Децата и ските 2

  • 15 737
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 186
Синът ми беше миналата година - 5г. с Мачирски - на Ветровала, доволна съм  Peace, беше на чист въздух, слънце и сняг, носеха храна от детската, гледах ги през уебкамерата (вижда се отдалече, кога децата са на влека) -виж на сайта им -имат на Офелиите и Ветровала. Тази година февруари пак ще го запиша сигурно, дано е здрав тогава. 

# 16
  • Мнения: 2 142
Ето ме и мен тук.
Моите две скиорчета, откриха сезона в събота (8.01.2011) на Меча поляна. Времето беше страхотно, а снега беше достатъчно. Като за първи път, за сезона беше екстра. И аз, ще купувам ски. Миналата година изкарахме с "под наем". Тази година Дядо Коледа донесе нови екипи и обувки,че миналогодишните бяха умалели и това си бяха писали момичетата в писмата. От миналата година си имат каски и очила, ръкавици, така, че само ски с автомати.

Тази седмица, ако времето е добре, ще се качим на Боровец.

Почнаха ли ски училищата от градините? На нашата градина още няма обявени дати.

# 17
  • Мнения: 3 379
В нашата градина ще има ски училище в края на януари с Мачирски, а в съседната почна тази седмица - на Алеко са (май са с Мотен, но ще ви излъжа).

Аз тази година не смятам да го пускам на ски-училище от детската. Първо, той не иска, второ - аз съм много разочарована от миналогодишното (с Мачирски, на Ветровала). Май се повтарям, но имаше адски много деца и чакаха по 20 минути за влека, после се изчакваха по още поне 10-15 минути да се спускат по пистата, която пускаха за няколко минутки, и така за общо 3-те часа (ако има и толкова), които прекарват на пистата, им се събират 5-6 спускания. За мен е безмислено, не е и толкова заради парите, но ски няма да се научи да кара така. Освен това много зависи на кой точно учител ще попадне детето, а те са много и не можеш да си избереш.

Тази година баща му ще го води да карат заедно, да видим колко ще е доволен така Simple Smile Евентуално ще ходим и за няколко дни на ски почивка, но още не сме решили със сигурност.

# 18
  • Мнения: 2 142
Моите момичета са се учили с индивидуален ски учител. Беше страхотен, с чудесен подход към децата. Моите колебания за ски училищата бяха аналогични, т.е най-много се страхувах, децата да не се откажат от ските преди да са започнали. Сега когато вече карат, горе-долу не знам дали да не ги пусна на училище с група, но пък се притеснявам да не ги объркам. Ние, ще се качваме съботите и неделите, иначе сме си запазили ски-почивка от 1ви април.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 262
На Ади ски-училището от ДГ им е от 31.01. (5 дена) с Мотен.  Peace Аз също мисля да се кача да покарам тогава, че така или иначе трябва да си пусна отпуска, че да я прибирам по-рано от ДГ, така че си търся компания.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 602
Колко годинки трябва да е навършило детето, за да го вземат в ски училище?

# 21
  • София
  • Мнения: 6 262
По принцип 4. Взимат ги  и на 3, но аз не бих препоръчала (все едно пиша за плуването  Laughing ). Просто обучението и при ските, както и при тренировките по плуване, в случая е в група.  Peace Иначе детето може да започне да кара ски и на 2-3 годинки...

# 22
  • София
  • Мнения: 6 133
Меча поляна е много подходящ за малките скиори. Там е завет, което си е рядкост за Витоша.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
здравейте,

дали има видео камера от Меча поляна. Виждат ли се малките скиори, докато са на училище.
Ще съм благодарна за линк   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 262
Точно на Меча поляна - не.  Peace Има камери на Алеко, така че можеш да ги виждаш децата, като се качват и слизат, т. е. по пътя от автобуса до малката хижичка (тази до Меча поляна).  Peace

# 25
  • Мнения: 605
Не, на Меча поляна няма, само две на Алеко.


http://moiteplanini.com/webcam/aleko.html

# 26
  • София
  • Мнения: 6 262
Ани, кога сте на ски-училище тази година? Хайде пак да покараме, този път наистина заедно  Wink , от 31.01....

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Много благодаря за отговорите! Аз обаче не съм се качвала на Алеко вече много години и се досещам дори къде може да е Меча поляна. Можете ли да ми я опишете... какъв влек ползват малките скиори !?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 262
От Алеко тръгваш вляво и веднага след междинната станция на Романски е Меча поляна.  Peace Влекът е малък, само не съм 100% сигурна дали беше паничка или от тези, за к. се хващаш.  newsm78 Ади мин. г. не го ползва, та затова. Сега ще си поразровя снимките да видя дали не съм я хванала (Мечата поляна).  Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Дали Меча поляна всъщност е част от учебната писта /като такава я знаех аз навремето/, която е с влек чинийка !?

Общи условия

Активация на акаунт