ВЕСЕЛА НОВА СЕДМИЦА 14.11-20.11

  • 2 041
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 381
Момиче,
Когато дойде момента да гушнеш малкото същество сигурно всички тези болежки ще бъдат забравени. На мен много ми прилоша след цв снимка, но си мислех и сега също, че си струваше и бих ги направила отново, ако знам, че ще има ефект.
Пожелавам ти спокойни почивни дни и много късмет след 2 седмици.
Усмихни се Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 010
Момиче, а бе верно ли боли това инсе? И колко време продължава и колко пари4ки ти взеха?
Успех, дано да е успешно де!!!! А ти само не се тревожи!

# 32
  • Мнения: 7 716
Мен не ме боля. Малко неприятно усещане имаше докато вкарат катетъра за няколко секунди, но не е болка.

# 33
  • Мнения: 3 010
Може би има зна4ение кой ти го прави!

# 34
  • Мнения: 3 010
Аз друго си мисля пък сега, тъй като тази година ваксинират 80 набор, против дифтерия и тетаност, та мойто джипи от кога ме е емнал - айде, че айде. Добре обаче нали сега ще правим стимулация с Клостил, та ще има и усилено бебеправене, дали да си я правя тази ваксина тогава. Ще окаже ли влияние върху бебеправенето или евентуално зачеване тая ваксина??

# 35
  • Мнения: 1 320
Денди, за ваксината не мога да отговоря. Само за инсе-то. Ами мен лично ме боля и то много. Почти колкото при цветната снимка. Но мисля, че като правило не боли-поне не съм прочела и чула досега някой да се е оплакал. При мен беше специфично-заради положението на маточната шийка. Не си спомням точните думи на лекаря, но той ме предупреди, че ще ме заболи, щото щял да прави нещо си. И останах с впечатлението, че при всякакви такива процедури ще ме боли. Очертават се три проблема при моето забременяване-не добра спермограма, положението на маточната шийка и неяснотите около моята матка. Днес за пореден път доктора каза, че ще правим хистероскопия, ако инсеминациите се окажат неуспешни.
Манипулацията продължи няколко минути, после лежиш с разни инструменти между краката още 15 минути.
Струваше ми 150 лв+ултразвуковите прегледи за проследяване на овулацията- 20 лв+цената на прегнила-около 12 лв и цената на клостилбегита-10 лв, общо 192 лв-там някъде.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Момиче от сърце ти желая да е успешно инсето !!!

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Момиче стиснала съм и на краката Peace ЗНам, че ще успееш..ти заслужаваш Hug

# 38
  • Мнения: 1 029
dendy,и аз незнам.Попитай лекаря си.Успех! newsm10
Момиче и аз те подкрепям! Big Ups newsm10
Ние ходихме при Конова в Плевен.Имаме някакви бактерии и инфекция,и двамата.Сега ще чакаме 10дни и започваме два антибиотика през 10дни...че мъжлето до вчера пи друг,че беше болен...Сега се моля,резултатите да покажат само тези бактерии,защото направихме и генетични и имунологични...и дано открием и да е безобидна,тази инфекция.И някакви завишени антитела към този цитомегаловирус имам,та ще търся сега и вирусолог,че Конова каза,че той не ми влияел по никакъв начин на репродуктивното здраве,но аз мисля да се консултирам и така...
Аз искам да ви питам..как мислите,през колко време трябва да се пият различните антибиотици,че всеки лекар ни казва поне 7дни.
Честит първи сняг и приятни почивни дни!  bouquet

Последна редакция: сб, 19 ное 2005, 13:19 от danidan

# 39
  • Мнения: 1 612
Аз друго си мисля пък сега, тъй като тази година ваксинират 80 набор, против дифтерия и тетаност, та мойто джипи от кога ме е емнал - айде, че айде. Добре обаче нали сега ще правим стимулация с Клостил, та ще има и усилено бебеправене, дали да си я правя тази ваксина тогава. Ще окаже ли влияние върху бебеправенето или евентуално зачеване тая ваксина??
На мен ми казаха никакви ваксини.  И аз съм 80-ти набор, но смятам да я пропусна.
Момиче стискам палци!

# 40
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лили, как си оздравя ли?Защо не си четеш бележките?  Simple Smile

# 41
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Дани, успех с генетичните и имунологичните

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Айде в чата момичета Mr. Green

# 43
  • Мнения: 7 716
Може ли линк за този чат, че пак забравих Embarassed

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Лали, от главната на зачатие има линк за стая за разговор.
Честита ти коледна украса Laughing

Общи условия

Активация на акаунт