ВЕСЕЛА НОВА СЕДМИЦА 14.11-20.11

  • 2 038
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Денди, браво! Дано наистина вече да си на финалната отсечка и скоро да се похвалиш с още по-хубави новини!

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте момичета и успех на всички /особено на Леа/ Laughing. Радвам се за Денди. Данидан - браво за хормоните - дано и другото да се оправи бързо.
При мен и половинката уж всичко е наред, уж най-точния момент уцелихме и пак ми дойде... Другия месец май е ред на първата инсеминация, но аз си искам причината - да знам с какво се "боря".
Едно въпросче към работещите - как "се измъквате" от работа, за да ходите по изследвания, споделили ли сте с шефовите си по какви причини ви се налага да оцъствате и изобщо имате ли някакви проблеми в тази насока. Моите шефове са готини, но някак не е прието да се оцъства от фирмата и много бие на очи. За някои от изследванията и процедурите възможно ли е да се даде болничен? Не че и болничен много ме устройва, ама..

# 17
  • Мнения: 1 320
Лекси, аз се справих със закъсненията и отсъствията като отидох при шефа и директно му заявих, че имам проблем със забременяването и се опитвам да го реша. Той съвсем добросърдечно ми каза, че личните ми проблеми не му влизат в работата, но аз му отговорих, че не е точно така, защото ще ми се налага да закъснявам. А той ми каза, че в нашата фирма бебетата са добре дошли и да ходя да си бременея спокойно. Всъщност аз съм казала и на всички колеги, които ги засягат моите отсъствия-да не се нервят излишно. Даже на шефа не му искам разрешение всеки път-казвам само на колегите, пък той, ако пита те ще му кажат. Единствено го уведомих за лапароскопията, че ще ми дадат по-дълъг болничен. Ама и това му казах седмици по-рано. Засега нямам проблеми. Колкото до болничните-мисля, че дават за ин витро, но за инсета май не дават.

Денди, браво за кистата!
Лили, пази се, че тия вируси са отвратни!
На всички момичета успех тази седмица!

# 18
  • Мнения: 1 612
Браво Денди!
Само хубави новини да ни носиш!
Момичета стискайте ми палци, че утре ще ходя да ми махат едно образувание на устната. Реших се най-сетне. То и да отлагам няма за кога, пък и като замина за София след това няма да мога 9 месеца да правя такива манипулации (Дай Боже! Praynig)

# 19
  • Мнения: 1 951
 newsm10 newsm17 Стискам палци и zа едното и zа другото, Лилиа  smile3503

# 20
  • Мнения: 1 612
Благодаря ти много!
  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 029
Успех и в двете,Лили!И честита снимка на аватара,много си сладка!
Успешен ден на всички!  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 010
Здравейте,
как е настроението?!
Момиче, ти си щастливка с такъв шеф и колеги! При мен пък нещата хич не вървят на работа и едвам стоя там, иска ми се да напусна, ама нали ще почваме бебеправене и как да започна нова........., ами ако на втория третият месец забременея и ..............оф незнам, доста ми е объркано, само ако знаех кога ще станеееее......
lilia_n_s , успех и от мен миличка, дано дано станат нещата при теб  Praynig, а ти кога заминаваш, т.е кога е планирано инвитрото?
danidan, чудесно, че са ти ОК хормоните, а ти за какви антитела говориш? Аз правих ТСХ и някакви антитела на щитовидната и при мен са ОК, само дето тея антитела са леко завишени, но иначе сам добре.
Лекси, май ти ще трябва да прецениш дали да кажеш на шефа или да измисляш други при4ини или пък да си планираш изследванията извън работно време. А той шефа ти дали е рабран, незнам до колко си незаменима на работа, ина4е......?
Благодаря на Всички моми4ета, че се радвате заедно с мен! Успех!

# 23
  • Мнения: 1 612
Благодаря момичета!
Ами заминавам в края на месеца. Тогава се очаква цикъла и началото на инжекциите.

# 24
# 25
  • Мнения: 2 381
Здравейте,
някой знае ли кой "виновника" за напрегнатите гърди след овулация
и най- вече поради каква причина гърдите могат да започнат да болят и преди нея.
Гърдите започнаха да ми се надуват и стават болезнени още от ден 8, а след овулацията преди 2 дена направо не мога да ги докосна. Чудя се дали хормоните продължават да ми бъдат все така тотално объркани след стимулацията.

Благодаря ви предварително Simple Smile

Лекси, аз казвам че имам час за доктор и после си доработвам. Обяснения не давам. Не ме и питат.

# 26
  • Мнения: 1 320
Ники, за след овулацията се сещам за "виновник", ама на теб ти е още рано. Иначе е нормално да се подуят и болят след ову. Възможно е също така да се дължи на стимулацията. Моите гърди /този месез се стимулирах с Клостил/ не са подути или болезнени, но забелязвам, че зърната са ми станали по-тъмни.

Аз днес направих първата си инсеминация. Събрахме само 6 млн плувци и това не ми харесва. Моите фоликули още не са се спукали, дано утре го направят. Ама нямам сили нито да го мисля, нито да се притеснявам. Само съм малко тъжна. Дано да е от болката, която изпитах по време на манипулацията.

# 27
  • Мнения: 2 381
Момиче, благодаря ти Simple Smile
Пожелавам ти от сърце успех след тази процедура Simple Smile
Айде едно парче тортичка от мен  newsm38

# 28
  • Мнения: 1 951
Момиче, недей да бъдеШ тъжна, а мисли положително  Naughty
 При моята последна инсеминация бяха само 5 млн, но аz пак се надявах, в крайна сметка е дотатъчно един да доплува  Wink
А иzписаха ли ти неЩо (дуфастон, утрогестан)?
Успех и да се похвалиШ след 2 седмици.


Ники, и тебе май след 2 седмици Ще чакаме да се похвалиШ. Praynig

# 29
  • Мнения: 1 320
Марински, нищо не ми изписаха. Утре съм пак на преглед-да види доктора какво става с фоликулите-ако не са се спукали каза, че ще направим още едно инсе-утре. Мисля, че съм тъжна, защото наистина зверски ме боля. Но това май било щото шийката на матката ми е в дясно и била трудно достижима. Лекарят даже каза, че при евентуално инвитро тази шийка ще ги затрудни.
Случи се още нещо-след манипулацията докторът ме погледна на уз-видяхме фоликулите, които си стояха и около тях плуваха 2-3 сперматозоида. ВИДЯХ ГИ С ОЧИТЕ СИ! Изглеждаха точно така, както ги рисуваме Simple Smile-главичка и опашка. Виждали ли сте подобна картинка на уз?
Че сега като разсъждавам ми се струва невъзможно да има плувци около фоликулите.

Общи условия

Активация на акаунт