шевна машина AEG

  • 4 041
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Искам да си купя евтина шевна машина.В кварталният Penny market има АЕG за 185 лева.Някой ползва ли такава машина- искам съвет?

# 1
  • Мнения: 1
По-добре попитай в н подфорум "Хоби" или в "Наш дом", навярно има мами шивачки Peace
Как не ви е гнус да влизате в подобни тържища, направо не ми е ясно Sick

# 2
  • Мнения: 3 098
Хубава е машината, купувай я, щом ти трябва.
mulholand ,на тържище ли прили4а Пени в Бг? В Германия и Италия си прили4ат на супермаркет.

# 3
  • Мнения: 0
Притеснява ме фактът, че за първи път разбирам , че АЕГ произвеждат шевни машини.А и цената не е ли много ниска- макар , че ме устройва? 

# 4
  • Мнения: 3 826
Хубава е машината, купувай я, щом ти трябва.
mulholand ,на тържище ли прили4а Пени в Бг? В Германия и Италия си прили4ат на супермаркет.
човекът се прави на интересен и вие му се връзвате ...
пени си е ок ,
АЕГ е хубава марка и аз бих си купиха тяхна машина - по темата .

# 5
  • Мнения: 3 098
С 20 лв. е по-висока цената им в България, отколкото тук. Имам я моята от 4 години ве4е, работи безотказно и хубаво, когато ми потрябва. Виж, това не е професионална машина с богат набор от функции, имам в Бг един Сингер, няма място за сравнение. Но върши 4удесна работа, а и материалите, от които е направена са ка4ествени. Какъв модел е то4но, номера й запомнила ли си?

# 6
  • Мнения: 0
Аз също имам стара Сингер, но е голяма крачна Затова искам да си купя малка При това не става въпрос за професионална работа, а за поправки на дрехи за семейството Не видях модела върху кутията   

# 7
  • Мнения: 3 098
В такъв слу4ай купувай смело, ще останеш доволна.

# 8
  • Мнения: 0
Дано да е така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт