Adını Feriha Koydum (Нарекох те Фериха) скоро по Show tv

  • 45 184
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
# 706
# 707
  • Мнения: 8 494
Привет!
Гледах 1 епизод от филма, както и първата част от втори епизод, т.е., каквото има преведено го изгледах. Много ми хареса и ще го следя и занапред. Хазал Кая е съвсем различна. Има талант това момиче, много е добра, браво. Wink

# 708
  • Мнения: 0
Привет!
Гледах 1 епизод от филма, както и първата част от втори епизод, т.е., каквото има преведено го изгледах. Много ми хареса и ще го следя и занапред. Хазал Кая е съвсем различна. Има талант това момиче, много е добра, браво. Wink
Здравей!Искам да кажа за тези,които чакат още преводи,започнала съм и третата част,но става много бавно.От утре съм и на училище и съвсем бавно ще става.

# 709
  • Мнения: 8 494
Здравей!Искам да кажа за тези,които чакат още преводи,започнала съм и третата част,но става много бавно.От утре съм и на училище и съвсем бавно ще става.
Забравих да ти благодаря за превода. Мерси за това, което правиш.  bouquet  bouquet  bouquet
Иначе не се притеснявай, колко и да съм нетърпелива, ще почакам. Hug

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 349
Здравей!Искам да кажа за тези,които чакат още преводи,започнала съм и третата част,но става много бавно.От утре съм и на училище и съвсем бавно ще става.
Забравих да ти благодаря за превода. Мерси за това, което правиш.  bouquet  bouquet  bouquet
Иначе не се притеснявай, колко и да съм нетърпелива, ще почакам. Hug
И аз ще чакам   bouquet

# 711
  • Мнения: 0
То няма друг начин,освен да изчакате.

Хайде да си дискутираме по някоя тема.Напримерно нещо,което ви дразни в сериала,нещо което ви харесва или прочие.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 349


Напримерно нещо,което ви дразни в сериала.
Отговора на този въпрос е Ханде  Mr. Green

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 349
Някой сеща ли се за анкета за следващата тема  newsm78

# 714
  • Мнения: 0
Някой сеща ли се за анкета за следващата тема  newsm78
Кога ще правиш нова тема?
За анкетата-1.Кой първо ще научи истината за Фериха?
                     2.На кого първо Фериха ще каже истината?
Предложенията са много тъпи,но сега мен само това ме вълнува.

# 715
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ще се влюбят ли истински и незабравимо Фериха и Емир?

а/да, това ще е любов за цял живот
б/не, Емир е твърде повърхностен
в/не се знае какво ще измислят сценаристите
г/ Емир ще се влюби в Ханде
д/Фериха ще се влюби в Корай
е/друго/сподели в темата/

# 716
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Magosniwa, сложи яки снимки и някакви хубави мисли в темата Mr. Green това е само идея да не се разсърдиш

# 717
  • Мнения: 8 494
Мен малко ме дразни Фериха, затова, че се срамува от родителите си и не разкрива произхода си, но пък от друга страна я разбирам, че го прави, за да си спести подигравките в университета.
Дразнят ме много Ханде и Лара. Последната пък ми идеше да й ударя един в свинската мутра, като се възмути, че Фериха е седна да пие кафе. Все едно като е дъщеря на портиер, няма право да седне в кафене.
И последно - бащата и брата на Фериха и отношението им към нея, но такива са явно разбиранията в Турция.
Хандето не е ли Лейля от "Мечтатели"?

# 718
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Мен малко ме дразни Фериха, затова, че се срамува от родителите си и не разкрива произхода си, но пък от друга страна я разбирам, че го прави, за да си спести подигравките в университета.
Дразнят ме много Ханде и Лара. Последната пък ми идеше да й ударя един в свинската мутра, като се възмути, че Фериха е седна да пие кафе. Все едно като е дъщеря на портиер, няма право да седне в кафене.
И последно - бащата и брата на Фериха и отношението им към нея, но такива са явно разбиранията в Турция.
Хандето не е ли Лейля от "Мечтатели"?

 да , малко е гадно ,че крие родителите си, но по тази начин тя се опитва да се защити от подигравките на всички останали, например Джансу( тази със свинската мутра) hahaha как и се смееше в лицето , че е пила кафе с Емир, а  Емир би ли погледнал на нея с тези очи ако знаеше , че е дъщеря на портиер, а и когото се разкрие всичко , той най малко има право да я упреква защото тя не веднъж се опита да го отблъсне , но той не се отказва Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 0
На мен пък много ми харесва Лара.На момичето каквото и минава през ума,това.Казва истината без да се притеснява.Как нахрани Ханде.Много обичам такива хора-честни и конкретни.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт