Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 851 638
  • 2 312
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 095
ами 3 месеца ги пих-невероятен ефект...всички забелязваха промяната и то без хранителен режима  ако се прави в съчетание с такъв-резултата е фантастичен...и през цялото време,си зареден с енергия...

Направо ме накара пак да се замисля Simple Smile
Аз съм пробвала веднъж, но несериозно и съответно няма как да дам мнение.
Ще се поръчва, няма начин, но от немската аптека, че тука цените са убийствени!  Crazy

# 886
  • София
  • Мнения: 3 756
*Теа*,каква е тази немска аптека,сподели.

# 887
# 888
  • Мнения: 3 157
Не разбрах как се поръчва от там?

# 889
  • Мнения: 1 095
Не разбрах как се поръчва от там?

Една мацка поръчва от немска онлайн аптека. Доставката е 2.50лв.
Цените са 50% по-евтини от тук. Разгледай страницата, има пълна информация. Има и телефон за връзка с момичето - Росица Бабикова. Peace

# 890
  • Мнения: 1
Здравейте!
Моята малка сестричка е с ДЦП и сега по симптомите мислим, че има епилепсия.
Някой знае ли дали шуслерова сол номер 5 лекува епилепсия?
Благодаря предварително и ще чакам някоя от вас да ми помогне.

# 891
  • Варна
  • Мнения: 170
Не разбрах как се поръчва от там?

Една мацка поръчва от немска онлайн аптека. Доставката е 2.50лв.
Цените са 50% по-евтини от тук. Разгледай страницата, има пълна информация. Има и телефон за връзка с момичето - Росица Бабикова. Peace

Здравейте, момичета. Благодаря на *Tea* за споделянето на страниката ми. Радвам се, че все повече хора се доверяват на хомеопатията и ШС и загърбват АБ. Да ви се представя, аз съм Росица Бабикова:)))) Hug

# 892
  • Мнения: 1 095
Не разбрах как се поръчва от там?

Една мацка поръчва от немска онлайн аптека. Доставката е 2.50лв.
Цените са 50% по-евтини от тук. Разгледай страницата, има пълна информация. Има и телефон за връзка с момичето - Росица Бабикова. Peace

Здравейте, момичета. Благодаря на *Tea* за споделянето на страниката ми. Радвам се, че все повече хора се доверяват на хомеопатията и ШС и загърбват АБ. Да ви се представя, аз съм Росица Бабикова:)))) Hug

ЗДравей, Роси! Simple Smile Радвам се да те "видя" тук Simple Smile Не знаех, че сме съфорумки. Simple Smile
Благодаря ти, че помагаш на всички, които търсят един доста по-евтин вариант да се снабдят с ШС, аз също скоро ще се възползвам от твоята помощ.  Hug

# 893
  • Мнения: 667
Здравей,Роси и от мен, наближава зима и скоро пак ще прибегнем до твоите услуги за което сме много благодарни   bouquet

# 894
  • Мнения: 16
Имам малък опит с тях нашата лекарка е хомеопат и често ги предписва, но моето наблюдение е че организма на детето ми се повлиява от тях, но моят организъм и този на съпруга ми не се повлиява !Логически стигам до заключението, че зависи от това до каква степен си третирал организма си с други медикаменти преди това. Може и да не съм права това е само наблюдение на една майка  Grinning

# 895
  • Мнения: 553
Преди няколко дни пуснах линк в друга тема към тази електронна книга за Шуслеровите соли. С риск да се повторя ще я сложа и тук, защото мисля, че има интересни и полезни неща в нея  Peace
http://www.liatnaforma.bg/

# 896
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте,

Някой може ли да ми каже как да давам на малкия шуслеровите соли, взех 4 и 6. От няколко дена е с хрема, която се стича в гърлото, гърлото е зачервено, а вчера му присипна и гласа.
Благодаря!

# 897
  • Мнения: 899
От три дни давам на бебето ми(6 м.) сол 6 и сол 12.На втория ден
По коремчето се появиха няколко червени разляти пъпчици,с малко връхче в средата.Не съм въвеждала нови храни тези дни.Възможно ли е да е реакция от солите?Предписа ми ги УНГ лекар ,който е и хомеопат.

# 898
  • Мнения: 1 099
От номер 6 е възможно да излязат пъпчици, тъй като това е сол, която изкарва "вредителите" от организма. За какво ви го предписаха ?

# 899
  • Мнения: 899
Предписа ни ги за задна хрема ,продължаваща от четири месеца (изолиран стафилокок в нослето)заедно с Бактробан за мазане в нослето.Бактробана го слагах и преди два месеца,нямаше никаква реакция,остават солите.

Общи условия

Активация на акаунт