Нова ин-витро клиника отвори врати - мед. център "Репромед", Плевен

  • 80 151
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 002
Честито ви сърчице Михо_ше  Hug Hug  Лека бременност!!!

# 721
  • Мнения: 338
Честито Михо_Ше  Hug ! Най-после хубава новина, от кога чакам такава  Peace !
Лека, спокойна и безпроблемна бременност ти пожелаваме, аз и моята съпруга и накрая едно сладко сладко бебче да се роди  Peace Praynig!
А може ли да споделиш повече за инвитро опита при д-р Пенков - протокол, лекарства за стимулация, колко извадени яйцеклетки, колко от тях оплодени и започнали да се делят, колко върнати и др. ?

# 722
  • Мнения: 780
Да, разбира се, ще споделя. Като искам да пожелая много кураж и да вдъхна надежда на всички, на които им предстоят процедури. Д-р Пенков е страхотен професионалист, добър човек и процедурите в клиниката са изключително професионални.

Преди този имахме 2 други стимулирани опита и един ЗТ в клинка Щерев в София. Неуспешни. Последният приключи с биохимична бременност. Били сме в мемориал Хоспитал в Турция, консултирала съм се по различни въпроси в различни клиники за репродуктивна медицина в България.

Ние сме с мъжки фактор и аз съм с един яйчник + хиперплазия (дебела лигавица). Поради последното проведохме около 5 месечно лечение прилагайки хормоно-заместваща терапия (естрогенови и прогестеронови препарати), които не даваха желания резултат и ги сменяхме, вкл. се наложи от чужбина да търсим един медроксипрогестеронов препарат .. като цяло на мен ми се отрази много зле тази терапия, беше ми много трудно, чувствах се много зле физически и психически. Ходехме и на психотерапевт и подадохме документи за осиновяване..

Д-р Пенков подходи изключително отговорно към нас като каза, че няма да направи процедурата докато не сме абсолютно готови и докато той не е уверен, че има шанс за положителен резултат. Беше ми обещал лека и щадяща стимулация за да съхрани единия ми яйчник - така и беше - 5-6 дни костилбегит, 2-3 дни пурегон и мерионал (общо 150 единици на ден) и това е. Вървяха около 6-7 фоликула (аз съм с един яйчник), изкарахме 4 зрели яйцеклетки. Нямах никакви болки след пункцията, нито капка кръв, което е несравнимо чудо в сравнение с предните ми опити... Оплодиха се и четирите  Mr. Green, но едната не започна да се дели, и така имахме 3 отлично делящи се ембриончета, без фрагментации и върнахме и трите на 3ти ден  Mr. Green. На 12 ден след трансфера бета чхг беше 337, което ме направи най-щастливия човек на земята Hug Mr. Green. Нямам думи да изразя благодарността си и признателността си към доктора, за сбъдването на нашата мечта.. Знаем че има още много път да извървим, но това е страхотен успех за нас и сме страшно признателни на д-р Пенков.

Успех на всички семейства в клиниката Репромед!  Hug Hug

# 723
  • Мнения: 3 453
Miho_SheHug Heart Eyes
Много, много се радвам за вас! Дълъг и нелек е бил пътят ви, от тук насетне ви предстоят много щастливи моменти. Hug Доктор  Пенков е изключителен професионалист и чудесен човек. Той никога не се отказва, не губи надежда.  Търпеливо и последователно подрежда пъзела, за да доведе нещата докрай. Имахме невероятен късмет, че съдбата ни срещна с него и никога няма да забравим доброто, което ни стори. 
Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Наслади се на всеки миг, защото е прекрасно, много емоционално наситено преживяване! Hug


sweet_ice,
починете си и се заредете с нови сили за следващия опит. Топла прегръдка от мен, вярвам, че следващия път ще успеете! Hug

# 724
# 725
  • Мнения: 21
Miho_She много се радвам за изключително хубавата новина, която сподели с нас. Пожелавам ти лека и безпроблемнна бременност в предвид на трънливият път , който сте извървяли. Знам, че в гинекологията положението е , че няма положение и когато се борим до последно няма как да не постигнем успех.
Хопче, благодаря ти за силната подкрепа, аз се сещам, коя всъщност си защото ви засякох един ден в клиниката с твоята лудетина Ема  Hug Ах тази немиратница  Simple Smile ,да е жива и здрава с безгрижно детство и много късмет.
Аз вярвам на екипа в Репромед безрезервно и знам ,че ще доведем нещата до край независимо от първия неуспешен опит.
Пожелавам на всички в процедури , само положителни тесттове, дай боже да се родят много бебета , да тичат много боси крачета и да се сбъднат на всеки един от нас мечтите да има свое дете  Simple Smile
 

# 726
  • Мнения: 3 453
sweet_ice, Hug
трябваше да се обадиш, щях много да се зарадвам! Мисля си за едно момиче, което ми се усмихна може би си била ти. Hug Когато сме с дребната хуна, гледам само нея, че е бърза и непредвидима. Освен всичко, не се спира на едно място и горещо протестира, когато се опитаме да я кротнем, та...бях на тръни и бързах да се изнижем, преди да сме вдигнали клиниката на глава си.  Laughing
Вярвам, че ще успееш следващия път, всички ще успеят! Да, дълъг е пътя и не е лесно, но, когато гушнеш детето си, всичко изминало губи значение. Хванете тази мисъл и се дръжте за нея.  Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 109
Честито ви сърчице Михо_ше     Лека бременност!!! 

# 728
  • Мнения: 3 404
Момичета,ако желаете може да ни подкрепите с подпис в петицията  http://www.peticiq.com/fond_asistirana_reproductia и във фейсбук https://www.facebook.com/groups/305401209570888/  става въпрос за преминаването на ФАР от МЗ към ЗК  и никаква яснота по въпроса.Благодарим ви  Hug

# 729
  • Мнения: 139
Весела Коледа момичета.
Желая  здраве,любов и една успешна година Simple Smile

# 730
  • Мнения: 3 453
Честито Рождество Христово!

Бог да благослови всички с така чаканата рожба! Praynig Здрава, щастлива и благодатна нова година на вас и семействата ви пожелавам!   bouquet

# 731
  • Мнения: 48
Честито Рождество Христово! От цялото си сърце Ви пожелава мили момичета новата 2013 година да ни донесе така чаканата рожба!

# 732
  • Мнения: 182
Звъня на пожар вече 2 дни на телефона за запазване на час и никой не отговаря. Да не би да има нов номер, който не фигурира на сайта?
Не съм ходила скоро, да не би да има промени някакви?
Ако някой знае нещо, моля да сподели  Hug

# 733
  • Мнения: 6 002
До 14. 01.2013 клиниката е в отпуск-за това няма кой да ти вдигне
Звънни в понеделник-успех Peace

# 734
  • Мнения: 182
Благодаря ти, svetulka7 !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт