Adını Feriha Koydum (Нарекох те Фериха) скоро по Show tv

  • 45 153
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 449
На мен пък много ми харесва Лара.На момичето каквото и минава през ума,това.Казва истината без да се притеснява.Как нахрани Ханде.Много обичам такива хора-честни и конкретни.
Да, за това, че постави на мястото й Ханде, да, ама не ми харесва, че третира Фериха като втора ръка човек, само, защото не е с нейните възможности.

tina86, така е, права си.  Peace

# 721
  • Мнения: 439
Благодаря ти tina86. Поназнайвам малко английски и ще схвана що годе за какво иде реч, не е като да е на турски.  Laughing Laughing Laughing

# 722
  • Мнения: 0
На мен пък много ми харесва Лара.На момичето каквото и минава през ума,това.Казва истината без да се притеснява.Как нахрани Ханде.Много обичам такива хора-честни и конкретни.
Да, за това, че постави на мястото й Ханде, да, ама не ми харесва, че третира Фериха като втора ръка човек, само, защото не е с нейните възможности.

tina86, така е, права си.  Peace
Да,но и Фериха не е заквасена сметана.Не е правилно това,коета прави.Разбирам я,но въпреки това не е права.Аз не подобрявам Лара заради това,че нахрани Ханде,а за цялостното и поведение.

# 723
# 724
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
всеки извървява пътят си сам със своите грешки , и правди в него.Всеки сам пада и после сам става таке се учом да живеем. Предполагам ,че сценаристите вървят в тази посока , да ни покажат грешките на Фериха и как тя ще се справи с тях

# 725
  • Мнения: 8 449
Да,но и Фериха не е заквасена сметана.Не е правилно това,коета прави.Разбирам я,но въпреки това не е права.Аз не подобрявам Лара заради това,че нахрани Ханде,а за цялостното и поведение.
Да, така е, не е права. А иначе за Лара още нямам цялостно мнение, гледала съм твърде малко.

# 726
  • Мнения: 0
Да,но и Фериха не е заквасена сметана.Не е правилно това,коета прави.Разбирам я,но въпреки това не е права.Аз не подобрявам Лара заради това,че нахрани Ханде,а за цялостното и поведение.
Да, така е, не е права. А иначе за Лара още нямам цялостно мнение, гледала съм твърде малко.
Без това много не я показват.В 4 епизод много добре се държа с Йомер (малкото братче на Фериха).С тази сцена видях,че не чак толкова повърхностна.Седнаха,поговориха си и това ми показа,че не е чак толкова,меко казано злобна.Това е моето мнение.Всеки сам си преценява.

Общи условия

Активация на акаунт