За жените,чувственоста им..и техните умения!!! - 2-ри вариант

  • 6 964
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 135
iren5...ние си мислим че вие сте странни... вие пък жените, си мислите че ние сме странните... май най добре се разбираме в леглото.... но не съвсем!!!! Peace
На първото питане ще ти отговоря че жените сами си създават лошия имидж... а дали лично съм уцелил подходящата жена.... ми затова се рискува... как иначе мога да разбера.. скочил съм сaм в брака... оттам нататък както си го направим, така и ще си я караме!!! Peace
Относно щерките... достатъчно съм ги възпитал... но това в никакъв случай не означава че ще си останат девици.... каквото си сътворят, такова и ще получат!!!! Wink

Второто запитване ще кажа че жената коренно променя мъжа... а мъжете го правим с цел жената да е доволна.... но всичко си има граници!!! Laughing
Няма мъжки отрочета у дома... затова няма какво да кажа за момчетата!!!! Laughing

Да не пускам отделна тема:

Преди няколко години си бях едно свито и мълчаливо момиченце,абе направо смотано.Никой не ме виждаше.
Сега съм гримирана,нагласена и щастлива и ми се свалят смешници дето могат да са ми бащи.
Защо е така? Rolling Eyes
Имат те за узряла жена Естел ...а хубавите плодове знаеш кои ги ядат!!!! Mr. Green
Да ти кажа и мен лично ми прави впечатление, как по възрастните се правят на смешници... очевидно отговора е един.. а именно че жените от тяхното поколение не стават за нищо... затуй ги имам по скоро за ценители, отколко за смешници!!!! Laughing
А и това трябва да те ласкае а не да те обижда!!!! Peace

# 91
  • Мнения: 4 569
Сурела,благодаря за отговора!  bouquet Но за да се превърне грозното патенце в красив лебед е виновен миУото. Heart Eyes

Соте,по-скоро го приемам с насмешка.
Не,не са ценители-смешници са.Пробват се-ако им мине номера,мине. Close

А и друго ми прави впечатление.
Мъж изкаже ли се с лошо за предишната или общо за жените ми пада в очите.Щом говори така как ли ще говори и за мен ако му пусна? Close

# 92
  • Мнения: 613
Соте, Соте - не очаквах отговори, а за мен си имам такива. Дори накрая съм го казала. Wink
Жените сами си създават лошия имидж, мъжете сами си създават главоболия .....
А щом и в леглото се разбирате .... не съвсем.... Rolling Eyes

Да ти кажа и мен лично ми прави впечатление, как по възрастните се правят на смешници... очевидно отговора е един.. а именно че жените от тяхното поколение не стават за нищо... затуй ги имам по скоро за ценители, отколко за смешници!!!! Laughing
А и това трябва да те ласкае а не да те обижда!!!! Peace


 Joy Joy Joy Това си е направо смешно.....


Мъж изкаже ли се с лошо за предишната или общо за жените ми пада в очите.Щом говори така как ли ще говори и за мен ако му пусна? Close

А жена може ли да се изказва лошо за бившия и мъжете?

# 93
  • Мнения: 4 569
Мъж изкаже ли се с лошо за предишната или общо за жените ми пада в очите.Щом говори така как ли ще говори и за мен ако му пусна? Close
А жена може ли да се изказва лошо за бившия и мъжете?
  Rolling Eyes За мъжете не-колкото и да са свине,все има и някой свестен.  Laughing И цялата ми теза отиде по дяволите. Crazy
За бившия-да,ако има основателна причина.
Но "тя не може да си гледа децата" ме вбесява.Ми той като ги е правил къде е гледал?

# 94
  • Мнения: 613
Мъж изкаже ли се с лошо за предишната или общо за жените ми пада в очите.Щом говори така как ли ще говори и за мен ако му пусна? Close
А жена може ли да се изказва лошо за бившия и мъжете?
  Rolling Eyes За мъжете не-колкото и да са свине,все има и някой свестен.  Laughing И цялата ми теза отиде по дяволите. Crazy
За бившия-да,ако има основателна причина.
Но "тя не може да си гледа децата" ме вбесява.Ми той като ги е правил къде е гледал?


 Joy Joy Joy
"Той е безотговорен".....А жената , като си го е избирала, къде е гледала? Mr. Green

# 95
  • Мнения: 4 569
И като започнат риторичните въпроси темата се завърта в кръг. Simple Smile

Не е хубаво като се обсъждат отношенията между двама да не можеш да чуеш всички гледни точки.
Накрая се получава това http://vbox7.com/play:e1889fcf  Laughing

# 96
  • Мнения: 1 735


Да ти кажа и мен лично ми прави впечатление, как по възрастните се правят на смешници... очевидно отговора е един.. а именно че жените от тяхното поколение не стават за нищо... затуй ги имам по скоро за ценители, отколко за смешници!!!! Laughing
А и това трябва да те ласкае а не да те обижда!!!! Peace


Sote, не знам кое поколение визираш, но и ти с твоите мераци да минаваш за младеж може да не уцелиш посоката на ценителите Mr. Green

# 97
  • Мнения: 4 569
Един мъж става ценител когато хм... не може... такова ....Да де-не му излита самолета-тогава е ценител.Иначе е сваляч. Wink

# 98
  • Мнения: 135
Соте,по-скоро го приемам с насмешка.
Не,не са ценители-смешници са.Пробват се-ако им мине номера,мине. Close

Има и такива дето са смешници... тя критическата не прощава нито на жените нито на мъжете!!!! Laughing

А жена може ли да се изказва лошо за бившия и мъжете?

Попитай Nevena Viloran...тя ще ти обясни най добре!!!! Laughing


Sote, не знам кое поколение визираш, но и ти с твоите мераци да минаваш за младеж може да не уцелиш посоката на ценителите Mr. Green
Отдавна спрях да се изявявам като младеж дори не го крия, но си права точно тука със сигурност ще объркам посоката!!!!!  Laughing

Един мъж става ценител когато хм... не може... такова ....Да де-не му излита самолета-тогава е ценител.Иначе е сваляч. Wink

Много на това не се осланяй.. че току виж ценитела - смешник те разцепил.... все пак живеем във века на модерните технологии!!!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт