Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ноем. 2010, 08:34 ч.

Педиатрите във Варна 3

• 288 353
  • 1 942
  •   2
Отговори
  • Варна
Здравейте.
Отварям нова тема, защото предната е на 90 страници!   Peace

Моля като давате информация за някой лекар, пишете всичко което ще е полезно за другите. Давайте телефони - стационарни и мобилни, работно време, отзиви дали сте доволни и всичко друго коете се сетите. За да видите таблицата в пълен размер, натиснете върху снимката.

Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 11:38 от AnMary

# 1
  • Варна
Записвам се да следя.Ние засега сме доволни от нашия педиатър.По принцип малката като е била болна и съм имала някакви притеснения съм се допитвала  и до други лекари.

# 2
  • Варна,морето,сините вълни.
Записче и от мен.  Peace

# 3
  • Варна
 Hug

# 4
  • Варна
  bouquet

# 5
  • гр. Варна
запис

# 6
  • Варна
Запис   bouquet

# 7
Д-р Хариева по здравна каса ли работи,ако да в майчин дом ли е?
Освен,че е любезна,може ли някой да сподели за лечението,поставяне на диагноса,отношението към антибиотиците какво е и вдига ли си телефона ,когато я търсите?

# 8
  • Някъде под синьото небе:))
  bouquet

# 9
  • Варна
Запис и от мен Simple Smile

Аз родих октомври месец и записахме моя син при д-р Бенева  в Санита. Тя дойде на първо посещение и сега във вторинк ни вика на първа консултация. Нещо не останах кой знае колко очарована като първа среща, но все пак беше първа....среща....ще видим как ще мине консултацията. Ако не ми хареса особенно, мисля декември месец да я сменя. Ще видим.

# 10
  • Варна
Здравейте, ние записахме малката при д-р Хариева още от самото раждане. Изключително съм доволна, винаги си вдига телефона и не е привърженик на антибиотиците ,

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 19:44 от Jerita

# 11
  • варненка от София
Следя и аз темата, че е полезна.

# 12
Здравейте, ние записахме малката при д-р Хариева още от самото раждане. Изключително съм доволна, винаги си вдига телефона и не е привърженик на антибиотиците ,
А къде преглежда?

# 13
  • стара загора
Здравейте майчета,иаскам да помоля ако някоя мам има координатите на др.Дора Петкова да ми ги даде и да споделите мнение за нея,ако имате наблюдения,понеже на  мен вече 3-ти педиатър ми отказва да ми запише детето  Cry ,защото имали много пациенти #Cussing out,а ние бяхме една година в Стара Загора, и сега се върнахме във Варна и съответно сме без лекар.
Или ако препоръчате някой друг в района на окръжна болница или Лятно тракия ще съм безкрайно благодарна                           .Благодаря предварително  Hug

# 14
  • Варна
Да вземете да добавите информация за лекарите или поне препратка към старата тема..

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт