейката.
За сметка на това пък сега съм облечена с детето и само чакам да просна прането и излизам и мисля да се прибера след обед.
Сърбия и Турция са си близо.Това ме плаши най-много.

# 42
  • Мнения: 6 993
Въобще не съм разбрала.

# 43
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Наколко дни умрях от главоболие, а когато се е явила причината съм си спала като... как може!!! ooooh!

# 44
  • Мнения: 702
Аз съм далеч, но вчера цял ден ми беше много напрегнато, без причина. Просто имах чувството, че нещо ще се случи.
Заметресение въобще не ми е минало през главата.

Общи условия

Активация на акаунт