Има ли някой с брак по сметка?

  • 10 976
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 854
Момичета, не питайте Киара в коя държава е. Ако сте чели предишни нейни теми (от преди година - иж) ще разеберете, че тя няма желание хората в нет прострастранството да знаят къде е. По-рано е споделяла причините. Peace
Аз лично не мога да помогна с полезно инфо Confused

Но поне може да изброи 3 дьржави защото така се коментира насляпо/не, че не е интересно, де/. То дори и в една дьржава в различните провинции или щати си има различни правила и закони, та камо ли да даваме обобщения.
Аз лично сьм взимала участие в нейни теми. Доколкото правя врьзка от прочетеното, тя се развежда, разделя/или вече е/ и тьрси "спасителна лодка" поради някакви проблеми с човека. Но всичките и постинги са написани с недомльвки, пьк ако проблема не е доизказан, как се намира решението му тогава?
Според мен тя в момента е в БГ и тьрси начин да напусне страната, но не сьм детектив, пьк и не ми е работа.

пс:Моят сьвет кьм нея е, по-добре да пише като анонимна или с друг прякор, ако се притеснява или страхува от нещо, отколкото ние да се чудим какво да и помагаме, а тя да се чуди как да реши недоизказаните си вьпроси и отговори.

Все пак успех, кiara, каквото и решиш да предприемеш - жива здрава!

# 46
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Мира,явно не е еднакво навсякъде
Моя приятелка,преди да се ожени за англичанин(не по сметка) и искаха един куп неща, забележи даже и писма писани между тях заедно със придружен снимков матерял по години Rolling Eyes
И най-редовно ги притесняваха у дома да видят дали живеят заедно
Е накрая момчето не издържал един ден  и ги изгонил Joy

# 47
  • Мнения: 447
Абе всичко си е късмет, неzависимо какъв е бракът.
Взех и аз 4е си направих сметката(4ак сега),ама струва ми се пе4еливша!

Той е този,който и до днес с 4увството си за хумор ме удивлява!
Единствен той от вси4ки преди него не искаха и не иска просто секс от секса!
Той е този,който от ули4ен телефон не се отказва6е да се свърже с мен всяка ве4ер(в продължение на година и 1/2)докато бях студент.А се налагаше понякога и 2 часа да върти6 (и в студа) и да не можеш да влезе6 в централата за връзка(18етажа*35души общежитие)!И колко още напръв поглед малки жестове,но със стойност в таз сметка...
Не е мамино син4е и хи4 не им се води по акъла,но до ден дне6ен не се е отказал да простира,4исти,готви заедно или вместо мен,за да можем заедно да се наслаждаваме на свободно време.4е и прането на ръка ми переше,когато още нямахме пералня.И малката,ако може6е да кърми сигур и в това щеше да помага,както за вси4ко покрай отглеждането и.От опит знам 4е не го е наследил,ама хи4 и от никой!!!

А сметката,която тъй ме блазнеше беше изпълнена единствено и само с много ЛЮБОВ и много истински блясък в о4ите!!!

Дори не знаех каква заплата полу4ава - сега ми се вижда сме6но(в на4алото плащахме според кой каквото може).Макар колежка на майка ми да заяви след годежа,4е добре съм се ориентирала.Ама не тя знае как мъж ми в извънработно време дори и 4ували с въглища е пълнил(нищо 4е има сериозна професия) като допълнителна работа,когато имахме нужда.

Ей по таз сметка се местих от Варна в Бургас,айде и в Пловдив,а сега ей ме на и в Холандията.Та той дори и английски не знаеше,когато се запознахме(само руски).А сега полу4ава комплименти от колегите си,както за работата си,така и за езика.И признават,4е като са разбрали 4е ще идва БГ и са били резервирани от опита си,но той им е показал и друг вид българско.

Пожелавам и на теб ей тъй без много сметки пък отпосле да ти излезе вярна сметката!!!

# 48
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Цитат

МАлее, то като по филмите Shocked

Кога е било това? Дали не зависи от положението на жениха? Аз сякаш живея в някаква различна Англия Shocked Shocked
Цитат
Бял англичанин финансово е стабилен

# 49
  • UK
  • Мнения: 1 334

чакай,че се сетих-аз носих и копия от и-мейлите дето сме си писали и разпечатка от домашния му телефон, както и и-тикета му до БГ,за да докажа,че сме били в контакт, защото си бях в БГ повече от два месеца. но това са ми го поискали сигурно,защото се обадих да ги питам какво искат:)))
иначе тук за малко да не подпишем на запазената дата,защото аз нямах доказателство,че живея на адреса (не помня какъв е срока, но има такъв)- стейтмънти не пазя  Embarassed,а последния не го получих. накрая занесох фактура от видеозона  Grinning. от тази моя позната с французина знам, че правят такива проверки и могат да дойдат, да влязат и да питат къде му е гардероба примерно, а сигурно и да го пребъркат. тя най-старателно се осведомява и за здравето на всичките му роднини,защото задавали и такива въпроси. у нас още не са идвали де  Laughing

# 50
  • Мнения: 978
Според мен за да се омъжиш по сметка трябва да си млада и необвързана с деца и пр. С близнаци честно казано трудно осъществима задача ми се вижда.

# 51
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Аз не виждах нищо лошо да се омъжиш за по-възрастен, ако ти допада и се чудех защо така реагира.
много обидно на мен лично ми звучи
Mr. Green
е и аз се обидих сега!!!!!!!!!!!!!!!!! толкова ли съм затъпяла от майчинството  newsm78 с какво те засегнах?!

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 19:28 от м_е_р_и

# 52
  • Мнения: 978

Ох моля ви се. Пийс. В крайна сметка не забравяйте това са обществени форуми. Куцо и сакато чете. На мен лично не ми е приятно даже да чета интимни неща за хората, камо ли да ги споделям. *******, моля те изтрий си тази инфо- никого не ползва. Веднага ще те сложат в категорията "по сметка", бъди сигурна, че даже някои директно ще ти го и кажат. Предполагам че не ти пука какво мислят голяма част от потребителките, но пък защо ще им даваш храна за клюките.

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 22:36 от White Raven

# 53
  • Мнения: 992
аз само да добавя,че за Англия ти трябва специална виза за годеница за да слючиш брак(защотот не сме в ЕС),смениха закона от 02.2005.визата я издават в бг,но искат много документи и т.н
така и не разбрах от коя държава е авторката на темата,но аз за първи път чувам за гражданство след 1 год. брак и развод????????????
все пак внимавай,защото може да имаш много неприятности.
поздрави

# 54
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
В Кралството беше 1 год след като се ожениш ставаш резидент. От няколко години го промениха на 2 год. Според мен и резидент те урежда напълно, а после си изчакаш да ти дойде времето и за гражданство, няма начин да те зигонят ако си резидент и не нарушаваш закона.
ПС: съжалявам за горния пост, но се нервирам когато ми тълкуват думите грешно. Трябваше да си мълча  Embarassed

# 55
  • Мнения: 1 959
Точно аз като се жених 2003  английския консула в БГ каза че са го сменили от 1 на 2 години точно заради фиктивните бракова.Не са ми искали снимки или копия на имейли искаха искаха сметки за къщата,телефона,гас и моя паспорт с новата фамилия.Това си спомням.

# 56
  • Мнения: 579
......ПС: съжалявам за горния пост, но се нервирам когато ми тълкуват думите грешно. Трябваше да си мълча  Embarassed

Мери,марш зад вратата наказана,аааа какви са тез работи................ Mr. Green Laughing Mr. Green

 Stuck Out Tongue Winking Eye  tongue Stuck Out Tongue Winking Eye

# 57
  • Мнения: 2 452
Neщо, което Маймунка каза ме накара да се замисля. На нас никой не ни е искал снимки затова, че живеем заеддно, на нито един от нашите приятели със смесен брак.  Според мен е толкова лесно да сключиш фиктивен брак в Англия. Освен две три сметки на общ адрес друго не е необходимо.  Те властите ако трябва да тръгнат да проверяват всеки един сключен брак, смесен то къде ще им излезе края.

Да не говорим за всички тия тайландки дето пристигат тук като 'съпруги' на разни незадоволени типове. Даже има и агенции за тай бриадс- подготвяне на документите и пр. Съвсем легален бизнес.  Shocked

Когато си подавах документите за имигриране в Канада, направих го като "зависим кандидат', защото вече бяхме женени и имах Изабела. В документите се прилага кратък разказ за това, как сме се запознали, вкл. и снимков материал от сватбата; има въпрос присъствали ли са родителите на младоженците на сватбата (приложихме съотв. снимка); изисква се и доказателсвто за връзката - за тази цел аз фотокопирах телефонните ни сметки за 1 година (ние имахме специална оферта, където можбеш да говориш по 1 час на вечер всеки ден за 20$ на месец; и двамата бяхме купили тази оферта, та сметките ни бяха отлично доказателство за сериозността на връзката ни; приложих и фотокопия от ваканциите при неговите родители и т.н.

# 58
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Neщо, което Маймунка каза ме накара да се замисля. На нас никой не ни е искал снимки затова, че живеем заеддно, на нито един от нашите приятели със смесен брак.  Според мен е толкова лесно да сключиш фиктивен брак в Англия. Освен две три сметки на общ адрес друго не е необходимо.  Те властите ако трябва да тръгнат да проверяват всеки един сключен брак, смесен то къде ще им излезе края.

Да не говорим за всички тия тайландки дето пристигат тук като 'съпруги' на разни незадоволени типове. Даже има и агенции за тай бриадс- подготвяне на документите и пр. Съвсем легален бизнес.  Shocked

Когато си подавах документите за имигриране в Канада, направих го като "зависим кандидат', защото вече бяхме женени и имах Изабела. В документите се прилага кратък разказ за това, как сме се запознали, вкл. и снимков материал от сватбата; има въпрос присъствали ли са родителите на младоженците на сватбата (приложихме съотв. снимка); изисква се и доказателсвто за връзката - за тази цел аз фотокопирах телефонните ни сметки за 1 година (ние имахме специална оферта, където можбеш да говориш по 1 час на вечер всеки ден за 20$ на месец; и двамата бяхме купили тази оферта, та сметките ни бяха отлично доказателство за сериозността на връзката ни; приложих и фотокопия от ваканциите при неговите родители и т.н.

Лелеееее,при вас е голяма секира бе хора  ooooh!
Тук няма такива работи ....  Wink Само дето за да поискаШ гражданство трябва да са минали поне 6 месеца след брака и процедурата трае 2 г. ( през което време те проу4ват  Twisted Evil ). Ина4е за натурализация може да се подаде след 8 години живеене тук.
А по темата: за съжаление не мога да помогна с никакво инфо  Confused Киара,стискам то палци и ти желая успех,само бъди предпазлива и "Три пъти мери,един път режи"  Peace

# 59
  • Мнения: 2 032
Киара, слушай сега. Документи (между тебе и него) като уговорка за фиктивността на брака не вървят, защото няма как да са валидни такива договори. Ако това си решила и нямаш друг избор, намери някой познат най-добре, за да можете да се разберете. Ако не става, погледни обявите в гей-списанията. Трябва да може да докажете, че живеете заедно обаче. Може и да проверят, може и полицията на гости да ви дойде: въпрос на късмет. Рисковете за теб: (1) могат да те депортират, ако те изловят, може (2) разторгването на брака да стане трудно и/или скъпо (зависи в коя страна си). Имай предвид, че бракът в повечето страни не ти дава автоматично право на гражданство на тази страна, а може да има доста чакане (говоря за години). Ако през тези години срещнеш някой специален човек, ти си вързана.

В Англия вече викат предварително на интервю преди всеки граждански брак (поне в Лондон е станало така): знам, защото макар че с мъжа ми се познаваме от 22 години, чак миналата година се трогнахме да се "разпишем" (за да не вземат децата да се срамуват от нас  Mr. Green).

Общи условия

Активация на акаунт