Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Снощи като си легнах имах лека болка и си мислех,че сутринта ще съм цъфнала Rolling Eyes
А като цяло съм на диета ,а пълнея имам лееееко гадене и много ми се спи,но всичко това може да е от внушение Embarassed
Предния път (преди няколко месеца)бях толкова сигурна,че съм бременна ,че ми закъсня с 15 дни,а аз съм доста точна по принцип.
Дано този път не си внушавам

# 346
  • София
  • Мнения: 1 067

Фъстъче, дано не си... Честно казано бих ти дръпнала ухото Naughty нещата след аборт не са съвсем както преди него... обещай ако всичко е ок да пиешпоне 1-2 месеца хапчета. Вече не са олкова тежки и дори спомагат за възстановяване на хормоналния баланс и подотовка на матката.

Да, май-ще трябва че да не се шашкам повече така ...

# 347
  • Мнения: 9 093
Дано този път не си внушавам
Мила, виж сега, каквото и да покаже теста, недей да се самонавиваш предварително- нито за едното, нито за другото, за да не се разочароваш ако няма две чертички.. ако не е станало сега, ще стане следващия път, ако не тогава- когато му дойде времето.При големи закъснения първото,което се предполага, е бременност, но има и други причини- стрес, времето, хормонки и какво ли още не! Силно се надявам да ни зарадваш, но ако не стане- голяма работа, явно така е по-добре, нали Naughty Grinning

# 348
  • Мнения: 1 153
Ами трябваше да ми дойде на 16.11 но последните цикъли ми закъсняваше с по 2 дена,иначе цикъла ми е от 28 дни,като преди да ми дойде имах леки зацапвания няколко дни преди М,но миналия цикъл нямах,както и сега,по принцип в момента се пазим,макар че на моменти,поне сега тоест този цикъл 1 път се поовлякохме.А не винаги ползваме презервативи тъйкато не ми понасят,в смисъл ме щипе и пари от тях,не взвмам и хапчета,защото няма нужда,за спирали и тем подобни ми е гадно,а знам че може и от прекъснат полов акт да стане бебече-няма да разяснявам,защото и на вас ви е ясно.Този месец имах много напрежение покраи работата ми но чак пък да ми закъснява толкова не ми се вярва,вече и аз незнам какво да си мисля ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт