MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ,тема №2

  • 90 104
  • 759
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Аз си го поръчах от Гарабитов
http://www.garabitov.bg/bg/Madal-Bal

# 616
  • Мнения: 0
cvetka-koketka,много хубав аватар..ха-ха  Party

Аз прегреших с половин домат(честно казано не се притеснявам - това е само домат,все пак..).Засега съм на 2 коктейла,ще гледам да изпия още 3 до довечера  Mr. Green

# 617
  • Мнения: 93
kolejkata_t къде се загуби.Надявам се всичко да е на ред при теб

Здравейте и от мен. Тук съм, не съм се загубила  Laughing , просто уча за държавен изпит по счетоводство(направо съм луднала  Shocked) Днес ми е последен ден от захранването и съм твърдо -4кг. Относно неразположението, коеот чувствах мога да кажа, че все още не ми е минало, продължавам да чувствам "буца" в гърлото и от няколко дни чувствам тежест в гърдите  newsm78 .Мисля да изчакам още няколко дни и ако няма подобрение да отида на лекар.

Да се върна пак към темата. Относно режима на хранене след захраването - аз също мислех да минавам на 90 дневната(с цел задържане на кг.) Но на  мой познат, че негов познат който се занимавал с източна медицина, му бил казал, че когато човек стигне до килограмите, които иска да бъде най-лесния начин за задържането им бил, като един ден в седмицата трябва да бъде на вода(само вода), и така де чудя си 90 дневна или веднъж седмично на вода. И най-вероятно ще мина веднъж седмично на вода, но ако видя, че почвам да връщам килограми ще премина към 90 дневната.
Това за сега от мен - хубава и успешна седмица на всички   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Здравей,това което описваш с буцата на гърлото и чувството,че непрекъснато има нещо там ми е до болка познато.Аз ходих на лекар и възможните причини бяха две-проблем с щитовидната жлеза или на нервна почва.Като се има предвид,че ти в момента си под голям стрес след като ще имаш изпити най-вероятно е второто.Аз си направих много изследвания и моето се оказа,че е на нервна почва.Пих и лекарства.Ако имаш проблеми с жлезата щеше да има и ред други симптоми,а ти не споменаваш.Най-лесният начин да разбереш дали е нервно е да пробваш с валидол/то това си валериан/-не е вредно и е без рецепта от аптеките.Аз имах голямо облекчение от него.А като ти минат изпитите сигурно всичко ще ти отшуми.

Чесно казано надявам се да е от нервите и от напрежението, но е доста неприятно това усещане. Други симптоми нямам или поне не съм усетила. Най-интересното е че на моменти това усещане отминава, а на моменти се обостря. Но факта, че като ям не го усещам , ме кара да си мисля че е на нервна почва, защото предполагам ако е нещо друго най-вече щях да го усещам като ям. Определено ще пробвам с валериан.

Успех със задържането на килограмите!

От утре съм във вашите редици. Днес е приситгнало сиропчето при мъжът ми на работа, че ние с малкия ни няма по цял ден и да не изтървем доставката, го поръчах при него.
bilyana. и на нас не ни потвърдиха поръчката, явно направо пращат. Аз поръчах в петък и днес са го доставили  Peace
Мисля 10 дни да направя, четох че сиропчето стига за около 7 дни, та искам да попитам вие откъде купувате обикновен кленов сироп? в наше село (Перник) може би има в по-големите супермаркети, но не съм търсила, видях, че и он-лайн има.
Kordelia видях, че си писала, че от ДМ си купила сироп - ще кажеш ли какво е количеството и цената, че за късмет офисът на мъжът ми се намира точно на Стамболийски срещу ДМ в София  Mr. Green ще го използвам до край да ми пазарува, нали ме иска финна мадама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Здравей, аз също минах през режима и съм ползвала само кленов сироп.И в наше село Сливен си нямаме ДМ, така де купиха ми кленовия сироп от ДМ Стара Загора, опаковката е 250мл. и струва 11.60лв. Произведен е в Канада, а е бутилиран в Германия, био продукт е - мисълта ми е че на 99,99% е истински кленов сироп. Моят съвет е като ти свърши Мадал бал, си купи кленов сироп.
Успех на всички сиропуващи! Hug

# 618
  • Мнения: 0
Здравейте! От утре и аз се присъединявам към вас.  bouquet Само, че ще съм на кленов сироп.
cvetka-koketka,аз го закупих от ДМ за около 11лв. 250мл. От 01. 07. мисля да започна 90-дневната и затова ще изкарам по-кратък курс, за да мога и да се захраня до тогава.

# 619
  • Мнения: 23
zdrawejte momicheta,da se otcheta.dnes  mi e treti den,chuvstvam se dobre,svalih1.8 kg,kato parviqt den bqh 1.2,a vtoriqt den samo 400grama.dali sam prekalila s napitkata?opredeleno pih poveche ili zadarjam voda -predi cikal sam.kakvoto i da e prodaljavam.uspehi

Не си прекалила.Дозата,която принципно трябва да се приема е от 6 до 10 коктейла.Аз на ден пия по 4,ама май ще започвам по 5,защото килограмите се свалят не при по-малко пиене на сиропа,а точно обратното.Поне така прочетох някъде в предишни теми.Не се отказвай.На мен ми е 5 ден.И аз вчера съм свалила само 500 гр.,но ще се надявам на по-добри резултати утре сутрин.Успехи и на теб и идвай да се отчиташ  Heart Eyes Hug
[/quote.blagodarq za podkrepata,golqm stimulte,uspeh i na teb i dano utre minusa e po-golqm;)

# 620
  • Мнения: 23
zdrawejte momicheta,da se otcheta.dnes  mi e treti den,chuvstvam se dobre,svalih1.8 kg,kato parviqt den bqh 1.2,a vtoriqt den samo 400grama.dali sam prekalila s napitkata?opredeleno pih poveche ili zadarjam voda -predi cikal sam.kakvoto i da e prodaljavam.uspehi

Не си прекалила.Дозата,която принципно трябва да се приема е от 6 до 10 коктейла.Аз на ден пия по 4,ама май ще започвам по 5,защото килограмите се свалят не при по-малко пиене на сиропа,а точно обратното.Поне така прочетох някъде в предишни теми.Не се отказвай.На мен ми е 5 ден.И аз вчера съм свалила само 500 гр.,но ще се надявам на по-добри резултати утре сутрин.Успехи и на теб и идвай да се отчиташ  Heart Eyes Hug


Blagodarq za podkrepata,mnogo mi e nujna.Dano utre minusite da sa po-golemi:))pozdravi i uspehi Hug Hug

# 621
  • Мнения: 0
Добър вечер,как сте?Аз трябваше да правя таратор и да точа лиги,но ми се размина.Остават ми още 2 дни,но не съм сигурна дали ще ми стигне сиропа,за да изкарам и целия 7 ден,иначе за 6-тия не се съмнявам - колкото стигне,толкова.
 Аз,като гледам захранването в сайта на Гарабитов,си мисля,че и него,докато правим,пак трябва да сваляме,макар и сравнително по-малко,защото то фактически пак са си само фрешчета,плодчета от време на време и тук-там някой зеленчук.Не съм ли права?  newsm78 Whistling

# 622
  • Мнения: 0
zdrawejte momicheta,da se otcheta.dnes  mi e treti den,chuvstvam se dobre,svalih1.8 kg,kato parviqt den bqh 1.2,a vtoriqt den samo 400grama.dali sam prekalila s napitkata?opredeleno pih poveche ili zadarjam voda -predi cikal sam.kakvoto i da e prodaljavam.uspehi

Не си прекалила.Дозата,която принципно трябва да се приема е от 6 до 10 коктейла.Аз на ден пия по 4,ама май ще започвам по 5,защото килограмите се свалят не при по-малко пиене на сиропа,а точно обратното.Поне така прочетох някъде в предишни теми.Не се отказвай.На мен ми е 5 ден.И аз вчера съм свалила само 500 гр.,но ще се надявам на по-добри резултати утре сутрин.Успехи и на теб и идвай да се отчиташ  Heart Eyes Hug


Blagodarq za podkrepata,mnogo mi e nujna.Dano utre minusite da sa po-golemi:))pozdravi i uspehi Hug Hug

Всички се нуждаем от подкрепа и точно поради тази причина сме тук!Утре минусите ще са по-големи - и за мен,и за теб - имай вяра  Naughty

# 623
  • Мнения: 222
Здравейте! От утре и аз се присъединявам към вас.  bouquet Само, че ще съм на кленов сироп.
cvetka-koketka,аз го закупих от ДМ за около 11лв. 250мл. От 01. 07. мисля да започна 90-дневната и затова ще изкарам по-кратък курс, за да мога и да се захраня до тогава.


Радвам се, че ще има някой, с който ще сме заедно от старта Simple Smile Успех!!!Успех и н авсички останали  Peace Peace Peace
Благодаря за бързите отговори за обикновения кленов сироп. Аз четох навсякъде, където го продават, за"Бърза диета с кленов сироп", като приготовлението на сиропа е същото - няколко лъжици сироп, лимон и лют червен пипер. пишеше още, че клас А кленов сироп е за препоръчване, при диетата.
Та в тази връзка да попитам - какъв лют червен пипер слагате и по колко?Аз, защото не ям люто  Embarassed за това питам. А днес в цялата тарапана забравих да си купя, предполагам, че ще стане, ако изпека на котлона изсушена люта чушка, поне утре така ще си направя сефтето на диетата, пък утре ще купя готов пипер  Crazy

# 624
  • Мнения: 0
Здравейте, ето ме и мен днес след 8-мия ден на сироп. Е по-точно 7 на сироп и днес на вода-не можех да го преглътна днес.  newsm45  От утре започвам захранването-всички твърдят, че ще сваля още в следващите 8 дни-ако се захранвам правилно. Още повече, че съм пред МЦ. Резултат - минус 9 кг., но ефекта е очебиен. Отслабнала съм в лицето и на корем  smile3521
Аз съм щастлива и желая на всички успех!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 625
  • Мнения: 88
 Heart Eyes Здравейте! Имам да свалям 10кг до средата на август  newsm78 (знам, че звучи глупаво  Joy )  и от всички диети, които изчетох във форума, Мадал бал май е най-бързата. Притесняват ме обаче 2 неща:
      1. Какво се случва с гърдите при такова рязко отслабване? Тази кожа как ще се прибере толкова бързо? Или увисват като мокър чорап Shocked
      2. Имам гастрит и не мога да си представя да пия лимонов сок и люто на гладно. Едно момиче обаче беше написало, че гастрита му се е излекувал?!!

Моля да споделите мненията си.
  bouquet

# 626
  • Мнения: 11
Zdraveite! Ot nqkolko dni 4eta za tozi sirop,pro4etoh i starite statii i misleh i az da go pory4am,za6toto sled kato rodih ka4ih dosta kilogrami okolo 10-11kg. i ot togava nqma svalqne a tova si e dosta vreme i kg.  Laughing .Iskah samo da kaja na gladuva6tite da ne mislqt za hrana da se razseivat postoqnno i taka vremeto 6te mine mnogo po-barzo.Mejdudrugoto min mesec ne bqh hapvala ni6to to4no 5 dni ne 4e sam bila na dieta prosto ne bqh gladna. Samo kafeta i cigari po cql den i nikakav glad,ne sam vzimala ni6to za ubivane na apetita,no nai-lo6oto e 4e ne otslabnah s takiva rezultati kakvito 4eta dokato piete tozi sirop. Tyi kato e pro4istva6 moje bi zaradi tova. Ta zatova sam re6ila i az da si go pory4am i da vidq dali 6te ima nqkakav rezultat. Izvinqvam se  za dylgiq post i za latinicata. Uspeh na vsi4ki !  newsm10

# 627
  • Мнения: 34
Добро утро на всички и от мен Simple Smile)).
Днес започвам втори ден захранване, а след първия съм -0,200кг. Wink. Да ви призная вчера бях супер гладна, но издържах, а соковете, които си приготвях бяха малко повече от 0,200мл. Но както и да е. Аз съм доволна Simple Smile. Само едно нещо го няма при мен - вие всички казвате как сте свалили по някой и друг килограм и как ви личало. На мен никой не ми забелязва Sad - е освен най-важния - приятеля ми Simple Smile. Но аз се чувствам по-добре в кожата си и май-това е най-важното.

Успех на всички!

П.С. Някой беше писал за гастрит - тогава може да се замени лютия пипер с малко джинджифил. А тези, които са на обикновен кленов сироп да не се притесняват - пак става. Аз така изкарах Simple Smile. И си пия кафе през цялото време.

# 628
  • Мнения: 0
Здравейте!Днес вече ми е 6 ден.Вчера съм свалила само 400 гр.,ама и това е добре.Сега съм 67,2 кг от 70,5 кг.Мисля днес да ми е последния ден и да падна под 67 кг,а после се надявам да сваля още през захранването..Успех на всичкии!
П.С.Аз започвам да чета книжките да системата -60 Simple Smile Там малко бавно стават нещата,а аз не обичам така..

Искам да попитам дали има някаква възможност да се направи някакво друго захранване,различно от това,което е описано?Предполагам,че не,но все пак питам..

# 629
  • Мнения: 11
Dobro utro i ot men! Ve4e okon4atelno se re6ih da zakupq siropa,oba4e 6te e za dr sedmica tyi kato ne sam razpolojena v momenta i 6te iz4akam. Iskam da pitam damite koito sa na zahranvane izob6to piqt li nqkakav sirop dori i da e minimalno koli4estvo,za6toto az vse mislq 4e ako izdarja 10 dni i posle spra siropa i zapo4na da se zahranvam - nqma li da sam super gladna togava???   newsm78 A misleh i drugo - dokato se zahranvam da piq obiknoven klenov sirop. Molq,izkajete va6e mnenie

Общи условия

Активация на акаунт