Миньончета

  • 37 941
  • 614
  •   1
Отговори
  • Мнения: 895
Можете ли да кажете миньончета, родни или холивудски звезди, или просто миньончета, на които се възхищавате. Аз лично много харесвам Ева Лонгория. Под миниончета попринцип се разбира жени под 1,68. Но това е в модната индустрия. Във всекидневния живот такива са жените до 1,63. Аз обаче смятам, че 1,63 е една много добра височина за жена, затова ще ви помоля да споменете миньончета до 1,60.  Laughing

Последна редакция: нд, 26 дек 2010, 21:44 от blackstreet

# 1
  • Мнения: 371
Аз съм такова миньонче и родна звезда ще стана скоро  Joy

# 2
  • Мнения: 122
Миниончета?

 Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 895
миньончета = жени под 1,60

# 4
  • Мнения: 17 407
Миниончета- интересна дума.
И аз, но темата не е за мен Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1
Миньончетата не са миньончета само на ръст, ами правопропорционално. Според мен жева 160см и 80кг си е живо кюфте.
Иначе и мен Ева Лонгория ме кефи.

# 6
  • Мнения: 895
Да всъщност думата миньонче означава крехка, сладка, правопорционална жена. Тоест има разлика между ниска жена и миньонче. Ето още един пример - Шакира (1,57)

# 7
  • Мнения: 943
Най-интересно е, когато се редуват 3-4 начина за написване на дадена дума. Каква е логиката, не знам.   33uu

# 8
  • Мнения: 517
Обожавам minions Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 17 407
Неграмотност, Дъгичке, замазана с бутон "редактирай".

# 10
  • Мнения: 895
Има един виц, който най-точно описва ситуациата в момента:
Английски форум: Питаш и ти отговарят.
Руски форум: Питаш и те те питат.
Български форум: Питаш и ти пишат колко си тъп.

# 11
  • Мнения: 17 407
Не, сам си го казваш Simple Smile

# 12
  • Мнения: 895
Същност стана огромно отклоняване от темата, не мислите ли?
Смятам че ако някой беше прочел поста преди бутона "редактирай" щеше да разбере, че от няколко пъти написаната дума веднъж я бях написала грешно. Да грешка - признавам. И сега какво ? не може ли да продължим по темата?

# 13
  • Мнения: 9 990
Същност? Thinking
Не се възхищавам поради ръст.Странно е да се възхищаваш на някой само защото е 158 см примерно.Аз съм 164 и никак не изглеждам ниска, напротив, за нашите географски ширини този ръст е масов.
Средната височина на мъжете у нас е 175.2 см, а на дамите - 163.2 см. В столицата обаче средният ръст при силния пол е 178.1, а на жените 164.8 см.

Та едни 160 см са си адекватни.Чак миньонски не са. Crazy

# 14
  • Мнения: 371
А каква е идеята да изброяваме миньончета?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт