Какви шишета и биберони използвате за вашите бебета?

  • 88 293
  • 558
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 818
Имах всякакви шишета - Авент, Чико, Бейби Нова, Нук, Д-р Браун. Тествах. В крайна сметка проблемът се оказа в бибероната.
Хранех сина си с авентски шишета с физиологични биберони на Чико.

# 16
  • Мнения: 253
Нук-стъклени  Peace

# 17
  • Мнения: 221
Сега се сетих, че в родилното казаха, че е по-добре да се ползват стъклени шишета и да се сменяват на 3 месеца.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
В началото шише на Авент с биберона на Чико,после изцяло на Авент -много съм доволна  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 357
Изпробвала съм няколко марки, но най - добре се храним с Авент и Чико, а залъгалката която признава моят син е само на Чико - другите не ги иска Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
2 год ползвах Нук и бях много доволна. Сега обаче ползвам Авент и смятам, че са по-добри. Ползвала съм почти всички други и наистина мисля, че Авент са най-добрите. Единственият им кусур е, че не са много декорирани, но...

# 21
  • Мнения: 45
За шишета ползвам на Нук и съм доволна. На нас бибите ни бяха проблем и до към 4-тия месец ползвахме едни най-обикновени и задължително каучукови... Сега сме със силиконов на Мам.

# 22
  • Мнения: 84
Шишета и биберони съм пробвала на Авент, Нук, Томи Типи и Чико. Според мен шишетата на Томи Типи са най-неудобни, а на Нук - бибероните. Най-доволна съм от Чико и само такива ползвам. И на мен и на бебчо са ни най-удобни. Бибероните са каучукови. Залъгалки също какви ли не съм купувала. Единствената, която признава е каучуковата на Чико. А и наистина е много хубава. Когато имаше колики помагаше. Другото предимство е че цялата е мека, също има удобна дръжка и така бебче по лесно се научава даси я държи и ползва само.

# 23
  • Мнения: 8 919
Чико, широките шишета, пластмасови. Имах стъклено, но го счупих Mr. Green
Биберони - в началото и каучукови (нали с такива продават шишетата), и силиконови. Но вече само силиконови, позиционни. Не съм имала проблем с тях, детето ми не е имало сериозен коликов период и не е имало причина да ги сменям с друга марка.

# 24
  • Мнения: 6
Авент и Томи Типи Peace А за залъгалките - Нук Peace

# 25
  • Мнения: 33
Пробвала съм Авант, Чико, Томи Типи, Нук и Медела. Най-доволна съм от Авент. За мен са без конкуренция.  Peace

# 26
  • Мнения: 194
Шишета Авент, биберони Авент и Камера- ортодонтски, чашки с накрайник Нук. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А моето детенце не иска никакво шише, следователно и вода не пием, и изцедена кърма не иска от шише.
Гледах това шише и съм в голяма чуденка да пробвам ли, все пак е скъпичко.  newsm78

# 28
  • Мнения: 15 379
Пепсилайт, опитай с чашка или лъжичка. Или някакво шише с мек накрайник, а не биберон.
Кърмените бебета много често не желаят шише, защото не знаят как да пият от него.

# 29
  • София
  • Мнения: 39 818
Pepsilight, аз кърмих малко, 5м. Моят син вода пропи чак към годинката.
Проблеми имах с прием на изцедена кърма от шише, а след това и АМ. Накупих набор от маркови и не толкова маркови шишета. Проблемът обаче се оказа в бибероната.
Купувах каучукова физиологична биберона на Чико. Сменя се на по-малко от месец или около месец.

Общи условия

Активация на акаунт