Британците, британците! - Сред тютюнев дим и бира при британците се спирам! - 4

  • 19 221
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 736
Е, това не го очаквах - тази толкова възвисена тема да я обърнем на сапунска дискусия  Joy

# 721
  • София
  • Мнения: 6 219
Ох, мани, 5 епизода, ама главната героиня се казва Ламя  Shocked, има бебе и трима мъже се навъртат около нея. Първия се е споминал, доклкото разбрах, втория скрибуца на цигулка и е женен, а третия... не го знам какъв го раздава. Въпроса е, че не можах да хвана кой от всичките е баща на бебето. Няма начин да го загледам и да разбера, а план Б е да ходя да търся тема в съседния подфорум, ама...  Mr. Green. Ако някой прегрешава с турски сапунки и знае кой е бащата на детето на Ламя(та) - моля ви се, нека да ми каже  hahaha!

този с цигулката.
Не ме бийте с камъни - и аз поглеждам към турските сериали Simple Smile Ма ми мина тая мания...
Ех, британците...

Мали ма то в голяма сапунена драма съм се намесила! Отивам да си посипя главата с пепел, че се обадих преди да прочета темата!!! и сама си признах любовта към сапуна!  Embarassed Embarassed Embarassed БеЗ дА мА бият!



# 722
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ох, мани, 5 епизода, ама главната героиня се казва Ламя  Shocked, има бебе и трима мъже се навъртат около нея. Първия се е споминал, доклкото разбрах, втория скрибуца на цигулка и е женен, а третия... не го знам какъв го раздава. Въпроса е, че не можах да хвана кой от всичките е баща на бебето. Няма начин да го загледам и да разбера, а план Б е да ходя да търся тема в съседния подфорум, ама...  Mr. Green. Ако някой прегрешава с турски сапунки и знае кой е бащата на детето на Ламя(та) - моля ви се, нека да ми каже  hahaha!

този с цигулката.

Ххаха баш той Оби Кенан би дето Зиса го люби и аз малко Blush Joy Joy Joy Joy
Оф изкрахме си набързо кирливите ризи ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha

А мани и Глистопада следях по някое време tooth tooth tooth tooth

# 723
  • Мнения: 3 736
Всичко ще си кажете  hahaha Аз два цели сериала съм изгледала, едно време - "от обич" и "Приятелки и съперници". Хич не ме е срам, отдавам го на младостта си.  Mr. Green

# 724
  • Варна
  • Мнения: 294
 Shocked

и ша ма изфинтявате, ама мускулите  на Стейтъм са мноооого по-различни от на другите  Crossing Arms  Mr. Green и не е анаболен, моля моля  Naughty  Mr. Green



# 725
  • София
  • Мнения: 6 219
Ох, мани, 5 епизода, ама главната героиня се казва Ламя  Shocked, има бебе и трима мъже се навъртат около нея. Първия се е споминал, доклкото разбрах, втория скрибуца на цигулка и е женен, а третия... не го знам какъв го раздава. Въпроса е, че не можах да хвана кой от всичките е баща на бебето. Няма начин да го загледам и да разбера, а план Б е да ходя да търся тема в съседния подфорум, ама...  Mr. Green. Ако някой прегрешава с турски сапунки и знае кой е бащата на детето на Ламя(та) - моля ви се, нека да ми каже  hahaha!

този с цигулката.

Ххаха баш той Оби Кенан би дето Зиса го люби и аз малко Blush Joy Joy Joy Joy
Оф изкрахме си набързо кирливите ризи ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha

А мани и Глистопада следях по някое време tooth tooth tooth tooth


Охххх, не! Глистопада не си го причиних!!! (но пък Къванч...  Embarassed как обичам такива руси младежи...)
Изгледах няколко ама ми писнаха нещо. А па тия дето дават сега България са  Sick
Гледах два дето ги дават в Турция в момента и дамите в съседния подфорум превеждат, ама... на седмица по един епизод хич не обичам... па и сапунка... на всичкото отгоре... Нямам толкова нерви. Като свършат ще ги изгледам нацяло!!!

От Мейнсфилд парк:

# 726
  • UK
  • Мнения: 3 959
Трябва да го гледам този Менсфийлд парк, освен Били Пайпър, играят още Джеймс Дарси и Джоузеф Бийти, който беше много сладък като Малакай в Хекс.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 219
Трябва да го гледам този Менсфийлд парк, освен Били Пайпър, играят още Джеймс Дарси и Джоузеф Бийти, който беше много сладък като Малакай в Хекс.

Всъщност екранизациите са две.
Едната е от 1999, а другата мисля 2007.
Аз изгледах по - новата. Не съм убедена, че ме трогна толова самата история, че да я гледам пак или пък препоръчам! Другата може би е по - добра.

# 728
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Охххх, не! Глистопада не си го причиних!!! (но пък Къванч...  Embarassed как обичам такива руси младежи...)

Shocked аз пък го видя тоя,ми се преобръщат червата Sick Joy Joy Joy Joy Joy
Даже преди в ДиС-а,ся забраих как го преименуваха: та лятото имаше едни случай някви беше пуснала тема,че щяла да се разведе с мъжа си,щото не и позволявай да го гледа Shocked #Crazy Shocked Щях да омрЪ с нея Joy Joy Joy,даже на море не искала да ходи,че да не изпуска епизод
 

# 729
# 730
  • София
  • Мнения: 6 219
Охххх, не! Глистопада не си го причиних!!! (но пък Къванч...  Embarassed как обичам такива руси младежи...)

Shocked аз пък го видя тоя,ми се преобръщат червата Sick Joy Joy Joy Joy Joy
Даже преди в ДиС-а,ся забраих как го преименуваха: та лятото имаше едни случай някви беше пуснала тема,че щяла да се разведе с мъжа си,щото не и позволявай да го гледа Shocked #Crazy Shocked Щях да омрЪ с нея Joy Joy Joy,даже на море не искала да ходи,че да не изпуска епизод
 


Оххх, четох я тази тема! Просто веднъж беше! Аз до там не съм стигнала, о просто мноооого обичам руси мъже със светли очи и кожа. Мога да УмрЪ при вида на такОв екземпляр. Те и гаджетата ми са с тая боя. А съпругът ми горе - долу.

# 731
  • Мнения: 322

Споко, това беше тема-пързалка  Mr. Green Никът на авторката  - Прасе в анцуг  hahaha (С прилежащ аватар - прасе... в трико  Joy)

# 732
  • Мнения: 3 736

Споко, това беше тема-пързалка  Mr. Green Никът на авторката  - Прасе в анцуг  hahaha (С прилежащ аватар - прасе... в трико  Joy)

 hahaha hahaha hahaha Мерси, че каза, сериозно се притесних.

# 733
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

Споко, това беше тема-пързалка  Mr. Green Никът на авторката  - Прасе в анцуг  hahaha (С прилежащ аватар - прасе... в трико  Joy)

Ххаха вярно така се зовеше hahaha hahaha hahaha,май имаше и други теми на подобна тематика тази аФторка Mr. Green липсват ми тея парзалки значи Crazy

# 734
  • София
  • Мнения: 6 219
Оххх, ма пързалка беше, ма много свежа!
А и като се замисля може и да има такоФ дзвер дето да са разведе зарад въпросната персона.
Другата и такава тема беше нещо от сорта, че мъжът и искал да прави секс докато тя кърми. Супер смях!

Общи условия

Активация на акаунт