За жените,чувственоста им..и техните умения!!! - 2-ри вариант

  • 6 972
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
а вие не сте нито слепи, нито не разбрали, но защо ли често се правите на такива...

Три думи способни да разбият мъжкото его.
- Вътре ли е?


Каква е приликата между жената и динята?
Всички я чукат, а един я взима накрая ...


Защо мъжете се обръщат на другата страна след секс?
-Защото не обичат да гледат шибани неща!


- Какво е общото между жената и тайфуна?
- И двете идват с духане и си отиват с къщата.


Най-хубавото нещо при самозадоволяването е, че не се налага специално да се обличаш за случая.

Как правят секс слепите.
- Като невидели!!!

# 61
  • Мнения: 755
а вие не сте нито слепи, нито не разбрали, но защо ли често се правите на такива...

Три думи способни да разбият мъжкото его.
- Вътре ли е?


Каква е приликата между жената и динята?
Всички я чукат, а един я взима накрая ...


Защо мъжете се обръщат на другата страна след секс?
-Защото не обичат да гледат шибани неща!


- Какво е общото между жената и тайфуна?
- И двете идват с духане и си отиват с къщата.


Най-хубавото нещо при самозадоволяването е, че не се налага специално да се обличаш за случая.



Как правят секс слепите.
- Като невидели!!!



 smile3532 smile3534 smile3532

# 62
  • Мнения: 135
Какво действа на мъжете за сексуалното привличане?

Няма мъж на този свят, който да не е надарен от природата с таланта на ценител на женските форми и красота. Но все пак, кое грабва мъжа?

Най-напред, разбира се е женското тяло, като цяло. А какво да е то – високо, слаби или ниско и закръглено? Вкусовете са различни, а и модата за това също. Сега се котират по-високите, стройни, с по-дълги крака. Но ако това е модно сега, то съвсем не значи че миньончетата и по-закръглените жени нямат своя шанс. Напротив, на общия фон, те сякаш са по-интересни.

Но ако караме напред, в посока от горе – надолу.

Прическата на косата на една жена има своя далечен ефект, най-вече да подчертае другото, което е под нея - очите и погледа в тях и най-вече устните й!

Аз, този женски поглед! Понякога невинен и срамежлив, понякога шеговито закачлив, но винаги завладяващ! Когато е пресилен, женския поглед плаши и отблъсква.

Женските устни, колегите психолози твърдят, че румените, сочни женски устни, мъжете подсъзнателно свързват с месестите вагинални устни. Може да са прави. Пак те съветват за една лека тяхна подчертаност с червило и в поза – леко отворени и усмихнати!
Шия и рамене. Това е еротична примамка за много мъже. Сексолозите се шегуват, като ги наричат „сексуално мезе” за мъжкия пол.

Женските гърди – та това е тема за цяла дисертация, но тук аз ще бъда максимално кратък, и това е нещо, което вълнува сънищата, бляновете и мечтите както на юношата, така и на зрелия мъж, няма пощада и за достопочтения старец! А защо е така? Психолозите казват, че женските гърди „предизвикват” у мъжа спомен за ласките на кърмещата му майка. Ала сексолозите твърдят, че няма по възбуждащо от у мъжа от гледката на еректирало зърно на партньорката! И тук вкусовете са различни, харесвани са и големите и малките бюстове. Нещо, което в никакъв случай не трябва да се унифицира от модата, защото комплексира.

За женската талия мога само да кажа, че това е един позабравен от светската мода женски атрибут.

Задните части – няма нищо по-предизвикателно за мъжа от позата на леко приведена напред жена, подчертаваща с това задните си части. Защото женският задник е мощен генератор на еротични сигнали към мъжа.

Позволете ми само един пример: Броят на мъжете, които на улицата ще се обърнат подир жена, която умее в походката си да люлее задника и бедрата си в „подканващ” ритъм!

Женските крака. По-дългите женски крака, сами по себе си са една голяма примамка за мъжа, обути в черни чорапи, гарнирани с дантели и коронясани в обувки на високи токчета – една такава картинка съвсем не случайно е хит в много рекламни клипове. Понякога се подчертават с плътно прилепнал панталон или клин, понякога се изтъкват с много ама много къса пола, която сякаш говори: „Ела Вълчо, изяж ме!” Но за контрапункт на дългите женски крака, народът ни е сътворил една поговорка: „Дългата жена е за парад, малката за креват”.

Ах, за малко да пропусна и да не кажа нищо за женските ръце. Те, женските ръце, сякаш са едно произведение на изкуството. Но има нещо много тайнствено в тях, те винаги казват по своему „Да”, дори и след жената да е казала вече „Не”.

Та това е в общи линии за физическите качества на женското тяло, които въздействат сексуално на мъжа.

А за дрехите, за женските тоалети и тяхното еротично въздействие върху мъжа, тук няма да се спирам. Ще кажа само, възбужда само онази голота, която е прикрита така от дрехите, че да се загатва и подчертава, и по-точно да е подчертана не толкова женската физика, а сексапилът, която тя излъчва. И ето това е магията на една жена, която тя непременно трябва да умее, за да омае един мъж – умението й винаги да е с тонус, приветлива и женствена.

Следват разбира се и такива нейни качества, като топлотата и разбиране на партньора. А за нейните домакински способности и кулинарни умения, също много важни за мъжа, не ми остана място в този материал.

д-р Илия Врабчев


http://www.pikantno.eu/viewnews.php?id=3194

# 63
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy

Много писаници за да каже човека няколко простички неща ..

Косата - нищо не подчертава просто ако е дълга мъжете си представят как са я хванали и я опъват при една определена поза /сешташ се/  Mr. Green

Погледа - важното е да е влажен  Whistling

Устните /не вагиналните/ - мъжът ги поглежда представяйки си целувка .. на едно определено място, което при тази представа твърдо напомня за себе си  Mr. Green

Гърдите - ех тези гърди .. мъжът в повечето случаи си пада по по-едри такива с хубава форма, но попаднат ли в ръцете му често не знае какво да ги прави  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Задните части - винаги привличат погледа .. и не само /особено ако са бразилски тип/  Mr. Green

За краката, талията и дрехите ще се въздържа от коментар  Whistling

Колкото до ръцете .. много са важни .. особено когато са в помощ на устните  Whistling Whistling Whistling Mr. Green








# 64
  • Мнения: 135
Joy Joy Joy

Много писаници за да каже човека няколко простички неща .. - прости но истински

Косата - нищо не подчертава просто ако е дълга мъжете си представят как са я хванали и я опъват при една определена поза /сешташ се/  Mr. Green - не си я представям...казвали са ми!!! Mr. Green

Погледа - важното е да е влажен  Whistling - но не и сълзлив

Устните /не вагиналните/ - мъжът ги поглежда представяйки си целувка .. на едно определено място, което при тази представа твърдо напомня за себе си  Mr. Green - друг път

Гърдите - ех тези гърди .. мъжът в повечето случаи си пада по по-едри такива с хубава форма, но попаднат ли в ръцете му често не знае какво да ги прави  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  - ти ги подай... пък аз ще ги преценявам в движение

Задните части - винаги привличат погледа .. и не само /особено ако са бразилски тип/  Mr. Green - да но тук типичния задник е висящ....бразилския тип се среща изключително рядко

За краката, талията и дрехите ще се въздържа от коментар  Whistling - аз не ....точно дрехите ви прикриват недостатъците на талията и краката

Колкото до ръцете .. много са важни .. особено когато са в помощ на устните  Whistling Whistling Whistling Mr. Green - кои устни....ако са тези за които си мисля си изключително права...до такава степен са ви в помощ ръцете на устните.. че определено от това страда не само талията, ами и цялото тяло  Peace

# 65
  • Мнения: 1 081
Соте, що ли не ти вЕрвам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Мнения: 135
Соте, що ли не ти вЕрвам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Изглежда чувствените и женствените нежни мацки изчезнаха...но аз намерих част от тях и техните бисери...та ще ви ги споделя!!!! tooth

Цитат
Здравейте и от мен, мацки.
Отдавна надничам в темите ви, в резултат на което прихванах от общата страст и купувам ли купувам  лакове. В момента чакам да ми пристигнат тамън три. 
И тъй, като осткоро започнах да се лакирам сама (не за друго, а защото открих Сеш-а и се родих с него, преди това- винаги само и единствено при маникюристка), искам да питам за някаква техника на лакиране. Съвети, насоки? Не че не ми се получава, но все си мисля, че може и по- добре.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554028.480

Горката..... Laughing

Цитат
Няма такъв разкош.Реших един ден да се намажа със Авен защото имам още малко,а от Виши-то ми е почти цяла опаковката.Ами мазнее ми и не попи добре дори и през деня.Не съм очаквала,че това кремче така ще ми хареса.Имат ли анти-целулитна серия,защото сякаш не съм виждала?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501038.105

Цитат
На мен антицелулитния им гел никак не ми помгна. Използвах цяла опаковка и то се мажех всеки ден по 2 пъти и нищо. Но както и в други теми сме обсъждали, на всеки човек различните кремове действат различно, затова до някъде мненията на кой какво е помогнало не помагат за съжаление.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501038.120

