Децата и ските 2

  • 15 740
  • 202
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Благодаря, Umma! Дано и тази година останем доволни. Grinning

# 151
  • Мнения: 5 255
къде се организира обучението от "Атмосфера "!?
На Алеко.
Виждала съм ги и на Ветровала.

# 152
  • Мнения: X
къде се организира обучението от "Атмосфера "!?
На Алеко.
Виждала съм ги и на Ветровала.
Минала година бяха на Алеко, за тази- утре ще разбера. Rolling Eyes

Момичета, знаете ли как е било времето горе днес? Дано да е хубаво. Praynig

# 153
  • Мнения: 5 393
Намесвам се в темата само да се изкажа по въпроса за каските. Абсолютно задължителни според мен.
Миналата седмица бяхме на Пампорово, на приятели детето е на 6 години и кара заедно с тях по червените и сините писти.  При едното спускане се опита да мине по ръб на утъпканото и не видя заритите подснега камъни. Заби се с носа напред, ако не беше каската(по нея бая следи има в момента) щеше да си разбие главата.

# 154
  • Мнения: 5 255
Момичета, знаете ли как е било времето горе ....
Когато детето е на ски, гледам камерите на Витоша. Много са ми полезни.
http://www.pss.bg/vremeto/region.php?region_id=1


За каските отдавна съм изказала мнение.
Скоро видях момченце, което е било без каска - какви синини имаше на половината лице.

# 155
  • София
  • Мнения: 6 147
Тук също има камери.
http://www.skivitosha.com/index?id=1688&lang=bg

# 156
  • Мнения: 5 393
Ако някой ще ходи в Пампорово и има нужда от ски учител, мога да препоръчам на ЛС. За 5 дни детето вече прави опити и за завиване с успоредни ски, ралото напълно го овладя, много съм доволна.

# 157
  • София
  • Мнения: 512
Мечо пух, аз искам инфо за ски учител.
На колко е детенцето ти.
Ние караме доста време с един ски учител, ама според мен си кара все на рало.
Не знам кога ще започне да го учи и на нови неща.

# 158
  • by the sea
  • Мнения: 98
Ако някой ще ходи в Пампорово и има нужда от ски учител, мога да препоръчам на ЛС. За 5 дни детето вече прави опити и за завиване с успоредни ски, ралото напълно го овладя, много съм доволна.



Ние сме планирали няколко дни в Пампорово и вариантите за ски учител/ски училище живо ме интересуват.

# 159
  • Мнения: 242
Малките деца, които се учат да карат ски и големите батковци и каки, които са луди за връзване, задължително трябва да имат предпазни средства.

# 160
  • Мнения: 390
Привет,

моите от 3 дена ходят на ски от ДГ, първият ден бяха във възторг, от втория единият категорично не иска да ходи...не знам защо, може да му е трудно, не казва нищо конкретно... Имали ли сте такъв случай. Ние го пращаме, де. Какво да правя според вас?

А това за каските дето го пишете.....започвам да съжалявам, че не им взех каски. Но си помислих нека първо да видим дали въобще ще им хареса, каските са доста скъпички... Ама дали за първи път като са чак толкова ще ги пускат..?

# 161
  • София
  • Мнения: 6 262
И моята щерка така, даже си и порева малко, ама сега иска да ходи пак на ски-уч-ще (второ за тази година и четвърто общо  Laughing ). Само децата, к. спускат Лалето са с каски (и тях им ги дават от ски-училищата, а вие май не сте и от напредналите  Wink ), другите, където си карат само на поляната, са без.  Peace

# 162
  • София
  • Мнения: 512
От нашата детска ходиха няколко деца на ски училище за начинаещи, т.е. на поляната. Е Борко си беше ударил главата, окото беше лилаво, защото не си беше сложил каската. Затова независимо къде карат според мен е редно, да са с каски.
Всеки родител си решава, това е моето мнение  Hug

Ние сме на Пампорово от 28.02. за седмица, ако някой иска да се видим, да си разменим координати, ще бъдем в Спайдера, на Студенец  Hug

# 163
  • София
  • Мнения: 6 262
А, аз иначе на Ади каска съм й купила, ще и слагам, живот и здраве, като кара с нас.  Peace

# 164
  • Мнения: 605
Моето дете не случи на време. Четвърти ден на Алеко е мъгла  Sad


единият категорично не иска да ходи...не знам защо, може да му е трудно, не казва нищо конкретно... Имали ли сте такъв случай. Ние го пращаме, де. Какво да правя според вас?


Най-вероятно просто му е трудно още. На малката първото й ски училище беше на 4 и половина (миналата година). На втория, третия ден започна да мрънка, че не й се ходи, болели я краката. Е, изкара си докрая училището, успях да я убедя. Няколко дни след това я заведохме с нас на ски. Не искаше да ги сваля и упорстваше да кара, въпреки че и рало не беше овладяла добре. Упорито се катереше и после се спускаше шус докато ските спрат  Laughing


... Ама дали за първи път като са чак толкова ще ги пускат..?



Аз съм за каските. Няма значение колко пъти ще се спусне. Освен това опасността не е само при спускане/падане.  Малките така размахват щеките, че да се стои около тях си е опасно.

Общи условия

Активация на акаунт