Миньончета

  • 37 936
  • 614
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 510
Немо, жената изглежда определено много по-добре.

# 586
  • Мнения: 348
Е, и ти си прав, моят вараинт е далеч по-добър, Немо. Ама и аз съм една амбициозна- на ниския ми ръст, мъж под 180 см. не ми привлича вниманието.

# 587
  • Мнения: 0
Немо, жената изглежда определено много по-добре.


Има си разумно обяснение/я:

Любовта е сляпа  Peace

За истинската любов граници няма

и др. - изберете си  Peace



а за истинската причина - всички се досещаме  Peace

# 588
  • Мнения: 11 747
Е и? Дреме ми. Нямам познат, който да се е притеснил от бръчици, или да се е цапал с нещо преди лягане.

И аз такава представа имах за мъжете до миналата година, когато наш приятел, на 32г не обяви, че ползва крем против бръчки от известно време и как получавал комплименти, че изглежда много по- млад от колкото е. Друг приятел, на 34г току се взира в някое огледало и се тюхка колко сбръчкан бил, ама на баща си приличал, той бил много сбръчкан. Сега, докато празнувахме НГ мъжете - 6-7 човека си гледаха косите, на кого била се прошарила повече и на кого хич не била прошарена. Та така, с мъжкото притеснение по повод остаряването.

# 589
  • Мнения: 2 401
Всички  миньони, които познавам са и миньони духом, така, че не .. не ме кефят, камо ли пък да им се възхищавам..  Stop

# 590
  • Мнения: 4 585
О, някои от миньоните са много напористи и успели - Суворов, Сталин, Наполеон, Хитлер, Нелсън.

# 591
  • Мнения: 2 401
О, някои от миньоните са много напористи и успели - Суворов, Сталин, Наполеон, Хитлер, Нелсън.

Да, зам, за тях си мислех докато си пишех поста, ама нье, не могат да ми обърнат нагласата.
Иначе да, напористи са всичките .

# 592
  • Мнения: 2
Същност? Thinking
Не се възхищавам поради ръст.Странно е да се възхищаваш на някой само защото е 158 см примерно.Аз съм 164 и никак не изглеждам ниска, напротив, за нашите географски ширини този ръст е масов.
Средната височина на мъжете у нас е 175.2 см, а на дамите - 163.2 см. В столицата обаче средният ръст при силния пол е 178.1, а на жените 164.8 см.

Та едни 160 см са си адекватни.Чак миньонски не са. Crazy


Точно така! Peace Peace Peace

# 593
  • Мнения: X
Аз съм миньон, обаче на някакво подсъзнателно ниво все със разни великани се обграждам или със средно високи хора. С ниските като мен рано или късно влизам в някакво пререкание.

Малко са ниските мъже, които да не страдат от някакви комплекси. Повечето в един момент стават доста неприятно заядливички, а аз никак не обичам някой да ми се репчи насреща като боен петел.

# 594
  • Мнения: 11 747
И аз си мисля, че при мъжете повече играе роля това. Жените са отделна категория, струва ми се.

# 595
  • Мнения: 4 841
Сетих се един виц по този повод.

Свалка в чата:
- Колко си висока?
- 160
- Оооо, малко сладко миньонче. А колко тежиш?
- Още по-малко
- ???
- 120

 Flutter

По темата (не съм изчела всичките страници): една дребна жена може да изглежда невероятно; да не говорим, че има дребни жени с такъв дух и излъчване, че ти се струват гиганти и така и не забелязваш ръста им  Peace
Дребен мъж обаче е мноооооого жалка картинка, най-вече защото ниския ръст върви винаги в комплект с един куп комплекси и характеропатии.

# 596
  • Мнения: 11 747
Макар че аз познавах едно момче, тогава 20-21 годишен, много дребен - 150см. Интелигентен и приятен беше, нямаше нищо форсирано в поведението му. Разбира се не съм била толкова близка с него, за да знам повече за това как се чувства. В същото време имаме близки, по 170см, което за мъж не е много, но не е и проблемно, с типичните комплекси, една характерна стойка на надут пуяк.

# 597
  • Мнения: 69
Всички  миньони, които познавам са и миньони духом, така, че не .. не ме кефят, камо ли пък да им се възхищавам..  Stop
Peace Все едно аз съм го писала, браво, много точно казано!   bouquet
Ще цитирам и buttinski - познавам доста миньони, но вичките до един са комплексари, които се репчат насреща като боен петел.  rotfImbo
И наитина има разлика, когато се говори за нисък мъж и ниска жена. Определено първите са ощетени от природата...  Laughing

# 598
  • Варна
  • Мнения: 2 268
За комплексите на ниските мъже голяма заслуга имат и жените. Примери бол, дори в тази тема. Simple Smile
За жените, ако са красиви и с излъчване ръста няма никакво значение.

# 599
  • Мнения: 211
Предполагам, вписвам се в графата (160 някъде). Но това винаги съм си го имала като плюс - за мене няма нисък мъж Mr. Green Друг е въпросът, че прекалено нисък надали бих си харесала.
Обаче е проблем, защото всяко кило си личи на тоя ръст. Виж, при високите жени не е така чак. Но пък прекалено високите на мен не ми харесват. Абе всичко трябва да си е в златната среда Whistling

Общи условия

Активация на акаунт