Тwilight/Здрач- тема 64 - Вампири, върколаци... Кендиленд във Форкс/предколедно/

  • 41 468
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 219
Много добре те разбрах! Чувството е отчайващо познато... даже ми се е случвало да засичам един и същ коледен филм едновременно по няколко тв! Да живее нета в такива моменти...
У свекито Той си ходи сам! Аз там ангажмент нямам...
Обичам да опаковам подаръци!!! Това правя поне 4 дена!!!

# 46
  • Мнения: 3
И аз разбрах  Grinning   По коледните филми сме аз и Цве  Grinning  "Наистина любов" е дежурен по подразбиране. Сега имам по план и един, за който всички казахте, че е подобен. За някакви бивши ставаше въпрос  Grinning

От сега да ви пожелая хубав понеделник и весел празник. Да са ви живи и здрави имениците   bouquet  Едва ли ще успея да сервирам кафето сутринта, така че ще го пием по различно време  Grinning   

# 47
  • Мнения: 6
Люс, за "Еx" говориш? Ако е той - прекрасно сладък филм, мисля, че много ще ти хареса  Heart Eyes

Обожавам празниците, подготовката, цялата украса, времето.... всичко! Утре поемам смяна на коледното кафе  Grinning

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!!!!
Честит празник на всички празнуващи! Моето хлепе е Ники и ви пращам виртуална почерпка


п.п. никакво кафе днес направо на манджата Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 6 219
Красе, да ти е живо и здраво хлапето. Много златни рибки да хване в живота си!   bouquet  bouquet  bouquet
А за мама и тати - мноооооого радост покрай него.

# 50
  • Мнения: 3
Красе, много да ви радва малкият Ники, да порастне голямо кенди  Hug    Благодаря за почерпката, друго си е да те посрещне в темата стабилно хапване и вампирско червено да се лее Grinning  Няма новини около нашите хора, изцяло минахме на стойностни заместители  Sunglasses

# 51
  • Мнения: 6

Честито на всички празнуващи днес, желая ви прекрасно посрещане на празника с любимите хора! А на именяците голям късмет да им носи името  Hug

Люс, Как да няма.... Келън в Батън Руж, Тай в Батън Руж, снимки от БР, всичко там се върти, но този път снимачната площадка е като зона 51.... не толкова тайна, но толкова охранявана  Sunglasses Mr. Green

Вече навсякъде е излезнало новото ДВД, очаквам съвсем скоро хубав запис, коментарите са безценни! Чудя се дали да не си го поръчам  Heart Eyes Ще ви пусна тийзър, да видите колко да смешни коментарите  hahaha В началото : Rob: It’s like you can’t just keep going off with a naked guy all the time.  If I started hanging out with girls with their boobs out all the time than she [Bella] just would not like it.
Rob: Boobs!
Kristen: (laughing) Are you drunk right now, seriously?
Rob: I’m so tired.
Kristen: (laughing) You have like a pack of Heineken next to you. I know it.
Rob: No, I’m not.
На сцената в стаята на Едуард Кристен казва "'Let's see some of that chesthair.'  Joy

# 52
  • Мнения: 245
Честит празник на всички !
Честито на имениците на Красето, Яна, Ина и Пепито! Да са ви живи и здрави деца и мъжове!


Хайде и аз да се изкажа по въпроса за Коледа  Joy Обичам я, и коледни филмчета харесвам и да украсявам харесвам, като извадим елхата, играчките и украсата, всички заедно украсяваме, много харесвам да ми светкат лампичките, не знам как по-точно да го опиша, става ми едно празнично и хубаво и спокойно, освен това за  мен Коледата е свързана и с Рождество Христово и имен ден на детето, а емоциите тогава са на 6.

Роб е прекрасен!

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 12:55 от danir

# 53
  • Мнения: 630
Цве, темата е прекрасна, прекрасна, суперска анкета, даже гласувах, обикновено забравям. Познайте за кой, хаха Joy

Честито на всички именници, на Ники на Краси, да е жив и здрав малкия, както и на всички други, които влизат и не влизат в темата - честит Никулден.
Аз благодаря за пожеланията за моя Ники, тортата е направена, да се похваля, въпреки че с детето малко стана мацаница, но по-добре отколкото хич Grinning Не ми се мисли от рибата какво ще се излезе Joy

Гледам, че за празниците се говори, по-точно за Коледа. Смешно ми е като си вляза вкъщи, защото навсякъде е украсено, все едно сме в некой голям магазин. Това се дължи на дъщеря ми, която украси още през ноември, дори елхата искаше да правим, обаче успях да я убедя да се откаже и поне нея да оставим за Бъдни вечер, но ще видим докога ще удържа фронта.
Приятно празнуване и ударете по едно червено вино...

Люси, какво правиш бе, жена, постоянно въртиш некви подписи, тц-тц-тц

# 54
  • Мнения: 12
Здравейте   Hug

Честито на всички именници днес! Красе, да ти е живо и здраво синчето, много да ви слуша и само радост да ви носи. Весел празник      bouquet

И аз обичам Коледата, общо взето целия декември ми е много празничен  Heart Eyes 
Обичам празничната трапеза и семейството около нея. Също и радостта на децата, когато си получат подаръците от Дядо Коледа, чак им завиждам, ще ми се и аз още да вярвах в стареца.
Обичам да гледам и коледни филми, все още нямам любим, но съм имала добри попадения. А от "Сам в къщи" вече ми се повдига. Всяка Коледа си е това, чак не ми се пуска тв-то тогава. В къщи се шегуваме, че коледа без "Сам в къщи", не е Коледа  Mr. Green
Ще си приговтя филмчето с Джаред за почивните празнични дни.   Party

П.С. Тези празници много спамово ни действат.  Grinning

# 55
  • Мнения: 0
Честит Никулден на всички именници, на всички с именници вкъщи, на банкери, моряци, рибари и прочее празнуващи.   bouquet  bouquet  bouquet
Аз нямам именник край себе си, но пък Свети Никола е покровителна фамилията на баща ми, на времето  са правили големи събори на тая дата - така че днес и аз имам повод за празнуване.  Grinning
Не успях да открия шаран в магазините тук , ще импровизирам с други две рибки дето купих (на цена 7 евро да му се не видят и рибите  Shocked  Joy)
Сутринта ходих до брега да снимам морето и си намерих едно рапанче сраснало с една мида точно като за поставка - все едно някой нарочно го е направил така, много се зарадвах като го видях  на плажа Simple Smile

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 746
Честит празник на всички имащи повод днес! Св. Никола да ви пази и обгрижва!

И понеже моят град днес празнува, да почерпя  Wink  С МОРЕ!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 001
Ах, морето....голяма любов сме ние с него! Heart Eyes Wink Simple Smile

Аз докато наваксам с новата тема вие ще я изпишете и съответно точно както си му е реда по Коледа - ще я напълните със сладки работи! Mr. Green

Гласувах за "добрия стар Холивуд", какво да се прави - олд скуулърка съм - чакам и малчовците от "Здрача" да пораснат и тъй красиво да остаряват. Mr. Green

Мен коледното настроение ме подхваща още от септември - замирише ли на дъжд и съм готова да наизвадя украсите, ама се сдържам благоприлично. Сега съм си в собствен сос - цветни лампички, панделки, златно-червени украси, измисляне на подаръци и опаковане...непоправима съм. Mr. Green По-голямата веселба се заформя на новогодишното парти, та и това ме държи въодушевена до края на годината. Wink

Да са ви живи и здрави вчерашните именници!  bouquet

Насладете се на всеки сладък миг от живота! Hug

# 58
  • Мнения: 3
Как сте дами  Grinning  Утихнали сме след празниците нещо. Все още ми е коледно някак си. Отворила съм торбата с украсите и намирам от миналата Коледа страхотни колажи. Малко носталгично се настроих  Grinning

 

# 59
  • Мнения: 3 886
ТАКА МИ СЕ иска да дръпна панделката................,но на живо ехххххххх блажени са вярващите:)

Общи условия

Активация на акаунт