Ямболски чудеса

  • 65 104
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Привет, Бимбалова!
Това 76 в ника ти, ако ти е набора, то сме връстници и е възможно да се познаваме.

# 706
  • Мнения: 4
bymbalova добре дошла в нашите редици

# 707
  • ямбол
  • Мнения: 5
Благодаря ви за топлото посрещане.Да 76 набор съм,възможно е да се познава ме.Мога да кажа,че имам две прекрасни дечица,син -11.5 год. и дъщеря-6.5год. щастливо омъжена  и работеща мама съм. Дори в момента съм на работа и ми е доста скучно,открих ви и реших да се включа в темата за Ямбол.В зл.рог живея.Ще ми бъде много приятно да си пишем тук а защо не и на живо да се видим .Да пийнем по нещо и сладичко да си поприказваме.

# 708
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
bymbalova_76,много приятно ме радват новодошлите в темата ни.
Ще разчитаме на теб,след като си свободна дори и в работно време да се включваш и пишеш тук,та да раздвижваш темата,че е доста застояваща се.
Сподели каквото желаеш за себе си,хобита,децата,интереси....

# 709
  • Мнения: 317
http://www.iambol.vlez.bg/index.php?showpage=4602  тук им пише цените,но не става ясно когато са група деца в цената има ли включено нещо друго освен играта в детския кът,ако е само това наистина е скъпичко

mamagali_vanko, сега се загледах, понеже трябва да им се обадя. Това не е ли друг център, в София? Thinking
знаеш ли ,че сега като се загледах в снимките и видях ,че наистина не е в Ямбол .Но цените им са едни същи newsm78
http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0% … 4172867?sk=photos  ей това обаче са снимки от там вече Hug

# 710
  • Мнения: 11
Момичета, дайте предложение за заведение където може да се отпразнува кръщене. Хем сме с бебе и не трябва да се пуши, хем повечето са пушачи  Thinking Става дума за 12 Ноември

# 711
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
nastq,пицария Ностос мисля,че е разделена на места за пушачи и непушачи.

# 712
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Изобщо няма за пушачи в Ностос, освен навън, но го дават яко застудяване.
По принцип там, където се предлага храна, трябва да е забранено изцяло да се пуши.

# 713
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
сетих се за друго по-удачно място-Мола.Там заведението на 2 етаж до ескалатора е голямо,просторно,има забавления и място за деца и компании,не се пуши;а страничните 2 са затворени и се пуши.Топло е и не е задимено.

# 714
  • Мнения: 1 797
Изобщо няма за пушачи в Ностос, освен навън, но го дават яко застудяване.
По принцип там, където се предлага храна, трябва да е забранено изцяло да се пуши.
Peace

Честно казано, аз пушачите не бих ги мислила, на който му се пуши, излиза навън, все пак празникът е на бебето.
В "Кастело", "Кабиле", "Дъблин", "Ностос" и Китайския не се пуши или поне има такъв знак, че е за непушачи.

# 715
  • Ямбол
  • Мнения: 1 689
"Дъблин" е със зала за пушачи и непушачи, бяхме там скоро. В залата за непушачи има две по-големи маси и една мъничка, т.е. не е за много хора.
Лиляна, и аз мисля като теб!

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 18:24 от Майола Бени

# 716
  • Мнения: 11
 Благодаря за съветите Hug Аз се насочих към Елтър. Там също са 2 зали, а и ще ми е близко до в къщи Simple Smile

# 717
  • Москва
  • Мнения: 165
Дами, привет от студената Москва.Позволете ми да се присъединя.Аз не съм точно от Ямбол (добре де-половина съм),но бабчето ми живее там и аз не пропускам възможност да поседя в града.(даже май повече от родния ис го обичам)
  bouquet

# 718
  • Мнения: 639
Ето че отново дойде време за Бебешко кафе в Ямбол! Grinning



Заповядайте на Бебешко кафе!

Бебешко кафе е отворена за всички среща, организирана със съдействието на Ла Лече Лига

Ако очаквате дете, ако имате бебе, ако искате да научите повече и търсите къде да зададете всички въпроси за кърмене, които имате – Бебешкото кафе е за вас!
На сладки приказки, с чаша топла или разхладителна напитка, да си поговорим за кърмене и за всички неща, които ви интересуват в тази връзка и бихте искали да споделите/коментирате с други майки. Бебешкото кафе няма определена тема - свободни сте да зададете всички въпроси за кърмене, захранване, отбиване и живота с кърменото бебе.

Ямбол - 18 ноември (петък) от 10.30ч. – детски развлекателен център „Мечо пух” на ул.”Димитър Благоев”20 (в блока зад пожарната).

За повече информация можете да посетите сайта на Ла Лече Лига - България или събитието във Фейсбук.

Разпространете новината, споделете предстоящото събитие онлайн и офлайн и доведете приятели!

Очакваме ви!


Ако имате въпроси, не се притеснявайте да питате (може и на ЛС, или във ФБ – както предпочитате). Ще се радвам да се видим! Hug

# 719
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

*Lorelei*,привет в нашата топла тема,сподели нещо за себе си,как се чувстваш там,с кого си...
Amorevole,хубави новини,ще се радвам отново да присъствам,както и повече мами и дечица.

Общи условия

Активация на акаунт