Какви шишета и биберони използвате за вашите бебета?

  • 88 291
  • 558
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 337
Ползвам Tommee Tippee. Не мога да кажа "най-добри", защото само тази марка ползвам и нямам с какво друго да сравня. Харесах ги заради дизайна.  Blush Честно казано много съм доволна.
Някой по-горе беше писал за един вакуум, който се получава. Значи, аз лично си мисля, че се получава, когато малката пие ,но дори и да си прави "паузи" просто не си маха езика от дупката на биберона и шишето не може да "си вземе въздух". Дано сте ме разбрали правилно. Grinning

# 31
  • Мнения: 61
Ползваме Pigeon шишета и залъгалка.Много съм доволна от всичките им продукти,тъй като ползвам и други техни.Японски са.Магазинът им е на Хайдушка гора/Борово/ ако не бъркам.Има ги и във Вис Виталис.

# 32
  • Мнения: 1
Bebe Confort Evidence - "златната серия". много качествени шишета, със силиконови биберони с 3 степени. Бибероните на 2-3 месеца се прецакват, но шишетата не мърдат, а и са 100% Bisphenol Free и май няма смисъл да се сменят толкова често. Има ги май само в Малечко, което е малко проблем, че не на всеки му е удобно, но са много добри, заслужава си. Томи Типитата текат, а тези като са със здрав бибеерон няма никакъв шанс да капнат дори. Успех Simple Smile

# 33
  • Мнения: 48
Аз ще съм "за" тези на Др. Браун!

# 34
  • Мнения: 3 675
Аз съм купувала само на Камера и съм доволна, но ние сме на АМ от раждането.На Плейтекс съм купувала против колики, но не го прие добре, течеше много слабо и не искаше да яде от него.От приятелка съм чувала, че е доволна от Авент и Пиджън.

# 35
  • Мнения: 628
Кико/Чико стъклени шишета, бибероните сменяме според възрастта постепенно, но каучуковите ги приема много по-добре от силиконовите.

# 36
  • Мнения: 382
И за двамата имах Авент и Нук. И двамата си избраха вторите.

# 37
  • Мнения: 1 569
Сума време се мъчихме с шишетата на Нук - специално за мляко, докато не открих Томи Типи. Много са удобни, а биберонът имитира зърното на гърдата.  Grinning Напоследък обаче дупката им (май най-голямта, която имат - тройка) ни е малка, много бавно тече и малката се дразни и купих най-обикновено шише на Бертони с голяма дупка. Много съм доволна, макар по-трудно да се подддържа хигиената му.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 27
Ние ползвахме два вида шишета Авент и д-р Браун.
Моята препоръка е за д-р Браун  Peace, а залъгалки на Авент.
Шишетата на Авент много ме изнервяха с това капене понякога, има си "чалъм"  Wink за затваряне и трябва да проверяваш всеки път, дали е добре затворено. Това не означава, че не са добри, но си харесахме на д-р Браун и още си пием водата и вечер млякото в такива  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 414
Нашите шишета са 3 вида - Авент, д-р. Браун и Нук. Авент са много добри, не пропускат, лесно се поддържат, имат си антиколикова система. За мен те са номер1. Имаме едно шише на д-р Браун, също много добро но го ползвам само за вода тъй като е с доста части и по трудно се поддържа като се използва за мляко - има си една тънка четчица с която трябва да се почиства тръбичката и една друга част. Е на мен не ми се занимаваше да мия по няколко пъти на ден с тази четчица ( а и не пипна ли с ръка да видя че се е отмил препарата не е работа)и за това само вода в него. На Нук не съм особено очарована - антиколиковата му система нещо не функционира както трябва. Може и само на нашето шише да е така, не знам. Плюс това беба като засмуче биберона който е силиконов и той се сплесква, тече доста бързо а е най-малкия размер.

# 40
  • Мнения: 6 713
Ползвам Авент и МАМ.

# 41
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Авент  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 56
Още един глас и от мен за Авент-ските шишета и биберони.
В началото събрах от тях покрай помпата и стерилизатора, останах доволна и като дойде време да ги сменям, пак от тях взех.

# 43
  • Мнения: 3 114
Моят син си хареса Нук с каучукови биберони. Аз също съм доволна от тях. Ползвах и стъклените, но са много тежки и неудобни. Пластмасовите са 100 % B-free. Мисля, че е много важно бебето да си харесва шишето и бибата, иначе е ясно кои марки са добри.

# 44
  • Мнения: 176
Аз харесвам Nuby, виждала съм в БГ в магазин на чиполино, но имаха доста малко неща. По принцип имам шишета на Авент, Томи Типи и Нуби. Най-малко харесвам Авент, защото биберона е доста малък и малкия го гълта целия и съответно се дави.  Close Томи Типи са горе долу добри, но когато бебето пие дълго време без да пуска биберона се създава вакуум и биберона се прибира навърте, което мен адски много ме дразни. Само досега не сме имали проблеми с Нуби и бибероните им са хубави и имитират зърно и силикона е хубав подобен на кожа.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт