акция за домът в с.Медвен

  • 6 065
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
току що се чух с директорката,прибрали са се благополучно.

# 46
  • u doma
  • Мнения: 170
Ами аз съм от Севлиево . Ако мога да помогна с нещо кажи

# 47
  • Мнения: 430
току що се чух с директорката,прибрали са се благополучно.


Браво! Мислех ги в това време...
Утре ще е ден за подаръци Grinning

# 48
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ами аз съм от Севлиево . Ако мога да помогна с нещо кажи

utre shte si vidia spisaka i shte ti kaja Simple Smile
blagodaria ti Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 39 785
Аз останах доволна от днешната акция ... макар, че се успахххх. И успях само памперси да купя, а имах и чаршафи, и играчки, ама не моа напоследък си събера сивото вещество. Трее фана некой да ма вкара в релсите. Simple Smile Разчитам на вас Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 248
Аз останах доволна от днешната акция ... макар, че се успахххх. И успях само памперси да купя, а имах и чаршафи, и играчки, ама не моа напоследък си събера сивото вещество. Трее фана некой да ма вкара в релсите. Simple Smile Разчитам на вас Simple Smile

Какво като се успа? Нали не закъсня! Party
Аз пък нещо съвсем се сдухах, след като директорката каза, че децата там не доживяват 18 г., защото умират! Cry Cry Cry Каза го, докато си смятах дарението и като го чух се обърнах и така я изгледах, че май съжали, че го е казала пред мен! Sad
Баси, гадният живот...и държава! ooooh!

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
koi snima vchera s photoaparat?

# 52
  • Мнения: 3 248


Мариета носеше фотоапарат...тя снима нещо, но и Диди на Танчето! Peace

# 53
  • Мнения: 918
Момичета,
съжалявам, че не успях да се запозная с вас. Всички сте много готини, надявам се следващия път да мога да остана и да се включа. Hug

# 54
  • Мнения: 2 249


Мариета носеше фотоапарат...тя снима нещо, но и Диди на Танчето! Peace
аз за носенето носех-ама общо взето наснимах хубаво дечицата-на Кика и на Танчето и сладура на Слънце-общо взето от акцията има една снимка на Радина като аваше интервю

# 55
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Всички имате специални поздрави от директорката.
Каза,че всичко което сме предоставили за децата е от крайна необходимост и ще ги спаси за месеци напред.
Много се радвали на играчките Simple Smileмиличките.

държим връзка там,тези дни ще имаме и точното количество на дарението.

Имаме идеи за помощ там от местните власти,но сме в процес на търсене на точните хора

# 56
  • Мнения: 918
Много хубава новина.  Hug Акцията беше точно навреме, като гледам какъв студ настана, представям си какво е там в планината.

# 57
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Много хубава новина.  Hug Акцията беше точно навреме, като гледам какъв студ настана, представям си какво е там в планината.

da,a osven tova jenata,koiato mi kaza za tozi dom(preprati ni pismo sas zov za pomosht ot doma v Medven) me uveri,che direktorkata e sviastna i naima da zloupotrebiat s darenieto.
Tova nai-mnogo me uspokoiava.

# 58
# 59
  • sofia
  • Мнения: 7 477

imam palna informatzia za darenieto kam Medven,dnes vzeh protokolite .
utre kao imam poveche spokoistvie okolo men shte go napisha tzialoto tuk za da se znae.

izpratili sa ni i kartichki ot detzata i malko snimki-samo 3

tolkova mnogo neshta sme sabrali :hug:i tolkova mnogo sa kupili tezi  hora ot magazini 345 i himicheskoto na Sitniakovo Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт