90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №119

  • 30 535
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 62
Привет на всички!

Да се запиша и аз, за да мога да ви следя. Аз съм една кандидат фиданка. Mr. Green Не съм почнала още тази диета. На 19/11/2010 бях на ендокринолог. Мислех, че ще ми каже някаква по-сериозна диета, но не. Каза ми - "няма слдако, въздръжай се от тестени продукти, на всяко ядене само по 1 филия черен хляб, а когато ядеш картофи и ориз - без хляб."

Гледам кг - не са мръднали, но си мисля, че на см има разлика. Като че ли съм се вталила малко.  Rolling Eyes Или на мен така ми се струва.  Rolling Eyes На 16/12/2010 пак съм на ендокринолог и направо незнам. Ще се засрамя много, ако каже, че не съм мръднала.  Embarassed Изписа ми и Глюкобай.  В началото много ми подтискаше апетита, ама сега хич не ми пречи, хапвам си  Crazy Някой приема ли го?

# 31
  • Мнения: 1 777
И аз да се запиша в новата тема.
Вчерашния ми плодов ден мина 100% режимно.Днес съм на белтъци.
За закуска си хапнах едно манго.Не съм измислила още какво ще хапвам за обяд и вечеря.

# 32
  • Мнения: 0
Идва края на водния ми ден   Peace изпих 2 шишета от по 1.5л и сега започнах 3-то и едно кафе. Освен,че ми беше адски студено целия ден други проблеми нямах (то няма и как да съм гладна с 3-4л вода  Laughing )
 Семирамидкее, уплаши ме със застоя си след водния    Thinking , но реших да го карам само на вода пък каквото ще да става, за другия път ще видя.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 414
г-ж Христова
Уведомяваме Ви че ще присъстваме на срещата.
С такси ще дойда че едно винце ще пийна  Outta Joint

# 34
  • Мнения: 0
здравейте,фиданки  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
така аз спазвам диетата,макар и да не пиша редовно,с вас съм духом и ви подкрепям Simple Smile много се радвам като чета за резултатите на всички ви и искрено ви пожелавам още много минуси   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 363
ехо,тук съм изпила 2,5 л.вода,чай кафе и вече само като видя бутилката и ми се smile3514 но малко остана Peacezuzy браво Peace

# 36
  • Мнения: 1 569
Днес в първия ден с това ми ново начинание да се отчета и аз.  bowuu
Закуска. 1 кафе (с малко мляко), след 30мин 1 грейпфрут
Обяд сирене в гюведже с печена чушка, морков и лук. Забравих да сложа дом. сос, но пак стана вкусно.
Вечеря доядох от вчера малко салата ряпа с морков и няколко лъжици чушки с дом. сос и малко сиренце. Следобяд имах бременна приятелка на гости, донесла 100 неща за почерпка и прегреших с 2 малки кръгли бискивити и чаша нат. сок от кутия.  Embarassed Но просто нямаше как, щях да я обидя.

Добре ли се представих като за първи ден?  Embarassed Simple Smile

Котето, и аз мразя да се наливам с вода, но отдааавна спрях и да го правя и се чувствам 1000 пъти по-добре, откйолкото надута като балон и нон стоп във WC. Е във водния ден предполагам няма как..

# 37
  • Мнения: 102
martin4e поклон пред теб и това което си постигнала..............  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 234
Хариетке, мерси за темичката  Hug
Taniaa, напролет живот и здраве за поддръжка на духа  Wink В интерес на истината се чувствам много добре с режима, знам какво да ям, и се чувствам защитена, че не се качват килца  Crazy Иначе за сваляне нямам амбиции вече, манекенка няма да ставам, идеята е да се поддържат по здравословен начин. Но понеже се знам, че с моя Хашимото, и нервен "счетоводен" период на приключване ще сложа едно-две килца, ай дано се лъжа де, ама затова се точа напролет пак.
Отчет за деня - отказах се от ориза с тиквички и правих златните картофки ли бяха - с лук в тиган с капак. Това за обяд. За вечеря салата китайско зеле с много царевица. Утре ден 90-ти - въглехидратен.
elinor80 , изречено от твоята уста значи много  Hug  Сега вече ще издаваш тайната за запазването на килцата  Wink, с тия сладките неща дето ги твориш...пролетното ми завръщане ще е в кърпа вързано  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 6 022
Записвам се и аз в новата тема.

# 40
  • Мнения: 363
Обявявам първия ми воден ден за приключен успешно newsm44 newsm68 ,днес сигурно съм посетила wc над 20 пъти #Crazy по едно време имах чувството че изощо не излизам оттам Shocked но свърши се Peace утре
ще дам отчет в мерки и теглилки и кантара да внимава че #Cussing out
Лека вечер  bouquet

# 41
  • Мнения: 102
Хахах то дотогава и аз ще имам нужда от режима, ако продължавам да се вихря в кухнята, особено сега зимата Simple Smile
Няма да пиша, че да не спамя темата. Искам само да кажа на Хари да се яви в изповедалнята ми веднага.........

# 42
  • Мнения: 521
Цоп и аз в новата темичка Simple Smile
за протокола варива
з-ябълка
о-зрял боб
в-картофи на пара и салатка зеле с моркови
лека ве4ер от мен и много минус4ета

# 43
  • Мнения: 33
Здравейте Simple Smile
Аз днес не съм писала, но през целия ден ви чета Simple Smile
Иначе днес съм плодова и изкарах деня на грейпфрути и банани. Като гледам менютата на другите, явно в плодовия ден могат да се ядат повече от един вид плод на ядене, но аз все забравям и ги деля Grinning
А утре съм.... воднааааа. Още отсега ме обзема ужас. Дано се справя. Добре, че е събота, защото мисля да спя възможно най-дълго и да си легна възможно най-рано. Стискайте ми палци Simple Smile Утре като се събудя ще се претегля, ще се измеря и ще си кажа мерките с които приключвам 1 цикъл Wink

Хайде лека нощ и до утре Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 569
Цоп и аз в новата темичка Simple Smile
за протокола варива
з-ябълка
о-зрял боб
в-картофи на пара и салатка зеле с моркови
лека ве4ер от мен и много минус4ета

Ей това не чаткам. Нали при бобови/варива също както при белтъчни трябва да се вечеря същото, както на обяд?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт