Тwilight/Здрач- тема 64 - Вампири, върколаци... Кендиленд във Форкс/предколедно/

  • 41 456
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Цвети благодаря за темата   bouquet
       Мирка клипа е уникален  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 245
Може я Роб да се е оженил или пък Сам да се е развел  Joy
МНОГО му отива на Роб женен  Laughing
Я вижте колко добре му стоят халките



Момичета, снимките и гифчета дето сте ги напускали са very, very hot!

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 01:06 от danir

# 32
  • София
  • Мнения: 6 219
Гласувах за Холивуд, Уинчестър и Салваторе!

И да отбележа нещо много важно! искам!
В мое лице виждате кацнал бръмбър на клон СТЕФАН! Никакъв Деймън, никакви 5 лева!  Heart Eyes
Сами също можете да си го ползвате както пожелаете.
От добрия стар Холивуд махам Джони Деп, щот хич не ме кефи като визия (но пък не мога да отрека таланта му!!!

# 33
  • Мнения: 6
Добро утрооооо (:


Тук все още няма сняг, но пък ми е коледно (и мааааааалко форкско)  Grinning
Тази анкета ме побърка, защо не дадох повече отговори  Joy Последния е точно за мен, защото всичките ги харесвам  Mr. Green

Поздравявам ви с две Затъмненски снимки, хубав ден  Hug Heart Eyes


# 34
  • Мнения: 3
Цвети, благодаря за кафенцето, днес така си разтеглих кафепиенето, не е истина  Grinning  Поздрав на фен базата на г-н Лаутнър  Grinning Мона все ме яде, че не обръщам внимание на Тай, та се отчитам неделно с Тайчо по гол талант.

На пръстите на Роб, Диди, почти всеки пръстен ще изглежда добре.  Днес няма да ви занимавам със Сами, обещавам, но по този повод да поздравя Мирка с новия й аватар  Grinning   И пак да отбележа, колко ме разчувства новият й клип  Hug

# 35
  • Мнения: 84
При гласуването, при мен се случи така:

Грешка!
Избрал си прекалено много опции. За тази анкета може да избереш само 3 опции.
Обратно


 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз се накендих с него....


Mr. Richard Armitage
ВВС мини серии North and South 2004 trailer: http://www.youtube.com/watch?v=-0E6YQnd3AE&feature=player_embedded
Сериалът може да се изтегли от тук субтитри има тук.
Само 4 серии са и са прекрасни, поне за почитателите на Джейн Остин ще са. Не е по нейна книга, но напомня Гордост и Предразсъдъци
Направих си малък пост по таз красота

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 22:23 от Красе

# 37
  • Мнения: 3
Красе, точно за Гордост и предразсъдъци се сетих, когато гледах трейлъра, за м-р Дарси  Grinning  Любов охххххх  Heart Eyes  Ще го отразя по Коледа, благодаря. Момичета, дайте предложения за добри и любими коледни филми. Моят обичан филм е "Докато ти спеше" със Сандра Бълок. Сега тематично ще гледам "Коледната колибка" с Джаред   Heart Eyes, нарочно си го кътам, за празниците  Grinning   Дали и Роб ще направи коледен филм?  Ще ми се

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Люс,много е хубаво филмчето...Мистър Джон Торнтън един тревожен, сериозен, влюбен....горд.. Същински Дарси

# 39
  • София
  • Мнения: 6 219
Не обичам коледни филми... с изключение на Сам в къщи, но без последната част.
Не че мразя Коледа ама по тв дават един и същи филми всяка година. Не мога да си нося лаптопа по разни семейни сбирки .... и това "жингъл белс" навсякъде ме побърква!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не обичам коледни филми... с изключение на Сам в къщи, но без последната част.
Не че мразя Коледа ама по тв дават един и същи филми всяка година. Не мога да си нося лаптопа по разни семейни сбирки .... и това "жингъл белс" навсякъде ме побърква!
Ненавиждам коледните филми.. Но пък обичам на Джейн Остин любовните трепети  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3
 Joy  Ваня ,  Красе, и ти ли   Grinning   Аз обичам да си гледам коледни филми, закътана вкъщи.  И без много дълги роднински изпълнения по празниците  Mr. Green   Или поне не аз да съм домакинята  Grinning   Иначе си обичам Коледата, дори не и заради подаръците, това признание от зодия Телец говори много  Grinning  Не знам какво толкова ме омагъсва, може би общият дух, новото начало, заразително е някак си, аз си падам по колективността  Grinning

# 42
  • Мнения: 6
Включвам се по темата.... много обичам коледни филми, има един който мога да гледам безкрай - Love actually  Heart Eyes
Люси, коледният филм на Джаред е прекрасен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ако Роб или Джакс заснемат нещо такова мисля, че цяла година ще ми е празнично на робинската душа  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 6 219
Аааа, Коледата си я обичам. Още от сега си пея въпросната песничка и си звънкам със звънчета. Тази година Коледа е помрачена от изпитЪТ, но се надявам празника ми да е двоен...
На Коледа всички са весели и щастливи (освен вечно блъскащите се по автОбусите хора в София). Роднинските изпълнения не ми пречат стига да са с любимите части на родата. Освен това ние от утре почваме с празнуването щото Никулден ни е някак много семеен празник и ще се спрем чак на Ивановден (и мъжа ми Ивайло) и... почти цялата рода има по някакъв празник...

Ей, момичета накарахте ме да си мисля прекрасни неща!   bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз с присъщата си смотаност пак не се изказах както трябва. Не обичам коледни филми, мразя ги чак. Затова ще си правя Остинови маратони или Остино подобни, поне няма коледни звънчета.
Иначе на коледа кво да й обичам, всяка година едно и също...или у свеки или у мама..редуват според зависи и си поделят Бъдни вечер и Коледа..Всяка година едно и също Confused

Общи условия

Активация на акаунт