Ваксини - дискусия за вредата от тях... (тема 13)

  • 33 774
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 262
здравейте попаднах на сайт с интересно инфо (за тези от вас които вече не са го разглеждали) http://www.vaccinationcouncil.org/2010/11/17/hepatitis-b-vaccina … our-babys-health/

# 46
  • Мнения: 685
...Ние вече успяхме да станем алергични (обрив след 2-та хепатитна ваксина)...

И при нас стана така, обрив изби след II-я прием...  Тази ваксина мисля е сред най-опасните за малки бебета (не че има безопасна).

# 47
  • Мнения: 151
Момичета, моля ви помогнете ми! Днес въпреки голямото ми нежелание за пръв път ваксинираха близнаците с infanrix hexa. До сега успях да ги опазя да не ги ваксинират, но този път съпруга ми поддаде. Ако някоя от вас знае за някое хомеопатично лекарство което се дава за да се намалят вредните последствия от ваксините, моля ви ми напишете  Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 679
Ети, някъде по темите бях срещнала да се говори за Туя, пусни една търсачка по ваксини и Туя

# 49
  • Мнения: 133
 Запис  Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 679
И при нас стана така, обрив изби след II-я прием...  Тази ваксина мисля е сред най-опасните за малки бебета (не че има безопасна).

На мен ми казаха, че не можело обривът да е от ваксината, а пък то на листовката си пише, че една от страничните реакции може да е обрив Close

# 51
  • Мнения: 109
Скъпи мами,
Бих желал да споделя труда си вас: Листовкит& … 77;ци

Информацията е преписвана на ръка от мен за някои от ваксините. Засега ще държа всичко при мен, но обмислям собствен домейн и хостинг срещу заплащане. Има време, нека узреят идеите в главата ми...

Понеже съм добричък, ще ви улесня всичко на е … 72;йл

Съпругът

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 20:33 от chukchi

# 52
  • Мнения: 2 376
Момичета, моля ви помогнете ми! Днес въпреки голямото ми нежелание за пръв път ваксинираха близнаците с infanrix hexa. До сега успях да ги опазя да не ги ваксинират, но този път съпруга ми поддаде. Ако някоя от вас знае за някое хомеопатично лекарство което се дава за да се намалят вредните последствия от ваксините, моля ви ми напишете  Praynig
Ети, има различни хомеопатични. Най-добре с хомеопат да решите кое е най-подходящо.

# 53
  • Мнения: 3 484
Ети, да, туята може при вас да не помогне. По-скоро потърси класически хомеопат.

Чукчи, сега се видях във време, ще делвам някой-друг индийски филм, че компютърът ми е задръстен, и почвам да тегля.
Благодаря още веднъж.

4.6 МВ

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 21:20 от Мечка Малинарка

# 54
  • Мнения: 700
Детето на моя позната получи хематом /или нещо друго, но някакво образование/ на нослето след ваксина. Мисля че беше МПР.  Само споменах че вече не ваксинирам, защото свързвам ваксинирането с болести и плач. Веднага последваха много въпроси, на които знаех отговора във връзка с ваксините.  Тя веднага свърза техния проблем на нослето с ваксинирането.  Беше обиколила сума специалисти. Спря окончателно с ваксините.
Пиша понеже в миналата тема се спомена за подобен проблем на лицето на ваксинирано дете.

# 55
  • Мнения: 3 046
Аз бях с детенце с лимфангиом на носле... Мина вече,без лечение,но късно "загрях" причината. А и те всички д-ри казваха,че  е случайно съвпадение... Twisted Evil

# 56
  • Мнения: 685
На мен ми казаха, че не можело обривът да е от ваксината, а пък то на листовката си пише, че една от страничните реакции може да е обрив Close

Е как ще е от ваксината... просто съвпадение.  Twisted Evil Нали трябва да си изработят екскурзиите #Cussing out

# 57
  • Мнения: 1 178
Днес погледнах дали има някакво движение по делото- http://www.sac.government.bg/court22.nsf/d6397429a99ee2afc225661 … 1d04?OpenDocument

Вече е със статус "Решено"  
Местонахождение Докладчик  

Дали може да очакваме скоро повече информация?  newsm78
Темида?  Heart Eyes Rolling Eyes

Дали има сканирани и качени някъде прокуроските и съдийските мотиви по делото?  Thinking

Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 09:40 от Зи

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
В миналата тема някой питаше за хомеопатична ваксина  Mr. Green Influenzinum. Тези дни си ровех в боаронската материа медика и се зачетох...
Influenzinum представлява биомедикамент, приготвен на базата на противогрипна ваксина, следователна той се актуализира ежегодно.
Клинични показания
1. Инфекциозни заболявания
-   последици от противогрипни ваксинации
-   реконвалесцентен синдром след прекаран грип и грипоподобни състояния
-   профилактика на грипа и грипоподобните заболявания
Заключение:
Influenzinum е лекарство с ограничено действие в Материя медика. Изключително надежден медикамент предимно в профилактичен аспект, както и добре повлияващ последиците от грипната астения (China, Kalium phosphoricum); с добър ефект е при купирането на страничните въздействие от постгрипните ваксини.

Не звучи като хомеоатична ваксина  Wink


И да питам... Според вашите наблюдения и изчетенето като реакции към ваксините, кога са най честитите проблеми - при първо ваксиниране или при последващата реваксинация?
Аз май съм останала с впечатлението, че по-често явните реакции са при 2-3 равакцинация. Дали съм права?

# 59
  • Мнения: 3 484
Бенита, права си. И при моите деца едно време така беше, и при тези на познати, до които имам достъп като информация.

Общи условия

Активация на акаунт