Нова година, нов късмет, ЯНУАРЧЕТА излизайте подред :) тема 24

  • 23 906
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 550
Тонче, честит рожден ден! Да си много здрава и усмихната!


Момичета и аз да не остана по-назад - весело посрещане на Новата година!


Почерпете се с моите мъфини - да ви е сладка годината

# 46
  • Мнения: 59
и аз да пожелая приказно посрещане на Новата тази нощ, момичета!! здрави и хубави бебочета с много късмет, топлина, надежда и хармония у дома на всичкиии!

tonche, честит празник, миличка, и най-лекото раждане в близките дни ти желая!  Hug

Alexa, мерси за разказа; наистина, както казва Ноеми, ще й върви на купони на принцеса Ади май;)Simple Smile

моят ден пък започна с рев, ама много рев и неприятни емоции, но нали все пак му се вижда краят вече, а заедно с него и годината ще се изтъркаля, а и хлапетата ще се нарадват да пускат и зяпат ракети, фойерверки и пр. синковецът си дойде с цял наръч за нулевия час:D

хайде, мацки, наздраве! cheers

# 47
  • Мнения: 422
Здравейте Момичета много ми липсвахте . Благодаря за пожеланията напълнихте ми очите със сълзи. Нощни мерси  Hug Ставам, че малката Елеонора плаче, по късно ще вляза да ви прочета и да разкажа.  Hug

# 48
  • Мнения: 16
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!
На всички 2 в 1 като мен леко раждане и здрави бебоци в следващия месец.
Ние сме вкъщи, че не ми се мърда никъде, тук си ми е удобно. Ще дойдат сестра ми с мъжа си и племенника и това ще е цялата компания. Добре, че не се засилихме да ходим накъде, че вече трета нощ не съм спала и съм като пребита, а бебан се опитва цял ден да ми изкърти няколко ребра.
Е, хайде ще се видим догодина.

# 49
  • Мнения: 6 443
И от мен вместо запис весело посрещане  на новата година!

И чакаме да видим кое ще е последното бебе за 2010 и кое ще е първото за 2011  Hug

# 50
  • Мнения: 295
Бебеш,мерси за темата!  bouquet
Тонче,само сбъднати мечти !
Весело посрещане на Новата година и от мен!

# 51
  • София
  • Мнения: 549
Тонче, честит рожден ден!!!    bouquet

Ето го и моето пожелание за Новата Година:

Навън очакваме заря от светлини,
от 10 до 0 назад всеки ще брои.
Намислихте ли си вече нещо от сърце?
Затворете очи и се хванете за ръце.
Пожелайте си най- вече здраве да има,
да няма ни една болест на света нелечима.
Винаги в тунела надежда да се вижда,
доброто да приижда, приижда...
Усмивки дома да красят,
смях и щастие като звънчета да звънят.
Любов да ни изпълва,
половинката да ни допълва:)


Весел и спокоен празник на всички!!! И ще чакам НОВА ГОДИНА - НОВ БЕБОК   Mr. Green
(аз съм пас, защото кашлям като магаре и сега не е много подходящо да се ражда госпожицата)

# 52
  • Мнения: 0
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА МАМИТА(БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ)

 Tada     

# 53
  • София
  • Мнения: 116
Коремчета, ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!

Роси мерси за мъфините, изглеждат супееер  Hug

amidala13 благодаря на февруарки за пожеланията, да ви се връщат тъпкано  Hug  Mr. Green

# 54
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 993
Хей садисткиииии, стига с тез снимки на вкусотии  Joy Joy (майтап, де  Wink)
Слагайте нещо по-малко калорично, нещо зеле, трици  Mr. Green

Миш, чакаме разказ, когато можеш  Heart Eyes

Нощни, а от теб чакаме новини Flutter Peace (ясно, че Бубето няма нищо да каже...  Whistling Mr. Green)

# 55
  • Мнения: 142
Да се посмеете малко, аз щях да умра

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3511012

# 56
  • Мнения: 488
Айде и от мен едно
наздраве и да е хаирлия новата година!

Спокойни майки, щастливи бебета, послушни и любящи мъже, усмихнати и грижовни каки и батковци!

# 57
  • Мнения: 115
Весело посрещане на новата година и от мен!  bouquet Моят бебо тежи 3150, но нека си изчака термина-28януари:) Успех на всички и леко раждане Praynig

# 58
  • Мнения: 15

ох не така ще родя от смях hahaha Joy

# 59
  • Мнения: 493
Най-накрая да седна да пиша  Crazy

За 10те минути през които скокнах да пусна темата, майка ми решила да забърка меденките. И сложила всичко на веднъж без да бърка с миксера  Close И после вика "ще стане бе ще стане" Ами стана манджа с грозде. Първо сложила кафява захар вместо бяла, после сложила половин чаша не пълна, че миналия път и били много сладки  ooooh! Не се сетила да я разбие и сега се вижда кафявата захар в меденките  Close А за вкус няма да говоря - въобще не са сладки. Много ме е яд.

Честит рожден ден на Тонче, пожелавам ти едно пухкаво, здраво и послушно бебче  Hug

Пожелавам на всички весело посрещане на новата година  Hug

И от утре никакво стискане, че вече ще е януари  Joy Joy Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт