Нова ин-витро клиника отвори врати - мед. център "Репромед", Плевен

  • 80 154
  • 768
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 26
Аз до колкото разбрах,от другата седмица започват с процедурите,та за това те попитах
Късмет  Peace Hug Hug Hug
Благодаря! Късмет и на Вас! Hug

# 751
  • Мнения: 25
Здравейте,момичета.Ще се правят ли процедури в клиниката?Какво,ще стане ако не са подписали договор?Аз съм със взета заповед и много се притесних като прочетох написаното от вас..Ако някоя дама знае да пише...  bouquet

# 752
  • Мнения: 26
prianna, ако не подпишат договор със ЗК, ще трябва да сменяме клиниката. Което на мен не ми се иска, аз съм много доволна от доц. Стойков. Моята заповед е взета от август 2012г. , нямам много време за чакане...

# 753
  • Мнения: 25
prianna, ако не подпишат договор със ЗК, ще трябва да сменяме клиниката. Което на мен не ми се иска, аз съм много доволна от доц. Стойков. Моята заповед е взета от август 2012г. , нямам много време за чакане...
Мале милата Hugсигурно голямо притеснение си минала...Не знам дано всичко се нареди...ще се успокояваме една друга няма как luvbed

# 754
  • Мнения: 18
момичета на мен ми се обадиха миналата седмица искат ми заповедта заедно с удостоверения за осигуровките за да ме заплануват, това за мен значи че имат договор със ЗК. Заповедта ми е от ноември 2012  и съм при доц. Стойков

# 755
  • Мнения: 1
аз също съм със запавед от ноември 2012.Досега само чакаме.Дочух преди 2 дена че репромед спира работа по инвитро процедури и пациентите се прехвурлчт към софич нчкои знае ли как точно са нештата ,зашто се бавят толкова много

# 756
  • Мнения: 25
аз също съм със запавед от ноември 2012.Досега само чакаме.Дочух преди 2 дена че репромед спира работа по инвитро процедури и пациентите се прехвурлчт към софич нчкои знае ли как точно са нештата ,зашто се бавят толкова много
Gloow,при кой точно лекар си?Обажда ли се в клиниката?Все пак те трябва да знаят най-добре...В петък по новините повдигнаха проблемите около фонда и само май си прехвърляха топката...

# 757
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Пожелавам на всички много успех в процедурите и EFP положителни тестове!
Аз също съм гласувала доверие на Репромед и бях пациент на доц. Стойков. Преди два дни бях в клиниката и информацията ми е, че Репромед имат сключен договор със здравната каса и ще правят процедури и през тази година, за съжаление обаче доц. Стойков вече няма да прави инвитро процедури, лично ми го каза. Ние решихме да останем пациенти на Репромед и да не сменяме клиниката, д-р. Пенков пое нашият случай. Късмет! Simple Smile

# 758
  • Мнения: 6 002
Преди два дни бях в клиниката и информацията ми е, че Репромед имат сключен договор със здравната каса и ще правят процедури и през тази година

Точно така  Peace   
Аз по принцип съм си при д-р Пенков и съм доволна от него като отношение към пациента и вникване в  проблемите на дадената пациентка  Peace
Късмет момичета и много положителни тестове в предстоящите процедури  Peace Hug

# 759
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте, момичета! Simple Smile Имам питане - Има  ли донорска програма Репромед?
Благодаря! Много късмет и щастлив финал на всички!  Hug

# 760
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте, момичета! Simple Smile Имам питане - Има  ли донорска програма Репромед?
Благодаря! Много късмет и щастлив финал на всички!  Hug
За яйцеклетки нямат, скоро ги попитах Rolling Eyes Успешни процедури момичета  Praynig

# 761
  • Мнения: 218
Извинявам се за спама....
ТОВА Е СЪОБЩЕНИЕ ДО ПРИЯТЕЛКАТА МАЯ(ТЯ СЕ ЗНАЕ КОЯ Е).....ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД И ТЕ ОБИЧАМ

# 762
  • Мнения: 293
Темата мина 50 страници. Няма ли желаещ да пусне нова?  Laughing

# 763
  • Kozloduy
  • Мнения: 14
Доц. Стойков ще преглежда ли в клиниката,извинявам се но не разбрах.

# 764

Общи условия

Активация на акаунт