Професионални серии за коса - 15

  • 49 284
  • 710
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 675
Feeling, много се радвам, че си останала доволна  Grinning
Аз също не чувствам нужда от маска след шампоана Simple Smile
За мен тази серията на Kerastase e страхотна.  Heart Eyes
Но ако косата не е прекалено суха и се използва непрекъснато, то косата започва да се омазнява по-бързо и поради тази причина аз от време на време използвам Joico от който също съм много доволна.

# 691
  • Мнения: 372
Аз го редувам с този:
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Biotic-Bain-Bio-Recharge-for-Dry-Hair-250ml

Особено преди боядисване или преди протеиновата процедура го ползвам(Биотик-а), защото измива страхотно, но и не пресушава дължините. Някак оптимално ми действа, но пък не заглажда дължините, както Олео Релакс.
Та... както казваш и ти, редувам ги, за да не ми отежни косъма.
По-нататък ще пробвам и останалите серии. За сега толкова.
Simple Smile

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Точно свърших шампоана и маската Абсолют Рипер, преди да започна да ползвам тези.

Косъмът ми е дебел(бях писала по-назад, че само около тила имам едни фини косъмчета),поначало сух(аз допълнително го суша с боядисване).

Ами... Керастаз си е Керастаз. Другото е повтаряне на написаното вече.
Абсолют-а е наистина много добра серия. Омекотява ми косъма страхотно.
Олео Релакс не само омекотява, но и приглажда косъма ми.
Правих си експеримент - измих си косата само с шампоана. След като ми изсъхна,косата, беше много мекичка и пригладена. Нямах проблем с ресане или каквото и да било. Само кристалите Deep Care на Лакме си втрих във връхчетата. Нямаше оплитане,... нищо!
Много съм доволна от Абсолют-а, но от Олео Релакс, съм възхитена.
След 2 седмици ползване и връхчетата ми не са сухи вече.
  Heart Eyes




Пфуууу, звучи точно като за мен....ясно е ще се купува, само да видим как половинката ще ресгира на цената Rolling Eyes. С Лореал и Лакме няма проблеми, но....двойно Rolling Eyes, освен за някой празник да си я поискам Mr. Green.

# 693
  • Мнения: 372
само да видим как половинката ще ресгира на цената Rolling Eyes.

Аз спестявам досадните подробности за цената.  Laughing   Нали ми се радва на хубавата коса. Пък и като вижда, че се радвам, мирясва.  Flutter

# 694
  • Мнения: 3 675
Цената е двойна, но продуктите са много по-икономични.
На мен Kerastase също ми е много скъп и за това си купувам от по-големите дози. При тях цената пада значително.  Simple Smile

# 695
  • Мнения: 372
Цената е двойна, но продуктите са много по-икономични.

Да, това е така. За едно измиване на косата ми трябва шампоан, колкото два бадема.

# 696
  • Мнения: 7
Аз също съм много доволна от всички продукти на Керастаз .Разликата в сравнение с другите е огромна. Като качество са страхотни. Относно икономичност също. Когато си купя от една серия шампоан ,маска ,балсам и ако има ампули ми стигат за около два месеца и половина до три ,единствено може да ми се наложи/явно съм много не икономична с продуктите без отмиване/ да си до купя продукта без отмиване към серията.

# 697
  • Мнения: 372
Обсъждали ли сте тази марка? Позната ми е, но не помня от къде. Добри ли са отзивите? Гледам, че в Рибката са подготвили страничка за нея, макар още да няма продукти.

http://store.toniandguy.com/s/browse/categories/toniandguy

Последна редакция: чт, 27 яну 2011, 23:00 от Feeling

# 698
  • Мнения: 3 675
Обсъждали ли сте тази марка? Позната ми е, но не помня от къде. Добри ли са отзивите за нея? Гледам, че в Рибката са подготвили страничка за нея, макар още да няма продукти.
Коя марка ти е позната?

# 699
  • Мнения: 372
Поправих се. Много съм разсеяна.  doh

# 700
  • Мнения: 5
Не съм и чувала дори тази марка,но нещо мацката,която им е рекламно лице на страницата,която отворих от линка ти,не ме грабна(явно съм един комерсиален потребител)Като видя реклама за продукти за коса очаквам да видя голяяямааааа коса,а не... късичка и понаправена косичка  Peace

# 701
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
марката е споменавана, май-по-скоро в запитвания; нямам опит с нея, нито помня някакви отзиви добри/лоши  newsm78

може да пробваш и с търсачката  Hug Rolling Eyes Embarassed

# 702
  • Мнения: 64
Ползвам Глис Кюр за блясък и бях много доволна,но сега са пуснали промоция и цената е за сметка на качеството. Голяма разлика усещам,никакъв почти блясък и много по-бързо ми се омазни.
А каква е цената на този препоръчван от вас шампоан Керестаз?

# 703
  • Мнения: 372
От чисто любопитство питам. Отивам да се информирам.  Peace

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
от много отдавна не ползвам Глис Кюр и  newsm78 няма идея

Керастаз е търговска марка на концерна Лореал за професионална козметика за коса и има много шампоани

по-спомен - са около 2 пъти по-скъпи от повечето проф. продкти за коса и в много повече пъти от масовата козметика;
разбира се има и по-скъпи неща от тази марка

може да провриш с гугъл  Peace

Общи условия

Активация на акаунт