Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 78-ма тема

  • 157 666
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 798
Телешко варено

Ябълков сладкиш на Фукла


Пепика   bouquet
Тайна ,чудна ти е тортичката. Heart Eyes
nordina,липсваха ми твоите вкусотии.  bouquet

# 46
  • Мнения: 22 867

silviti, цялата комбинация е страшно апетитна, и кренвиршите и яйцата! Crazy Heart Eyes  bouquet
delicate, ама как само изглежда телешкото ти варено........ Crazy Heart Eyes  bouquet

Вечерни доматени кексчета. Peace



# 47
  • Мнения: 148
Браво момичета нова тема захванахме и се класирам чак на 4 стр.Страхотни вкусотии видях,при всички ви ухае страхотно.
От мен днес една супичка,мишмаш със печени чушки по заръка на дъщерята , кавърма със сурова туршийка и пилешки дропчета и крем карамел.

# 48
# 49
  • Мнения: 164
Добър вечер, момичета! Чак сега успявам да се запиша в новата тема, виждам, че сте я напълнили с вкусотии   bouquet
мързеливки

шоколадово-бананов кекс на Селма,   bouquet Този път го направих изцяло с типово брашно, пак си е страхотен на вкус.

и пица, направена на бързо с каквото имаше в хладилника. За пръв път правя с тестото на пеп-4о, много го харесахме всички. Каката каза да пиша във форума, че това е най-вкуснта пица , пеп-4о, за теб   bouquet

# 50
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 665
Пепика, благодаря за новата тема! Като никога се записвам преди 15та страница  Laughing
Докато не съм забравила, да похваля двете торти на Леля Ог и тутманиците на Венета и Мариета!
Purple Tulips, честит празник! Да си здрава, обичана и щастлива!  Hug
Лулу, много апетитни домати  Grinning
Краси, с твоята пъстърва ми напомняш, че отдавна не съм правила риба. Ще трябва да я сместя някъде в "графика"  Grinning.
Нанита, отново страхотни предложения!  Grinning
Pure Elixir, страхотни са ти мъфините Simple Smile.
Денерис, чудесно шоколадово изкушение!  Grinning
Nikita1696, в предната темя видях, че си ме питала за индийски рецепти. Ето няколко -
Северноиндийски питки с лук
Индийски ориз със шафран и пиле
А това са рецептите в блога ми

Ние уикенда имахме гости, та ето и част от менюто:
- крекерите на Ксения във вариант със зехтин, салвия и розмарин:

- гуакамоле с царевичен чипс (чипсът е конфекция  Wink):

- раклет - понеже се занимавах с една торта и не ми се готвеха завъртяни основни ястия  Wink:

- мус с кисело мляко, бял шоколад и зелен чай матча:


И, последно, да ви почерпя по случай рождения ден на Камбанката, която днес навърши 6 години. Тортата се казва "Смърт от шоколад" ("Death By Chocolate"):


Лека вечер!

# 51
  • Мнения: 9 112
Роце, жива и здрава да ви е  Камбанка  Hug  bouquet  bouquet
И  Praynig когато можеш - дай рецептата за муса от кисело мляко, матча и бял  шокола.
viv-miv ,   bouquet радвам се, че ви хареса, а най-вече  когато чувам такива думи от деца - май те са хората, които могат да ядат пица до припадък  Hug А за типовото брашно - аз съм писала, че от две години и половина само типово използвам и нямам проблеми със сладкиши, торти, питки.... всичко си става.
марабу, чудни бишкоти   bouquet пак да кажа  Wink
delicate ,  явно сме на една вълна, това вчера готвих, а днес го ядохме  Hug
Краси, нанита, много апетитно у вас   bouquet Краси, надявам се супата си я написала вече  bowuu

# 52
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Matze, Леля ОГ, Kafenceto, Pure Elixir, Роца, благодаря ви много, момичета  Hug  Heart Eyes!   
Matze, не съм се прередила аз, а ти много се забави и аз се притесних, да не изстине тутманика. А да ти кажа твоето печено как ще му отива мммм...
Verabel, много съблазнително.
Apr, радвам се, че палачинките са ти допаднали. Твоите изглеждат невероятно апетитни.
Мила Леля ОГ, неустоима торта си изваяла, а китарата е любимия ми инструмент. Листа с ноти е невероятен, като истински е. Другите фигурки са също перфектни. Имаш златни ръце. С две думи съседка мечта!
Marieta, чуден тутманик. От тук го усещам как ухае, а и като му гледам конците, мога само да кажа: Да ви е сладко!
Роца, Umbria, Delicate, Ditsan, Viv-Miv, Kafenceto, Mama1+2, Тайна, много е вкусно и при вас.

Аз днес отново правих сладки за подарък.

Vanillekipferl                                                                                         и Коледни  бисквитки спагети

   

# 53
  • Мнения: 3 674
Еееех, кулинарки, привет...не съм ви навестявала отдавна!  Hug  Пепика, прекрасно ново начало на темичката!  Heart EyesБлагодаря ти!   smile3525

Венета, много вкусни сладки!  Flutter
Роце, как ме подсети за раклета...трябва да го извадя! Отдавна не е влизал в употреба...а сега зимата, точно му  е момента! Какви царевички стават на него  Crazy Много красиво при теб/ както винаги/  Heart Eyes
viv-miv...заиунтригува ме с твоите мързеливки.... ще метнеш ли рецептичка!  Hug
marabu...харесах си твоите шоколадови бишкоти... Crazy
Pure Elixir...страхотни мъфинчета  Flutter
Краси...ах, как ме нацели с рибката!  Heart Eyes
labrex...пак с  твоите умопомрачителни сладко-вкусотии ... Crazy сега ме утрепа с тези доматени  кексчета!  Heart Eyes
ditsan...харесах си супичката и крем карамела...обожавам го, от дете  Crazy
пеп-4o..мале какви гозби при теб..  #Crazy супер са! Heart Eyes
Леля Ог...музикалната  ти торта ми взе акъла!  Crazy Една с пиано, ще има ли...като за пианисти  Laughing Hug
Гуинет,  Kafenceto, alex_og97, megansg,  ditsan, alximika, viv-miv, FRESA,MG18, Аелис, matze, alximika, Денерис......големи вкусотии  при вас и прекрасни предложения!  Heart Eyes   bouquet


От мен скромно...пиле с къри, ориз и спанак




Комбиниран десерт-Шоколадов мус с лимонов крем



Лека нощ!   Hug


# 54
  • Мнения: 1 589
Винце,
моля за рецептата за" Комбиниран десерт-Шоколадов мус с лимонов крем".

# 55
  • Мнения: 1 092


Запис със едно домашно рафаело. Довечера още

# 56
  • Мнения: 164
Добро утро!
Винце, мързеливките са по скоро коментирана рецепта, Зиче беше дала линк, заповядай http://zi4e57.blogspot.com/2010/11/blog-post_7745.html  Моите са малко безформени  Blush, може би, защото сложих и пълнозърнесто брашно. А ти няма ли да дадеш рецепта на оризчето  Flutter
пеп-4о, чела съм, че ползваш типово брашно, но мислих, че заместваш част от бялото с него. Обаче от сега нататък и аз само типово ще купувам  Hug
Роца, менютото ти е страхотно, както винаги. Честита ви радост, да ти е здрава и щастлива Камбанката   bouquet
Венетта, много са ти хубави коледните сладки  bouquet  Ще прегледам рецептите.
Женя, весели бонбонки   bouquet
Да поздравя Леля Ог за тортата, всеки път изненадваш с нещо още по-красиво и оригинално от предишния   chef  bouquet
Purple Tulips, честито на патерици и от мен   bouquet
Лек ден, по-късно ще се включа със снимков материал  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 68
Момичета, НЕВЕРОЯТНИ СТЕ!!! Как успявате да приготвите толкова чудесии?? Аз трудно се справям с по една манджа или десерт на ден (добре, че супи недолюбваме)  Embarassed

Това е от събота Simple Smile 2, понеже е почивен ден и детенце по цял ден се чуди какво да изяде:

Първият ми опит за Бюрек с бекон и спанак (рецепта:http://angellovescooking.blogspot.com/2010/11/bacon-and-spinach- … -bread-borek.html






и Кексчета с шоколадов мус маскарпне (рецепта: http://angellovescooking.blogspot.com/2010/11/chocolate-mascarpo … sse-cupcakes.html)








Много тесто  Embarassed знам, ама по-добре от вафли Grinning


Прекрасен ден на всички!!

# 58
  • не там където искам
  • Мнения: 29
          Хъни-Бъни,за съжаление не са постни.Тези са със св.мас,кис мляко и яйца.

# 59
  • Мнения: 319
Здравейте момичета,
влизам да ви почерпя за рождения ми ден, помъдрявам с още една година, както се казва
   
По късно ще ви разглеждам, както винаги сте прекрасни!!!
Успешен ден!!!

Общи условия

Активация на акаунт