Мълчаливите мъже

  • 14 079
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 081
Да пази Бог от мъж-плямпало, а пък ако е и мрънкало!  ooooh! УжасТ!!! Моят много-много не говори, ама действа. Това е важното. Пък и друго си е при разправия да слушаш само собствения си глас.  Mr. Green

Да пази, да пази, ама мен не ме е опазил  ooooh!  Crazy  Mr. Green

# 46
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Дейзи, я му кажи, че ще му пратиш Линчето!  Mr. Green Амаха, кво си позволява той!

# 47
  • Мнения: 763
И мен ме е опазил. Моят си мълчи, дори често няма нищо против да си даде от неговите 7 000 изразни средства, ако профукам моите 20 000 прекалено бързо.... Crazy

# 48
  • Мнения: 1 081
Дейзи, я му кажи, че ще му пратиш Линчето!  Mr. Green Амаха, кво си позволява той!

 Joy Joy Joy  Hug

Мани, ще вземе да го прокуди после за къде съм сал сама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Шев, де късмет де  Hug

# 49
  • Мнения: X
Мълчаливите мъже са ми слабост. Бърборковците са малко на принципа: "Когато говориш със мен ще мълчиш." А аз не съм чак толкоз разговорлива, за да мога да им правя компания.

# 50
  • Мнения: 135
Мълчаливите мъже са ми слабост. Бърборковците са малко на принципа: "Когато говориш със мен ще мълчиш." А аз не съм чак толкоз разговорлива, за да мога да им правя компания.
Правилно.. мълчанието е злато... но пък под туй злато... може да се крие истински философ!!!!! Peace

# 51
  • Мнения: X
Важното е да не е дървен Laughing

# 52
  • Мнения: 135
Важното е да не е дървен Laughing
На дървените, не може устата да им затвориш!!!!  Laughing

# 53
  • Мнения: 1 167
Хм, нито аз, нито половинката сме от бърборковците. Даже напротив. Лошото при него е, че мърмори до втръсване, натяква до полудяване  Close Иначе, като си пийне става очудващо общителен, не мога да му затворя устата.
Лично, аз предпочитам мъжа да действа, отколкото да говори.

# 54
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Мойто животно е мълчаливо само пред хора,които не познава. Във всеки друг случай ми е трудно да му затворя устата ooooh!

# 55
  • Мнения: 241
"ДА" и "НЕ" са напълно приемлив отговор на 90% от вашите въпроси. Останалите 10% не са точно въпроси и не си струва да се отговаря. Може понякога да скрием нещо зад стена от думи, ама то е изключене.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 37
   Мрънкалниците и философите са супер досадни, но и тези мъже, които не обелват и дума в компания са супер смешни и отблъскващи. Така, че трябва един мъж да умее да говори, но да преценяма ситуацията и да не прескача границата на нормалното.

# 57
  • Мнения: 11
У дома сме мълчаливци, особено аз. Често картинката е следната - аз цъкам нещо някъде си - разбирай компа или телевизора, а той говори. Не че е бъбривец аз съм мълчалива, ама е мърморко, при това ужасен, като почне за нещо да мърмори няма спиране. Аз бълвам само когато съм ядосана, тогава прилагам и характерният обход на апартамента или там където се намирам и намилам ли намилам. Случва се рядко и не държи повече от 2часа.
Най ме впечатлява обаче някоя мацка като се оплаче, че след секс той не искал да говори с нея. Че кво да ти каже бе??? Аз след секс заспивам! Дала съм всичко от себе си, дето се вика, пък и да говоря после, ай моля ви се.....
Та от горе изложеното става ясно, че според мен не е полезно много да се говори - се ще кажеш някоя простотия!

# 58
  • някъде около Варна
  • Мнения: 29
И аз да споделя - и моят мъж е мълчалив, а съм бърбораната Simple Smile Сдържан, спокоен, уравновесен - за разлика от мен - избухлива, на моменти нервна Simple Smile Май се допълваме изцяло Laughing Laughing Laughing

Честно да ви кажа като гледам какви досадни приказливци има, от мъжки пол - от сорта на женските клюкарки...просто лошо ми става Simple Smile Така, че заключението ми е, по-добре по-мълчалив, от колкото някой бъбрив мърморко Shocked

Пък и всеки човек си е с характер, да тръгнем да го променяме, няма смисъл - все пак сме го харесали и заобичали, такъв какъвто е Hug Hug Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 933
Хм, нито аз, нито половинката сме от бърборковците. Даже напротив. Лошото при него е, че мърмори до втръсване, натяква до полудяване  Close Иначе, като си пийне става очудващо общителен, не мога да му затворя устата.
Лично, аз предпочитам мъжа да действа, отколкото да говори.



HAHA I MOQ E SU6TIQ

Общи условия

Активация на акаунт