До Дядо Коледа писма пишат АВГУСТинските деца!

  • 26 436
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 832
Здравейте  Hug.
Вася, бързо оздравяване на госпожиците Praynig. Леле, ужас с това хапче #Crazy. Добре, че всичко е завършило с добър край.
Бобче, страшни сте Joy. Доста се посмях с вашето изпълнение.
Мариетка, голям сладур е помощника Heart Eyes. Ох, и мен ме чакат двама и не знам до къде ще докараме сладките Laughing.
Яна, много хубави снимки с много хубави дечица Peace.
Валеске, ако само това те притеснява, че ще са раздлени, по - добре го запиши сега. Моите са в две различни ДГ и да ти кажа не е толкова трудно да се водят и да се прибират. Всичко е въпрос на организация. Ако има и други неща обаче, които те притесняват, тогава прецени кое ще е най - добро за малчо.
Елис, и на децата от групата на Ани не са им дали стихчета, вероятно защото са още много малки, но другата година няма да ги пропуснат Mr. Green.
Гита, радвам се, че нещата при Танти вече са на 6. Бързо оздравяване на Емката Praynig.

Партито на Дани също мина много добре Grinning. Аз както се притеснявах, че може да се провали, но не само, че това не стана, ами от 20 поканени деца не дойдоха само 4. Хлапетата бяха във вихъра на купона и накрая не им се тръгваше, но нямаше как да останем, защото гостите от следващото парти напираха на вратата Mr. Green.
Ето и снимки:

http://bebobebo.snimka.bg/children/rojden-den-dani-2010.556121.21745890

Вечерта след партито, обаче рожденника се разсополиви и днес и утре ще си се гледаме вкъщи. В сряда им е коледното парти и се надявам дотогава да му мине хремата, ако ли не ще го заведа само за празника и после ще си го прибера Rolling Eyes.

# 61
  • Мнения: 25
Еееее Марти ама големи сладури видях на снимките  Hug Много са хубави да са ти здравички само!!!А тортата е просто върхът! Браво за хубавото парти! Дано и хремата мине бързо, че тържествата ни чакат  Peace На моите момичета и двете са тази седмица Party
Хубава вечер на всички  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 389
Марти ,големи са сладури
ох, истината е ,че не мисля сега да го давам на ясла,а поне на пролет или от септември.Ако го запиша  сега първо ще ми спрат майчинството,второ той е още малък има само 2 зъба. От друга страна Сирма  няма да обслужват вече системата,ще мине към общината и не се знае какво ще стане.В Дг при Марти приемат по 25-30 деца,имат подточка за брат/сестра.Там е малка Дг за набор има само по една група. От общ.ясла съм доволна,където беше баткото и директорката е много свястна, миналата седмица пак се видяхме и ми каза ,когато реша мога да го пускам.Ако са двамата в ДГ ,ще се засекат две години,даже ще са на един етаж. Но след 2г не се знае какво ще се промени....

# 63
  • Мнения: 25
Добро утро



# 64
  • София
  • Мнения: 5 730
Добро утро!

МАрти,страхотни са  Party Heart Eyes

НИе днес ставаме на 5 месеца  Partyмного бързо минава временцето Simple Smile

# 65
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Димяни, честита ви месечинка  bouquet! Здрави, щастливи и обичани!

# 66
  • Мнения: 116
 Grinning
Честита месечинка на две силни принцеси - Вики и Валерия и от мен! Мноооого да са здравички и послушни Hug
Димяни, да ги  нацелуваш. За теб -   bouquet  Hug

# 67
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
ДИМЯНИ, ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ДВЕТЕ БОРБЕНИ ПРИНЦЕСИ ВАЛ И ВИКИ! МЪЖКИ МОМИЧЕТА СА ТЕ!  Hug

Марти, Гита, страхотни рождени дни, страхотни пораснали деца! Peace
Валеске ти най-добре знаеш кое ще е най-доброто за детенце. Hug
Ние снощи пак правихме украса за елхата, но като гледам с какви темпове вървим май домашно приготвената няма да е много и ще преобладава другата. Довечера ще украсяваме и ще се постараем да се придържаме тематично към ръчнонаправените играчки. Да видим на финала каква цвъкня ще се получи. Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 3 832
Здравейте  Hug.
Димяни,  честита месечинка на красавиците. Да са ви живи и здрави  Heart Eyes.
Валеске, и аз ако бях в твоята ситуация бих пуснала малчо от пролетта, че сега момента никак не е подходящ за пускане на градина Rolling Eyes.

Уф, и Аничка се разсополиви и до петък (тогава ще им е коледното парти) ще си стои вкъщи. Не е сериозно, ама е неприятно непрекъснато да и тече носа. На Дани вече му мина хремата и утре или в четвъртък (тогава всъщност им е тяхното парти) ще го пращам на градина, че вкъщи вече е лудница, а аз съм  Crazy.
Сега мисля малко да ги изведа навън. Вчера следобед, като взехме Ани от градината и не мога да ги прибера. Голяма радост беше да се замерват с топки и да се търкалят в снега. После вкъщи имаше толкова сняг, колкото и навън Laughing.
Приятен ден   bouquet.

# 69
  • Мнения: 389
Димяни,честита месечинка на куклите
Лулу,мога да ти предложа и вкусна украса за елхата. Джинджифиловите сладки на Зори,страхотни са. Ние сложихме с Марти и половината Калата си ги свали и ги изяде... Laughing.
Марти,много неприятно с тия сополи
В къщи всички сме се разсополивили,а Марти му взехме секрет миналата седмица и лъснаха стрептококи....писна ми от тия бактерии. Личната каза само с бактробан,но не съм сигурна дали ще мине ...

# 70
  • Мнения: 25
Димяни - ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!


valeske   - да ги изтребвате бързо тези бактерии  #2gunfire
Марти - бързо да минава хремата на Аничка, както на батко му мина  Peace

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 12:32 от vasq78

# 71
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Валеске, щом са установени стрептококи само бактробан. Нищо друго не им действа. Бързо да ги изтребите до крак. Hug
А тази вкусна украса я бях даже планирала. Но не става, защото купихме дугласка ела, а тя е със супер фини и нежни клонки и бодличките й са меки като коприна. Просто не търпи никаква тежест. Така че само ръчноправени играчки ще слагаме. Засега имаме три хартиени гирлянди, които направихме заедно с Теди, няколко фенера и кошнички. Имаме и цяла кутия ръчни сламени играчки от Полша, както и няколко дантелени от Виена. Може да пробваме да сложим и гирлянди от пуканки и шипки, както го бяхме планирали, но ми се струва, че и те ще са тежки. Thinking Може някакви панделки да добавим или текстилни ленти, ще видим. Абе ще се импровизира, то е ясно. Но направо не й устояхме на елата като я видяхме. Теди дори вече й е определила място за садене напролет - пред нейния прозорец. Grinning

# 72
# 73
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Като чета за течащи носове, да ви разкажа случка от вчера в просволутата ни градина  Laughing

Та, взимам си аз детето и се качваме в асансъора. Заедно с нас се качва една натокана норвежка, ма то коса, ма то грим,  едни аромати се носят, чудо. Носи си детето в ръцете- момиченце, на което сополи и от двете ноздри висят до устата. Гледа си го влюбено в сополите и вика- Аааа, мамо, имаш сополки.... !!! Без да направи опит да ги избърше  ooooh!
При което единия сопол вече неможа да се задържи и тръгна да пада и детето си го облиза най- чинно  Sick, при което норвежката каза- Хехехе, вкусно ли е маме!!!  Shocked Joy
В тоя момент се отвори врата и излязоха и аз залегнах да се смея.  hahaha
Ейййй и това доживях да видя, как не и трепна сърцето на тая жена да го избърше това дете. Дори да не е имала кърпичка бе, аз ако бях с ръка щях да го избърша, ама да го остави да ги яде  Sick Sick. Боже опази  Rolling Eyes

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Димяни честита ви месечинка!Да са много здрави и усмихнати Вики и Вал.
Лулу като украсите елхата задължително да пуснеш снимчици.Много ми е интересно как ще изглежда.
Вчера и аз изкарах Стилиян на снега и после едвам го прибрах.Голяма радост беше.
Валеске аз не бих го пуснала сега,а на пролет.Но ти си знаеш,де.
Бобче като я описа в началото тази госпожа,веднага си помислих,че няма кърпичка.Ужас.
Аз днес пак бях по лекари.Снощи като ме почна една кашлица,едвам изкарах нощта.ще пия сега антибиотик,че положението се е влошило.
За капак съм лепнала от някъде конюнктивит.През живота си не съм имала такова нещо.Сега ми е голям зор да си капя капки в очите.Опитвам се да си обясня от къде може да съм го пипнала и не ми идва на ум.Дано да опазя Стилиян.
Взех бележка за градината,но ще го заведа за половин час само да си вземе подаръка и ще си ходим.В четвъртък ще им е тържеството.
Приятна вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт