Професионални серии за коса - 15

  • 49 286
  • 710
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 675
*dreamer* , голям зор ще видиш докато си оправиш косата.
Според мен е най- разумно да си боядисваш корените в цвят близък до този на дължините.
А като изрежеш къната, тогава ще го оправиш цвета.
Ти какъв цвят искаш?
Аз не виждам причина да не ползваш безамонячна боя, но трябва да знаеш, че каквато и боя да вземеш, независимо от това дали е амонячна или безамонячна, все ще има разлика в цветът - може да е минимална, но ще я има.
Аз също се бях мазала с къна и докато не изрязах къната винаги имаше разлика.
Подложих се на обезцветяване, мазах се с амонячна бои и полза никаква.  Crazy
Няма смисъл да си скапваш косата само заради цвета.
Моята коса също беше дълга и заради отчаяните ми опити да си променя цвета и да го изравня, се озова в кофата и се наложи да свикна и да се примиря с новата си къса прическа.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Благодаря за съветите.  Hug
И аз това си мисля дали да не боядисам само израстналата част от косата  newsm78. По принцип за дълга като моята коса колко боя ще ми трябва? Нямам никаква представа. До сега не съм се боядисвала, само къна съм ползвала. Не ми се жертва дължината. Отрежа ли я, едва ли някога ще порасте толкова. Приемам съвети всякакви. Дали няма да се получи някаква нежелана реакция слагайки боя в/у къна. Да не остана без коса накрая.

# 677
  • Мнения: 372
Струва ли си този еликсир? Каня му се от почти 2 месеца.  Crazy

http://www.feelunique.com/p/Kerastase-ELIXIR-ULTIME-Versatile-Be … tifying-Oil-125ml

# 678
  • Мнения: 3 675
Струва ли си този еликсир? Каня му се от почти 2 месеца.  Crazy

http://www.feelunique.com/p/Kerastase-ELIXIR-ULTIME-Versatile-Be … tifying-Oil-125ml

На мен ми харесва, но от него не съм забелязала уау-ефект.
Не го ползвам често. Все забравям за него.
Ампулата Renew C на Loreal ми харесва много повече.
Elexir Ultime може да се нанася и на чиста коса, но аз не го ползвам по този начин, а само преди да си я измия. След като съм си я измила предпочитам да използвам други продукти на Kerastase

*dreamer*, аз се обезцветих с блондор и на същия ден се боядисах с амонячна боя. При мен не е имало нежелани реакции, но както вече написах разлика в цветът имаше и според мен не си заслужава целият този тормоз на косата.
За това колко боя трябва да си купиш, не мога да ти кажа. Зависи от това дали ще боядисваш цялата коса или само корените и колко дълги са те.
Моята коса, когато беше до кръста, съм купувала по 4 кутии боя за да я намажа цялата.
Сама трябва да прецениш, но е по-добре да ти остане от боята, от колкото да не ти стигне.

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 16:48 от B & C

# 679
  • Мнения: 372
Ясно, значи ще се въздържа за сега. И без това още не съм пробвала Renew C.    bouquet
Оххх, толкова продукти за пробване...   Crazy

# 680
  • Мнения: 3 675
Оххх, толкова продукти за пробване...   Crazy
Една голяма част от продуктите не си заслужават парите, но за да се разбере кои са те, то трябва да се пробва  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 372
И аз същото си мисля.  Laughing
 В момента пробвам Олео Релакс.

# 682
  • Мнения: 5
Люлякова,пристигна ли ти вече Elasticiser на Philip Kingsley?
Имаш ли впечатления вече от него,че аз все още му се чудя.Утре ще си пробвам зеления керастас и ще споделя дали е подходящ за моята коса.

# 683
  • Мнения: 293
Люлякова,пристигна ли ти вече Elasticiser на Philip Kingsley?
Имаш ли впечатления вече от него,че аз все още му се чудя.Утре ще си пробвам зеления керастас и ще споделя дали е подходящ за моята коса.


Пристигна.  Прилича много на крем. Моето е extreme. Не съм го пробвала върху косата си още. Няма мирис, но изглежда невероятно обещаващо. Нямам търпение, но днес мих косата си и ще гледам да я измия в събота сутринта.
Пише за по-добри резултати да стои 10-20 минути и отгоре с шапчица, а такава има в кутията  Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 2
Кои маски си ползвала? Така останалите ще могат да ти препоръчат нещо, което не си ползвала.  Simple Smile
ами за сега нищо професионално .. за това ви питам, за да се ориентирам ..  newsm78
Преди време реших, че се нуждая от протеин, но в последствие се насочих към хидратиращите, овлажняващи продукти ..

# 685
  • Мнения: 5
Ще чакам да споделиш впечатления,че нямам търпение да чуя нещо за него и да го потъчвам и аз Heart Eyes

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
И аз същото си мисля.  Laughing
 В момента пробвам Олео Релакс.

Какви са ти впечатленията? Ако си ползвала Абсолют Рипеар, мажеш ли да ги сравниш Rolling Eyes? А с какъв косъм си, дебел, тънък, сух, мазен...?

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Тази ампула протеинова ли е http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=217&products_id=1564 newsm78? В описанието пише, че след нея трябва да се сложи маска за да омекоти newsm78, от друга страна обещават косата да стане мека и лъскава...

# 688
  • Мнения: 3 675
И аз същото си мисля.  Laughing
 В момента пробвам Олео Релакс.

Какви са ти впечатленията? Ако си ползвала Абсолют Рипеар, мажеш ли да ги сравниш Rolling Eyes? А с какъв косъм си, дебел, тънък, сух, мазен...?
И аз чакам с нетърпение за отзиви  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 372
Точно свърших шампоана и маската Абсолют Рипер, преди да започна да ползвам тези.

Косъмът ми е дебел(бях писала по-назад, че само около тила имам едни фини косъмчета),поначало сух(аз допълнително го суша с боядисване).

Ами... Керастаз си е Керастаз. Другото е повтаряне на написаното вече.
Абсолют-а е наистина много добра серия. Омекотява ми косъма страхотно.
Олео Релакс не само омекотява, но и приглажда косъма ми.
Правих си експеримент - измих си косата само с шампоана. След като ми изсъхна,косата, беше много мекичка и пригладена. Нямах проблем с ресане или каквото и да било. Само кристалите Deep Care на Лакме си втрих във връхчетата. Нямаше оплитане,... нищо!
Много съм доволна от Абсолют-а, но от Олео Релакс, съм възхитена.
След 2 седмици ползване и връхчетата ми не са сухи вече.
  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт