Нова ин-витро клиника отвори врати - мед. център "Репромед", Плевен

  • 80 147
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12
Здравейте,от скоро сам в клиниката при доц.Стоиков.Преди два месеца имах FSH завишено-13.Изписа ми ФЕМОСТОН за два месеца.На третия месец,на трети ден от цикъла трябва да направя пак изследване на FSH,вече без прием на фемостон.Искам да ви попитам някои приемал ли е фемостон за лечение на високо FSH и имало ли е подобрение.Желая ви успех !

# 736
  • Мнения: 780
Здравейте,от скоро сам в клиниката при доц.Стоиков.Преди два месеца имах FSH завишено-13.Изписа ми ФЕМОСТОН за два месеца.На третия месец,на трети ден от цикъла трябва да направя пак изследване на FSH,вече без прием на фемостон.Искам да ви попитам някои приемал ли е фемостон за лечение на високо FSH и имало ли е подобрение.Желая ви успех !


Аз вземах фемостон, не даде желаяния резултат (не следяхме ФСХ, а дебелината на лигавицата), сменихме го с трисеквенс, и той не даде резултат, сменихме го с естврофем и провера (това второто от чужбина го купихме, че тук го няма) и имахме желаните резултати Simple Smile Резултата е подписа ми Simple Smile

Успех!   Hug

# 737
  • Мнения: 182
lena99 , при мен Фемостонът сработи - от 14 отиде на 8 и нещо (не помня точно след запетаята), пих го 2 или 3 месеца. Контролата след спиране на приема показа освен понижени стойности на хормона и достоен доминантен фоликул, и хубава лигавица по овулационно време. То аз винаги съм си ги имала, обаче ФСХ-то беше притеснително.
Доколкото разбрах, в повечето случаи резултат от Фемостона има след втория месец.
Miho_She, суперски подпис Hug!

# 738
  • Мнения: 780

Miho_She, суперски подпис Hug!

Пожелавам го от цялото си сърце на всички ви  Hug Praynig Praynig Praynig На нас клиниката ни донесе късмет и най-голямото щастие на света, дано бъде така за всички пациентки!

babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 739
  • Мнения: 182
Ееее, отъркалях се цялата, благодаря!   bouquet
Решили сме да опитаме един ЕЦ, докато чакаме заповед и прашецът ми е тъкмо навреме  Simple Smile
Miho_She, желая ти най-спокойната бременност, най-лекото раждане и здраво, сладко, пуФкаво бебоче!
Успех, момичета (и момчета)! Hug

# 740
  • Мнения: 6 002
 newsm79 newsm79 newsm79
Мерси зa прaшецa мишо ше Hug
Ленa aз бях с фсх 28,но след три месецa прием нa Фемостон пaднa нa 13.9 и лигaвицaтa ми се опрaви
Сегa ми предстои проследявaне нa ову и биопсия.Дaно и тaм нещaтa излязaт добре
Aз съм при д-р Пенков
Късмет нa всички Peace

# 741
  • Мнения: 12
Благодаря,че споделихте за ФЕМОСТОH.Дано и при мен да има задоволителен резултат.Ще пиша пак.Желая ви успех ! Peace  baby_neutral Laughing

# 742
  • Мнения: 109
здравейте и аз се отъркалях  цялата, благодаря! Praynig Praynig Praynig Hug

# 743
  • Мнения: 12
Здравейте.Днес ми е трети ден от мц и пуснах хормони,след 2 месеца лечение с фемостон,заради фисоко фсх (беше 14).Днес резултатите са следните-ФСХ 3,71,реф.ст 0-12,40,ЛХ-8,71,реф.ст-0-12,5,Естрадиол-771,2 реф.ст-12,5-166,Пролактин-19,71 реф.ст 4,79-23,30.Моля ви за коментар,естрадиола е много висок,на какво може да се далжи...притеснена сам.Фсх е паднало,сега пък този естрадиол...

# 744
  • Мнения: 182
lena99, може би най-бързо и компетентно ще ти отговорят тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=679534.630
Според мен и съотношението ЛХ:ФСХ при теб не е съвсем в норма.
Аз обаче не съм спец по хормоните. Какво казва док?

# 745
  • Мнения: 483
Здравейте.Днес ми е трети ден от мц и пуснах хормони,след 2 месеца лечение с фемостон,заради фисоко фсх (беше 14).Днес резултатите са следните-ФСХ 3,71,реф.ст 0-12,40,ЛХ-8,71,реф.ст-0-12,5,Естрадиол-771,2 реф.ст-12,5-166,Пролактин-19,71 реф.ст 4,79-23,30.Моля ви за коментар,естрадиола е много висок,на какво може да се далжи...притеснена сам.Фсх е паднало,сега пък този естрадиол...
Лена когато по изкуствен начин е постигнато намаляване на ФСХ то задължително се вдига Естрадиола. И това пак показва ИЯР. Просто тази ниска стойност на ФСХ нищо не значи при това положение, не се надявай на чудеса. От личен опит но не от пиене на Фемостон. Naughty

# 746
  • Мнения: 26
Здравейте,
МЦ "Репромед", все още няма сключен договор със ЗК. Знае ли някой защо се бавят с подписването на договора? И дали изобщо ще бъде подписан?  newsm78

# 747
  • Мнения: 6 002
Здравейте,
МЦ "Репромед", все още няма сключен договор със ЗК. Знае ли някой защо се бавят с подписването на договора? И дали изобщо ще бъде подписан?  newsm78

А ти звъняла ли си скоро в клиниката -в смисъл от къде си сигурна,че не са подписали ?

# 748
  • Мнения: 26
Вчера доц. Стойков каза,че още не са подписали. Но имаше страшно много хора в клиниката, беше ми притеснено заради резултатите от изследванията, той доста бързаше... и така и не успях да го попитам ще сключват ли договор със ЗК.

# 749
  • Мнения: 6 002
Аз до колкото разбрах,от другата седмица започват с процедурите,та за това те попитах
Късмет  Peace Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт