До Дядо Коледа писма пишат АВГУСТинските деца!

  • 26 443
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 324
Ееей, изпуснах ви  Hug
Димяни, честито, здрави и все така борбени да растат Вики и Вал!
Бобче, може така да си спестява готвенето госпожата  hahaha Ако аз бях на нейно място, бих потърсила кърпичка от теб, ако нямам, нищо, че не те познавам...
Връщам се да чета, а вие вижте какъв портрет ми направи Мая  bowuu

# 76
  • Мнения: 564
Еха, страхотен портрет, браво на Мая  Heart Eyes Слънчогледка, не съм много сигурна, но май никога не съм виждала Мая на снимка, би ли я пуснала  Flutter Стана ми любопитно как изглежда тази блестяща художничка  Flutter

# 77
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Слънчо, чудесно се е справила Мая. Йована май е като мен, с две леви ръце, ако ви покажа какви кукумицини рисува  Crazy Laughing

# 78
  • Мнения: 79
Бобче, не можах да видя клипчетата, но ще опитам довечера от нас.
Пухкавелки сме ние двечките.  Party Моите в момента са 65 при същия ръст, а не съм раждала наскоро. Laughing Не знам какво направих от лятото насам. Уж все около 60-те се въртяха, а сега.... ooooh! Бях и 56 преди година, но не се харесах – живите мощи. Отврат. Sick Синки ми излизаха от вътрешната страна на коленете, докато спях...
От седмица съм се взела в ръце и се надявам къмто пролетта да се метна на клинче. Blush

Или, с емотче ли само минаваш насам?! Heart Eyes

Гита, гадже ли чух?! И моята има един обожател, който всеки осми март се появява в клас с подарък. Нея той не я кефи, но подаръците приема. Joy

Димяни, честита месечинка. Приказни кукли! Hug

Слънчо, красавица!!! Калина освен драсканици и заврънкулки друго не може... Confused

За готвенето и приготвянето...не съм много, много по тях. Нещата ми се получават страшно вкусни и ефектни, но нямам сякаш мерак да се занимавам често. Тези коледни сладки, дето се каня да ги правя от месец, белким се вредят в плана за тези почивни дни.
Виж, чистенето определено ме кефи.  Wink
За пътуването ни съм поръчала на свекървата нейното неземно парфе и на майка ми една „Гараш” и ще се фукам пред приятелите каква съм ухватна. Mr. Green

Подаръците са избрани, опаковани и скрити. Останаха ми само двете баби и ще видим какви ще ги измъдря...Вчера си избрах и моят подарък-изненада, забележете.  Laughing
Къщата е украсена и чакам 23-ти, когато излизам в отпуск.

Калината тази седмица не я пуснах на градина, за да не ми се тръшне за празниците.
Във вторник има тържество, а кака й - концерт.

А вие имайте страхотен ден!!! Hug

# 79
  • Мнения: 25
Добро утро
Нема кафе тука бе мами .....хайде по едно любовно кафе за тонус  
Wink

Ди - бързо да се оправяш  Praynig  и да пазиш Стели  Hug
Слънчо - има заложби Мая...така я виждам. Моето Еми също рисува доста добре, оцветява...старае се детето  Party
Бобче, Кърли - за килцата успях да се намърдам в 56 кила, но при моята височина от 162-3 см. трябва да съм поне 54, но доста зор ми се вижда  Mr. Green
Марти - как е Аничка?

 Снощи имахме Коледен концерт. Мина добре, малко организацията куцаше..ама...здраве да е. Снимки в ФБ. Ще има и клипче по -късно bowuu, на който му се слуша  Flutter

Хубав и усмихнат ден  Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 3 873
Здравейте  Hug.
Бобче, ти ме уби с тая майка   Shocked. То вЕрно има всякакви, ама чак да остави детето да си изяде сопола, ми дойде малко в повече Sick.
Слънчо, и Ани рисува абсолютно същите портрети, но обикновено само в един цвят Mr. Green.
Ди, бързо оздравяване Praynig.
Моите кила, няма да ги коментирам Mr. Green.
Вася, ей, сега ще разгледам снимките. Пускай клипче, за да се насладим на таланта ти.
Ани взе, че и се разкашля, но аз го очаквах. Тя има ли сополи, няма начин да не се и разкашля Rolling Eyes. Сега й давам сироп и в петък ще я заведа само за коледното парти, че тази година за първи път ще срещне Дядо Коледа и вълнението й е голямо Party.

# 81
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Привет  Grinning Елхата е украсена, на Ботев всичко е спокойно. Mr. Green Тия дни ще пусна и снимки. То тия дни сигурно ще е в края на седмицата, че преди това не се виждам. Grinning
Слънчо, задължително насочи Майчето към рисуване. Детето има талант. За своята възраст е направила много добър портрет - говоря като пропорции на тялото, замах на рисунъка, съотношение между лицевите елементи. Казвам го като човек, който разбира от изобразително изкуство. Може и да не стане художничка, тъй като не се знае след време какъв ще бъде избора й, но определено детето има заложби и е добре да я насочите към развиване на тези й качества. Peace
Марти, бързо да се оправя Аничка. Hug
Ди, и на теб бързо лекуване и скоро да ни се похвалиш с добри новини. Hug
Бобче, разби ме направо тази история със сополаците. ooooh! Ама хора и нрави всякакви.
Васе, чакам да слушам като се прибера у дома. Heart Eyes
При нас сигурно ще има следващата седмица коледни тържества, но те по принцип са без родители, само за децата. Би трябвало да имат и още открити уроци по извънкласните дейности, но засега не са съобщили нищо ново. Иначе днес са планинари и са на Витоша. Е, без първа група, само по-големите. Там ще имат някакви състезания с шейни, ще правят снежни човеци, ще имат и Дядо Коледа. Ама пък как им се падна такъв студен ден. Thinking Ще видим довечера колко замръзнала ще се прибере Теди. Crazy
Аз пък съм в шок. Коледното ни служебно парти ще е в Биад. Sick Sick Sick

# 82
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Аз хич не съм изненадан, че норвежченцата си ядат сополите, защото и в градината на Симон масово се замезва със сополаци, ама няма да се сети една тъпа кърпичка да извади и да обърше това дете  ooooh! ooooh! Whistling спирам, че като видя такива ядящи си сополите и направо  Sick Вднъж си направих майтап с една майка, седи и го глеееда как си ближе зеления сопол и му се любува и аз му казва: "Мммм, вкусно, нали" и се хиля и майката отговаря и тя уж на майтап: "Да, да, но сладоледа е по-вкусен и го обичаме повече, хи хи хи"  Thinking Направоооо  ooooh! Ноу комент - на чист бг език  Laughing Laughing

# 83
  • Мнения: 222
Здравейте на всички!

Всеки ден ви чета, но няма какво толкова да пиша.
Марти-дано Аничка бързо се оправи, офф като чуя кашлица вече, косите ми се изправят.
Лулу-приеми „Биад ” откъм хубава му страна /ако за теб има такава/, поне ще е весело. Там винаги става купон /поне преди години така беше/.
За коледното парти-много жалко, и при нас ще е без родители, а аз така се надявах да видя нашия човек какви ги учи там, но уви............
За готвенето-аз също съм фен, въпреки, че много рядко имам време за това.
За подаръците-нашите също са готови, останаха моите родители и съпруга ми.
Перси ще получи комплекта с писти и колите Маккуин+един самолет с човечета вътре.
За рисуването-Перси също много рисува, от една година. Такива смислени неща прави, но явно това е по наследство /аз и баща му-рисуваме много/.
Димяни-честита ви месечинка на патерици! Да са здрави, умни и много послушни двете красавици!
Мариета-„Когато готвенето стане страст”-ми е любимия сайт за рецепти. Дори вече мои приятели в Испания знаят за него.
Валеске-скоро да оправяте тези хреми. Перси откакто е тръгнал на градина, все нещо му смърка в нослето, особено след сън. Надявам се скоро да го израсте и това.!
Ди 83-прави повече бабини рецепти за кашлица. Аз така кашлих два месеца и се оправих само с натурални рецепти, нищо друго не помагаше.

Иначе ние сме добре. Готвим се за празници. Опитвам се да забравя всичките си здравословни проблеми, които имах 2 седмици. Няма да споделям, защото е много натоварващо, а и сега идват празници, необходимо ни е коледно настроение. Перси ходи на градина, вече май започна да му харесва, въпреки че не иска да си го признае.

Много прегръдки на всички от нас!

# 84
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Пива, за мен поне няма хубава страна.  Confused Имам органическа непоносимост към този тип музика... Sick Ще искам вредни. Mr. Green

# 85
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Пива, дано се разрешат здравословните проблеми   bouquet

Лулу, съчувствам ти. Аз много мразя да вися по места, където музиката не ми допада. Неможаха ли да измислят някое място с ранообразна музика за вкусовете на всеки  Rolling Eyes

Дезита, това със сополите не е първия случай тук. Явно си е западен модел на поведение, ама на мен много ми идва. На Йована винаги и пъхам кърпички по джобовете сама да се бърше, че и тези тук при нас я ги избършат, я не. Освен това хремата и сополитене се считат за болест и децата си ходят на градина. Цяла зима са сополиви, ама цяла, чак се очудвам досега Йована как не ми се е разсополевила още.  Rolling Eyes На нея откакто и показах снимката на ония ром, на компютъра, много се старае да си бърше носа и да не си бърка в носа, за да не стане като него  Crazy. Изнамерих снимка на Барак Обама с монтирани на Фотошоп големи уши и и казах, че ако не слуша, ще и дърпам ушите да станат толкова големи. От тогава не се налага и да викам. Само като и кажа, я ела и си дай ушите и престава  Laughing Да живее гугъл  Mr. Green
Сега е ред на носа, че е взела да послъгва напоследък, май снимки на баба Яга ще ми свършат работа   Crazy Само не мис е смейте на възпитателните методи. Все пак си мисля, че е по- добре от крещене и или потупване, особено когато си обяснил за стотен път какво трябва и не трябва да се прави и ефекта е нулев.  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 1 554
Бобче,страшна си,не се бях сещала за такъв вид  ПОКАЗНО,като не слуша Laughing
сега сме на вълна,ако не слуша дядо Коледа няма да дойде в къщи,а той така си го чака миличкия всеки ден пита кога ще дойде Коледа....тъй де получават ми се за сега нещата..а и с напишкването вечер пак подейства.Казах му ,че дядо Коледа е разбрал ,че се напишква на гащичките и е казал,щом така прави няма да има подаръци Laughing май съм много лоша Tired


и за капак е сополив.........

за Коледа с татко му сме му приготвили изненада,поръчах дядо Коледа да дойде да му подари подаръци и на Елица разбира се Heart Eyes

# 87
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Морска, това с живия Дядо Коледа е супер готино!  Peace
А при моя номера с "Дядо Коледа няма да ти донесе еди какво си", не минава вече. Отговорът е прост и ясен: "Той като не ми донесе, ти нали ще ми го купиш". Crazy hahaha Аууу, а до онзи ден номера вървеше. Кога порасна, кога взе да продава. Crazy Не помня кой беше писал за нещо подобно и тогава ми беше много забавно, ама ето на, изтарикати се маймуняка. Crossing Arms Crossing Arms
Нашата Витоша днес е минала добре. Като изключим финалното притеснение. Закъсняха с час и половина и то заклещени в планината. Пред автобуса с най-големите (тоест Теди и набори) закъсал някакъв автобус и в 16.30-17.00 още бяха горе в планината. Но се прибраха благополучно. То добре, че от нашата ДГ осигуряват винаги много хубав транспорт (винаги са със супер качествени автобуси), та им е било топличко и те конкретно не са изпитали неудобства. Ама да ги пита ония пред тях с чий акъл са тръгнали в планината на минус 14 с летни гуми. ooooh! Луди хора. Пак добре, че са успели да ги изтеглят. Иначе горе било страхотно, каза Теди. Имало слънчице, различни писти за шейни, състезания, занимавки, хранили ги с някакви страхотни неща, правили си чай в нещо като хижа или заслон (не го схванах от обясненията й) и естествено имало Дядо Коледа, който им раздал подаръци. Тази година от градината са им купили не само лакомства, ами и играчки. В пакетчето на Теди имаше някакъв готин динозавър, една мека джаджа, която се огъва и става на различни форми и едно дръвче. Ще видим кога ще ходи Дядото Коледа при най-малките, че те нали не ходиха на Витоша. Сашо попи с жаден поглед пакета, но прецени сам, че и при тях "щял да намине дядото", с две думи няма да остане на сухо.  Wink Абе хитър като листна въшка. Joy

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 23:20 от lulumba

# 88
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Сняг,сняг,сняг........най-после видях чиста гледка през прозореца Hug

Ние сме официално здрави от вчера.И двамата ги минахме през докторите,Ивон няма отит,а Алекс няма Бронхиолит PartyИвон тежи 15 кг,качила е 1,500 за 1 м,от както пие Саностол и е 1 м и 2 см.Ще вдигна банкет.То толкова кльощаво беше станало,че направо грозна картинка.Алекс тежи точно 10 кг и е 70 см PeaceОще сме само на кърма,вероятно и другият месец,ще видим кога ще ми дойде музата да захраня Laughing
Иначе ,ако знаете Алекс как се радва на сестра си,направо ми пълни душата.Като я види,започва да крещи,да вика,да се сме,да рита.........бузанчето ми ,то HugИвон го гушка постоянно,целува го,обаче като я хване проклетията.............оле,мале ooooh!Снощи ми се истерясва 1 час,защото не трябвало аз да й обуя левият чорап,а десният,а тя левият.....да ми бяха казали,че на такава маймуна ще ме правят ,нямаше да повярвам.И като я питаш защо реве,изтъква това което ти си направил,пък нейната вина не съществува Crazy


Слънчо,Мая найстина има талант HugИвон е далеч от такъв портрет.Рисува предимно слънца и кръгчета.За останалото трябва доста богата фантазия,та да схванеш какво е LaughingНе е наследила моят талант в рисуването,явно Laughing

Вале,номера с живият Дядо Коледа ние го спретнахме миналата година и Ивон се изплаши от него LaughingТеди обаче ще бъде щастлив-и възрастта и разбиранията им са вече други Hug

Ние утре си пътуваме за Сандански.Няма такъв кеф PartyСамо ме е яд,че Ив ще изпусне тържеството в ДГ,но след този Отит и този грип дето изкара,хич и не мисля да я пускам до 10.01 на ДГ.

Валеске,Ивон беше със Стафилококи от Родилният дом.Само Бактурбан,иначе няма спаение.Аз подозирам,че Ивон ни изпозарази с Моракселата им,че постоянно сме с едни екрети по носоглъдките ooooh!

# 89
  • Мнения: 389
Добро Утро,страхотно вали навън.
Само да не стане като Полша и Словакия baby_neutral
Ади,а честито,дано повече не се разболявате,поне да не са сериозни:). Нямаме стафилококи ,а Стрептококи пневмоние. Мажем с бактробан,пръскам спрей,и хомеопатия-ипека и сулфур йодатум.
Слънчо,много добре рисува Мая. Аз не знам кога ще видя такава смислена и хубава рисунка,всичко е драскане в кръг докато не се пробие листа. То у нас едни художници,не е за разправяне,всички сме с вързани ръце
Морска,страхотна идея...колко ще излезе
Сашо попи с жаден поглед пакета, но прецени сам, че и при тях "щял да намине дядото", с две думи няма да остане на сухо.  Wink Абе хитър като листна въшка. Joy
това за листната въшка ме уби Joy
 И накрая да почерпя, Калата днес става на 1г.


     
 

Общи условия

Активация на акаунт