Май проблема не е в гела ....може би нейде из хладилника се крие!!!! Laughing

Цитат
Пък аз (вече се оплаках в друга тема) след коледното ояждане не можах да вляза в свръхтясната кожена пола, та трябваше в последния момент да я заменя с обикновена пола. Силно артистичната атмосфера се нуждаеше от много артистични обици, а на тях върви нещо съвсем семпло - като тясната, черна кожена пола и много тънък черен пуловер с  "V" деколте, плътни черни чорапи и кожени боти на ток. Е, почти докарах замисленото...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548487.165

Брей, брей, брей ... направо е блеснала!!!! Laughing

Цитат
Аз бях с  рокля черно и сиво, като роклята е полуполо, дебел чоропогащник, пак черен и ботушки на ток. Лака беше тъмно червен. Не съм слагала никакви накити, защото щеше да циганее 
Косата ми беше на нещо като кок, но така небрежната 


Ние бяхме на вила и само аз бях по така облечена, ама исках да ми започне хубаво новата година

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548487.150

Цитат
Гумените ботуши не стоят много добре наистина,но са незаменими в силен дъжд или киша,а наскоро видях една мацка в мола с убийствени такива,на висок дебел ток и бяха плътно по крака й,но от срам не я попитах на коя марка са и от къде ги е взела

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=548487.150

После завиждали само на мъжете.....да..да !!!!!  Joy

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 14:08 от sote-full

# 67
  • Мнения: X
Цитат
Май проблема не е в гела ....
Според мен проблема на цитираните мацки е .....в главата!    Laughing

# 68
  • Мнения: 7 947
Аз много пъти съм казвала, че оглеждам жените също толкова - колкото и мъжете. Просто красивото ме впечатлява, независимо от кой пол е. И не, не бих казала, че го правя от завист.

# 69
  • Мнения: 135
Аз много пъти съм казвала, че оглеждам жените също толкова - колкото и мъжете. Просто красивото ме впечатлява, независимо от кой пол е. И не, не бих казала, че го правя от завист.
Аз пък знам за какво ги оглеждам.... tooth

# 70
  • Мнения: 7 947
Аз много пъти съм казвала, че оглеждам жените също толкова - колкото и мъжете. Просто красивото ме впечатлява, независимо от кой пол е. И не, не бих казала, че го правя от завист.
Аз пък знам за какво ги оглеждам.... tooth
Joy Знам, че ти знаеш, то и аз знам

# 71
  • Мнения: 135
Аз много пъти съм казвала, че оглеждам жените също толкова - колкото и мъжете. Просто красивото ме впечатлява, независимо от кой пол е. И не, не бих казала, че го правя от завист.
Аз пък знам за какво ги оглеждам.... tooth
Joy Знам, че ти знаеш, то и аз знам
Най са ми интересни натруфените... прекалили с червилото, лака, грима и парфюма....да не говорим за кичозното облекло.....  екзотична гледка на женствена особа!!!!! Joy

# 72
  • Мнения: 1 081
Най са ми интересни натруфените... прекалили с червилото, лака, грима и парфюма....да не говорим за кичозното облекло.....  екзотична гледка на женствена особа!!!!! Joy

Значи ли това че тях най- ги заглеждаш?  Thinking  Mr. Green

Аз пък знам за какво ги оглеждам.... tooth

Ето това признание чуаках ах ах ах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 73
  • Мнения: 135
Най са ми интересни натруфените... прекалили с червилото, лака, грима и парфюма....да не говорим за кичозното облекло.....  екзотична гледка на женствена особа!!!!! Joy

Значи ли това че тях най- ги заглеждаш?  Thinking  Mr. Green

Аз пък знам за какво ги оглеждам.... tooth

Ето това признание чуаках ах ах ах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



То и да не искаш те ти се набиват в погледа....явно крещящия метод е начина да предизвикват внимание!!!! Laughing

Относно признанието....ми с такъв аватар Дейз...после що се сърди жената че се заглеждам!!!! Joy

# 74
  • Мнения: 1 081
То и да не искаш те ти се набиват в погледа....явно крещящия метод е начина да предизвикват внимание!!!! Laughing

Относно признанието....ми с такъв аватар Дейз...после що се сърди жената че се заглеждам!!!! Joy

Не искаш казваш .. ама се заглеждаш .. ц ц ц  Whistling
Като искаш - пак се заглеждаш  Whistling


Па и ти се сърди жената  Shocked Shocked Shocked не я е срам  Mr. Green

ПП Казвай и, че винаги като се заглеждаш в мацките, констатираш, че твойта си жена е най-арна и нема да ти се сърди  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт