Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 239
И аз тук  Laughing
Вей, и аз съм на мнение за последната възможна дата, щом можеш да го гледаш дотогава.
Мен вече ме обхвана празничното настроение, вчера цяла сутрин пекох сладки, правихме гирлянди /мерси на който пусна сайта Крокотак, има много хубави идеи/, днес си почивам  Whistling С подаръците даже незнам докъде съм, че още не са пристигнали от тойса, и вече забравих за кого какво имаше, Нн ще имам още за купуване.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 182
Алекс и ние чакаме подаръка на Жоро от тойса и бая бях трепнала, че го поръчахме на 24-ти ноември и до онзи ден си седеше "обработка на поръчката". Най -после тръгна обаче, сега ако стигне и на точния адрес ще е екстра  Grinning Ако не ще тичам да купувам резервен вариант, а младежа ще намаже после 2-ри подарък.

Коледните меденки и ние няма да ги пропуснем, че голямо творене и мазане настава. Обикновено Ева започва с мерак, после ме зарязва и аз ги доукрасявам до 1-2 през нощта  Tired

Днес съм нарочила, че щерката има имен ден и съм я оставила да си прави сама торта, Като я направи, ще я снимам и ще ви почерпя виртуално.
Първо разделих материалите на 2 и Жоро да направи негова, но той не прояви никакъв интерес  Naughty Не го влече готварството хич. И пред го карах да прави фигърки от солено тесто, но той освен да мачка моите друго не пожела да направи.

# 17
  • Мнения: 207
Мия - честит празник!

Агентче - красота  Hug

Вей - и аз гласувам за 10ти януари.

# 18
  • Мнения: 207
Забравих да ви покажа Марти на 3 години  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 127
Анджи, голям хубавец е Марти Hug да е жив и здрав!

леле, Веи, като гледам как си се притеснила, чак ми е странно, явно се забравя Rolling Eyes аз под месец и половина сутрешен рев не го броя за нищо Mr. Green то миналата година в яслата беше така, тази година за градината също. но, да те успокоя, изглежда безкрайно, но минава - вече си ходи с желание на градина. дано Миташки по-лесно да свикне Hug иначе, за анкетата, и аз залагам на 10 Wink

Пипи какво стана с морковите?

за морковите, да ги таковам, много мога да пиша, даже и желание имам, ама да не досаждам на другите. накратко - на 7 месеца стартирахме захранване втори тур, засега успешно, да чукам на дърво, вече цяла седмица яде ориз без проблеми, малкото ми китайче Grinning добре че имам повечко кърма този път, че с Емо само до 6 месеца ми стигна.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
Пипи, дай една снимка на Емо и Дара Simple Smile

# 21
# 22
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, аз отдавна не съм писала и чела.
Надявам се всички да сте добре и малки и големи. Аз имам един конкретен въпрос може да сте го обсъждали  Embarassed Някой има ли впечатления от добър детски очен лекар, в някоя частна клиника за предпочитане. ( в София)
Щаслива седмица на всички  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
д-р Чернодринска в клника Визус
Успех!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 182
Във Вита работеше преди години д-р Облашка, не знам още ли е там.
http://www.vita.bg/spec.php?sp=24&d=14

# 25
  • Мнения: 332
Ели, какъв кошмар, бързо да се оправяте с половинката  Praynig
Пипи- страшна снимка  Mr. Green много са сладки!
Вей - и аз съм за 10.01  Peace А рев винаги има, Стефан и досега помрънква по малко  ooooh!
Анджи - Марти е много готин, голямо момченце  Hug
МИА - честит празник   bouquet

Днес водихме децата на панаира на книгата, беше разкошно  Mr. Green Накупихме книжки за всички, на Стефчо книжка за Маккуин, за Андрейка една бебешка със животни, а за нас Стивън Кинг и Майкъл Конъли Heart Eyes Другата седмица тръгваме на лов за коледни подаръци, нямам търпение.

д-р Чернодринска в клиника Визус - работи ли със здравната каса?

# 26
  • Мнения: 377
Много хубави Марти, Емо и Дара  Heart Eyes!

Магани, при д-р Чернодринска в клиника Визус правихме сондаж на Никол като беше на година и половина и съм много доволна. Тя работи и в детска очна клиника на Александровска болница и аз точно там я заведох първоначално на преглед. Тогава се разбрахме с нея самият сондаж да го направи във Визус като по-малко стресиращ за детето, но пак си беше с направление по Здравна каса и не сме плащали нищо. По впечатления отпреди година и половина за час за нея във Визус се чакаше доста по-малко, отколкото за час пак за нея, но в Александровска болница. И пак по лични впечатления - почти всички лекари от очната клиника в Александровска болница работят и във Визус, начело със завеждащата лекарка, която е собственик на Визус.

# 27
  • Мнения: 180
Добро утрооо !
Нас ни мъчи гърло, хрема...сега каката  я хвана малко по-сериозно, ама нямаме и време за боледуване  Rolling Eyes  в петък ни е коледното тържество и трябва да сме на линия и изрядни...днес ще викам на помощ всички чайчета и хапченца...пък да видим.
angiе , чудесна снимка, Марти е голям чаровник и  доста фотогеничен  Simple Smile моята малка маймуна така мирно не седи за снимка - все е в някаква  "чупка"  Simple Smile
Пипи, страхотен момент си уловила Simple Smile много са сладки Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 391
Приветско!

Вчера водих моите хора на Куклен театър, представлението беше на коледна тематика, накрая дойде Дядо-то и раздаде подаръци на тези деца, на които майките им бяха купили Mr. GreenМного бяха доволни, сега в петък и двамата имат тържества в градината, пак подаръци, това тях много ги радва, ама аз се чудя, не станахме ли много материални и не поизмества ли това смисъла на Коледа...

Момичета-кокичета-софиянки, имате ли впечатления от др.Т.Мустаков-алерголог, в Александровска болница?

# 29
  • Мнения: 189
Момичета-кокичета-софиянки, имате ли впечатления от др.Т.Мустаков-алерголог, в Александровска болница?

Аз водих Лъчи при куфарджиева в Дженерали, но мои познати бяха ходили при Мустаков и бяха много доволни.

Общи условия

Активация на акаунт