Тwilight/Здрач- тема 64 - Вампири, върколаци... Кендиленд във Форкс/предколедно/

  • 41 466
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Момичета, много вЪ уважаам  Hug   И това е засега  Mr. Green  Браво за идеята за анкетата, темата е чууудна  Heart Eyes  И Мо, не ми закачай СамитУ, баш си е по темата с тази прическа  Mr. Green

  Хапване по избор за добро утро!  Да засолим след сладките приказки  Grinning

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 09:41 от lili0909

# 16
  • Мнения: 200
Добро утроооо! Simple Smile Мерси Люси за вкусотийките Simple Smile

Аз добавям и това /още не съм стигнала до тая серияяяяяяяя/. Ей сега ще си сложа Сам в подписа, не мога вече Simple Smile



Ваня благодаря ти   bouquet

Цвеее без теб съм за никъде   bouquet Hug Hug Hug Отивам да гледам в блога ти филмчетата  Hug

Тука вали като из ведро, до утре го дават да обърне на сняг Simple Smile Кеф голям, ние още се бавим с украсата ама другата седмица ще вилнеем.   Laughing

# 17
  • Мнения: 12
Добър ден! Днес май навсякъде е форкско, не само в София.

Люси, мерси за хубавата закуска   Hug

Мирка, това гифче на Сам е от 6-ти сезон, ти до къде стигна с гледането?

Аз кеднита приемам всякъкви, нямам претенции за анкетата  Crazy

# 18
  • Мнения: 200
Катрин към края на 3ти сезон съм, назад, ама нямам много време и когато мога веднага пускам братята Simple Smile Аз искам Кастиел да идва вече, голямо чакане го чакам, ама той май е от 4ти, нали?

Ако някой за пръв път влезе в темичката ни и гледа само подписите, ще си помисли че е при сестрите от свръха. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6
Лелел лелеле Роб седи до мене и е потресен, че го изместват от подписите  Joy  Временно отива да се отърси от мъката отново на Парати  Mr. Green

п.с. Ми, едно от любимите ми гифчета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Добро утрооо  Mr. Green

Аз прескочих кафето и съм вече на друго  Mr. Green ( отвръщам да удара)



И да знаете, че ви наблюдавам Сам-ски фенки такива  hahaha




но да се върнем на темата - чакаме анкета!
Прекрасно форкско време е днес ..... вали ли вали и ми навява разни асоциации  bowuu  ( ето този чака пред нас вече 2 часа и ме моли да го пусна, но аз още се чудя, дали днес ми се общува  Joy  )





# 21
  • Мнения: 200
хахахахаах незнам дали сте го виждали това, но ми хареса много Simple Smile

# 22
  • Мнения: 6
Прибягвам до сериозни мерки  Mr. Green






п.п. Ми, до Здрачния епизод само 3 сезона ти остават, но съм сигурна,
че мнооооооого ще ти хареса, мина ли вече епизода със ... ъъъ страшната болест или заешкото краче  hahaha
Хареса ли си филмче одеве, аз до сега гледах за 9843035 път Като рицарите и се чудя като съм подхванала старите ленти дали да не си пусна комедийката за която снощи ти писах Flutter

# 23
  • Мнения: 84
Олеее, много горещо тук! Браво!

от мен ДЖОНИ ДЕП - за кендитата

# 24
  • Мнения: 12
Страхотни снимки и гифчета   Laughing
Ми, да Кастиел в четръвти сезон се появява и него много го харесвам, Миша е страхотен в тази роля  Heart Eyes
А това с Патисън също е от 6-ти сезон, има цяла сария посветена на вампирите и до голяма част на Здрач  Laughing



Цве, Като рицарите и на мен ми е много любим филм, гледала съм го безброй пъти и мога да го изгледам още толкова, без да ми омръзне.
Съботният ден много спамово ни въздейства.

# 25
  • Мнения: 6
Последно повикване за анкетата, че след малко пускам  Whistling

Кат, мноооого готино гифче  Hug Аз съм голяма фенка на Хийт Леджър, голяма болка ми е  Sad
Нещо и на мен ми е спамово... и форкско.....

# 26
  • Мнения: 353
Олееее,момичета,човек да не забегне малко и вие чак и в нова тема  Laughing
Цве благодаря много за прекрасната темичка  Hug ,най-вече за Бела-Джейк СаЛуФката  Crazy  Crazy  Crazy ,така се заплеснах че забравих какво щях да пиша  hahaha

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ми, миличка, прекрасен клип!! Просто ми стана едно Едуардовско...
MiSs CApRiCe, писах ти на ЛС
Славена, пусни едно ЛС кога си свободна  за среща
Отивам да реанимирам след банкета...

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 22:44 от Красе

# 28
  • Мнения: 3
Ааа, Красе, с едно "отивам да реанимирам след"  няма да се разминеш  Joy

Цвети, анкетата много ларш  Mr. Green, харесва ми. С трите разрешени позиции напълних цял автобус от сладък по-сладък талант  Grinning   Но все пак май новата ми принадлежност е РобоСамка, както Весето ни класифицира  Mr. Green   Цял ден бях навън, отивам да видя дали не съм изпуснала нещо важно. Може я Роб да се е оженил или пък Сам да се е развел  Joy

# 29
  • Мнения: 12
Може я Роб да се е оженил или пък Сам да се е развел  Joy

 Joy  Недей така, поне за Самито, хубава двойка са със съпругата му.

Благодаря за сладката анкета   Crazy 
Гласувах за стария Холивуд, Салваторе и Свръхестествените, бих пуснала глас и за Сойер, но ме се изчерпаха опциите

Общи условия

Активация на акаунт