Пазаруване от eChemist.co.uk

  • 51 332
  • 641
  •   1
Отговори
# 630
# 631
  • София
  • Мнения: 1 834
Здравейте,
Не съм поръчвала директно до адрес в България, а само  с превозвач. Може ли да ми кажете как става доставката - до адрес ли или в пощата.
Има ли някакви актуани кодове в момента?

# 632
  • in a Lovesong
  • Мнения: 63
Здравейте, само аз ли имам проблем в сайта да не ми се появява БД до Бг, а минимална 4 паунда  newsm78 Видях някои коментари във ФБ страницата им, от други хора, които питат дали има минимална сума за БД,което ме навежда на мисълта, че може да са си махнали безплатната доставка  до целия свят  Cry Но на тези коментари не е отговорено още и също така логото за БД си стои  #Crazy

# 633
  • Мнения: 146
Безплатната доставка до БГ сега е над 30 паунда  Crossing Arms

# 634
  • in a Lovesong
  • Мнения: 63
Безплатната доставка до БГ сега е над 30 паунда  Crossing Arms
Да, от customservices ми върнаха имейла и казаха, че БД е над 30 паунда и до 2 кг....което за мен се обезмисля, защото поръчвам главно шампоани и лосиони по 2-3 паунда, а те са тежки и няма как да се съберат в 2 кг  ooooh!

# 635
  • София
  • Мнения: 5 193
Ха, ново 20.  Crossing Arms

# 636
  • Мнения: 146
Днес получих мейл, че в момента има безплатна доставка  Mr. Green мисля да се разпиша с няколко неща.

# 637
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
За колко врвме пристигат доставките? Имам поръчка изпратена на 07.10 - кога да я очаквам.

# 638
  • Мнения: 762
TRICK - £15 off when you spend £75 or more
TREAT - £5 off when you spend £40 or more

# 639
  • Sofia
  • Мнения: 9 749
Много замряла тема, има ли кодове?
ПП. Оказва се, че има, -20% при покупка над 50 лири.

Последна редакция: вт, 27 май 2014, 11:19 от NBM

# 640
  • Мнения: 762
Добре дошла, вярно че е замряла темата. Бях забравила дори за нея. Иначе пазарувам от сайта. Имат хубави кодчета, но им е малко беден асортимента от марката която търся.

# 641
  • Мнения: 25
Доставка 2 лири до БГ,  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт