Кой е филмът? - Тема 8

  • 18 290
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 703
Анн Шърли,
Тя е опасна, жестока и няма да се спре пред нищо, докато не отмъсти за убийството на родителите й, както и за мъченията извършени върху нея преди години.
Те са седем силни воини, но допуснаха фатална грешка и единственото, което им остава да направят е... да бягат.

Това ли е загадката? Thinking

# 76
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
Kill Bill?

# 77
  • Мнения: 703
Не може да е той,воините са 7. Thinking

# 78
  • Мнения: 55
Не е Kill Bill, но когато писах загадката и аз за него си помислих. Laughing
Нещо по-конкретно...

Фаталната им грешка се състоеше в това, че при неуспешния си опит да спасят своя генерал, един от тях умъртви сина на водача на Пиктите.

# 79
  • Майничка
  • Мнения: 12 650

Centurion

Като писа Пикти се сетих. Ама първо се сетих за Тери Пратчет. Joy

# 80
# 81
  • Мнения: 703
Не съм го гледала още.Ама отзиви чух,че много кървища и насилие. Confused Едва ли ще го гледам.Гледах трейлъра и някои откъси само..

# 82
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
Нищо особено, според мен, бля-бля.

Хайде от мен:
Две жени танцуват танго. Едната е с черна рокля, другата - с бяла. Погледите на всички в залата са вперени в тях.
А една прислужничка вее с ветрило на грамофона...

# 83
  • Мнения: 55
Не, не са наблегнали основно на насилието, макар че зависи кой колко може да понесе. Laughing Имах една позната, която беше изгледала всички исторически филми на Мел Гибсън и беше непреклонна, че е психопатско да има толкова кървища във филми като "Смело сърце" и "Патриотът" и че Мел си е просто едно екшън актьорче. Laughing

Аз съм доволна от "Центурион". Simple Smile

Сори за спама. Embarassed

# 84
  • Мнения: 703
Сетих се за Фрида веднага,но уви,там Фрида е с червена рокля.. Sad

# 85
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
На друг континент търси. Wink

# 86
  • Мнения: 703
http://www.youtube.com/watch?v=71Uidm_qOVw
Ето Карлос Саура "Танго"

# 87
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
А прислужницата? Wink

Продължението на сцената: Вратата на клуба се отваря и влиза мъжът, в когото и двете са влюбени. Той ги вижда и веднага излиза. По-младата се откъсва от партньорката си и хуква към вратата...

# 88
  • Мнения: 502
 Indochine (1992) /Индокитай.

http://www.youtube.com/watch?v=97Esl2LedIg

Последна редакция: чт, 11 ное 2010, 17:11 от С О Н Я

# 89
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
Точно!


Леле, що рев съм изревала на този филм! Пък обикновено плача на дивотии - как Брус Уилис си вади стъклата от петичките в "Умирай трудно", примерно... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт