Таблетки за отслабване???

  • 227 331
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 723
Аз лично не одобрявам много хапчетата-имат ефект(някои),но само спомагат за по-бързото прочистване на организма при стриктна диета (имам предвид билковите).Подходящи са,ако е нужно бързо сваляне на килограми,което от своя страна не е препоръчително. Сега голям хит е кафето Вита Голд-10лв е опаковката,която стига за 5 дни.Пие се вместо кафе.Който го е пробвал е супер доволен,аз мислех да го пия за да поддържам тегло,слава богу отдавна свалих излишното,натрупано от бременността,но има кофеин,а от него имам проблеми Cry
Иначе съставките му са жен шен,зелен чай и супер хитовото в момента A.L.Pro(съставката,която води до отслабване). Peace

# 196
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
много искам да си взема това кафенце да го пробвам но също искам ''зелевата супа'' на таблетки моляви кажете ми за супата какви са ви отзивите

# 197
  • Мнения: 3 372
много искам да си взема това кафенце да го пробвам но също искам ''зелевата супа'' на таблетки моляви кажете ми за супата какви са ви отзивите

и колко струва?

# 198
  • Мнения: 93
Ефект от зелевата супа няма! Пих я на таблетки и нищо!

# 199
Пия спирулина диет- водорасло някакво, уж намалява апетита и теглото но ефект не виждам. Обаче водораслото съдържа почти всички витамини и микроелементи ,поне няма да ми навреди.

# 200
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
много искам да си взема това кафенце да го пробвам но също искам ''зелевата супа'' на таблетки моляви кажете ми за супата какви са ви отзивите

и колко струва?
ами зелевата супа е около 25лв.

# 201
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А кафето?

# 202
  • Мнения: 135
Не съм много сигурна,че нямат странични ефекти.Те се проявяват след време.По-добре без тях!

# 203
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
кафето е между 9 и 10лв

# 204
СИЛ наистина ще се окажат доста ефективни хапчета от 10 дни ги пия и резултата е минус 2 кг.  Hug хапчетата не са скапи, така че  дори и по продължително пиене няма да се отрази много зле на бюджета 5,60 струва опаковката и стига за около 15 дни тоест 12лв на месец Laughing за сравнение Златното Чудо струва 10,80 за 14 дни но при тая схема и без "чудо" се отслабва Хитозана са боклук  Naughty

# 205
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Искам да ви питам,някои пил ли е таблетките "Трим Спа"? Тия с,които Анна Никол Смит отслабна?4е колкото и да съм противничка на хапчетата,днес си ги взех и пише,4е до 10 дни трябва да имам резултат...знаете ли нещо по въпроса?

имаха ефект като бяха с ефедра, сега искат и диета иначе резултата не е много голям. това се отнася и за другите хапчета.
пила съм с ефедра и така засилваха енергията и метаболизма, че никаква физическа работа можеше да ме уплаши. 

# 206
# 207
Не разбрах за кое кафе точно говорите,но аз пия SLIM CAFFE
и съм много доволна-2кг. за 1 седмица! А и все пак си е кафе, нещо нямам доверие на хапчетата! Има ли още някой,който го пие?

# 208
  • Мнения: 262
има ли други мнения за СИЛ защото се спрях на тях и смятасм да си ги взема досега май още никой не се е оплакал че не му действат

# 209
  • Мнения: 1 737
А и все пак си е кафе, нещо нямам доверие на хапчетата! Има ли още някой,който го пие?

Точно за това са го направили под формата на кафе - за да му имат доверие хората - просто едно кафе, какво толкова?! Дали ще сложат съставките към кафе, сок или поросто хапчета - все тая.

Общи условия

Активация на акаунт