За жените,чувственоста им..и техните умения!!! - 2-ри вариант

  • 6 970
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 135
Не искаш казваш .. ама се заглеждаш .. ц ц ц  Whistling
Като искаш - пак се заглеждаш  Whistling


Па и ти се сърди жената  Shocked Shocked Shocked не я е срам  Mr. Green

ПП Казвай и, че винаги като се заглеждаш в мацките, констатираш, че твойта си жена е най-арна и нема да ти се сърди  Mr. Green
В тази игра няма не искам Дейз....гледам и оценявам отдалече, коя става и коя не!!!! Laughing

А че жената си е най убава, не се и съмнявай....особено че ме търпи цели 20 - години....е има ли по убава от нея питам?????  Thinking

# 76
  • Мнения: 1 081

В тази игра няма не искам Дейз....гледам и оценявам отдалече, коя става и коя не!!!! Laughing


Коя става и коя не за какво Соте?  Thinking  Rolling Eyes  Mr. Green

Колкото до изказването за жена ти, адмирации  Hug

# 77
  • Мнения: 135


Коя става и коя не за какво Соте?  Thinking  Rolling Eyes  Mr. Green



http://www.clip4e.com/play_jena_koqto_se_preoblitcha_za_1_2_sekundi.htm

Ей туй е умение Дейз...с такваз жена никога няма да закъснея за купон... инак докато се нагласи и става време да се връщаме!!!!! Joy

Ето ти и един виц за целта:

- Докторе, не ми става!
- Добре господине, доведете жена си.
На другия ден.
- Госпожо, съблечете се. Легнете по гръб, сега по корем, Надупете се. Сега вдигнете единия крак, сега другия. Нищо ви няма, господине, и на мен не ми става.

# 78
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
- Докторе, не ми става!
- Добре господине, доведете жена си.
На другия ден.
- Госпожо, съблечете се. Легнете по гръб, сега по корем, Надупете се. Сега вдигнете единия крак, сега другия. Нищо ви няма, господине, и на мен не ми става.
Joy Joy На тез двамцата им липсва виагра.  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 135
Снимките на готини мацки провокират анорексията

Снимки на известни и неизвестни красавици, демонстриращи слабото си тяло, кара все повече момичета по света да стават анорексички, обезпокоени са американски психолози.

За да разберат как действа на практика това върху съзнанието на жените, група учени събрали 841 доброволки, на които показали снимки на хора. Към снимките имало и по няколко думи за човека на кадъра.

Оказало се, че дамите, които не са доволни от фигурата си – а това били над 70 процента, започнали да се ограничават откъм храна след като разгледали фотосите на слаби мадами.


Според психолозите такъв тип поведение има еволюционен произход. Тъй като съвременните хора лесно качват килограми, те осъществяват стройната фигура с младост и привлекателност.

Снимките на слаби жени, които греят от всяко списание, задействат конкурентните човешки инстинкти, обясняват специалистите. Ако щракнатата мадама е известна, то обикновените жени, които я гледат в списанията, се чувстват зле.

Това ги кара, според психолозите, да се опитват да подражават на модела на фигурата им. Така жените са убедени, че с вталяването ще постигнат и успеха и известността на прочутите хубавици.

Психолозите предупреждават дамите да не се поддават на такива инстинкти, тъй като в много от случаите известните жени са чисти анорексички, без това да личи под умело скроените тоалети.


И вместо да обърнат внимание на суперкльощавите крака на звездата жените въздишат по миниатюрното й дупе и се опитват и те да изваят същото.

Опитите да се изгради съответствие или конкуренция с това, което жените виждат на страниците на лъскавите списания или на тв екрана, може да доведе до сериозни психологически проблеми.

Сред тях са анорексията и депресиите, но въпреки това дамите продължават да се стремят към утвърдените стандарти за красива стройна фигура, които са се превърнали за много от тях във фикс-идея.


http://lifestyle.pogledni.com/blog/snimkite-na-gotini-macki-prov … irat-anoreksijata

# 80
  • Мнения: 613
 newsm78 Соте, ти изчете всички статии и теми в "Красива мама", бе човек .....

# 81
  • Мнения: X
Знаех си аз,че имало причина да не чета  подобни списания..     Mr. Green
Цял живот ще си ходя дебела,грозна и.......здрава!    Laughing  

# 82
  • Мнения: 135
newsm78 Соте, ти изчете всички статии и теми в "Красива мама", бе човек .....
Все още търся отговор, защо винаги жените си търсят образа в паничката на другите???? newsm78
Чак ми е странно...уж не са глупави...но пък стигат до крайности!!!! Peace
И вечно завиждат че другите изглеждат по слаби от тях!!!! Joy

# 83
  • Мнения: 613
newsm78 Соте, ти изчете всички статии и теми в "Красива мама", бе човек .....
Все още търся отговор, защо винаги жените си търсят образа в паничката на другите???? newsm78
Чак ми е странно...уж не са глупави...но пък стигат до крайности!!!! Peace
И вечно завиждат че другите изглеждат по слаби от тях!!!! Joy

Е, тези умозаключения зя всички жени ли са , брат?
Пък и слаби, слаби, колко слаби трябва да сме? Анорексички? Joy
Хайде стига, има глупави жени, има и глупави мъже. Wink

# 84
  • Мнения: 135

Е, тези умозаключения зя всички жени ли са , брат?
Пък и слаби, слаби, колко слаби трябва да сме? Анорексички? Joy
Хайде стига, има глупави жени, има и глупави мъже. Wink
Така е ....права си iren5...все пак умозаключенията не са за всички...просто си анализирам!!!! Peace

# 85
  • Мнения: 135
Нима всички са на мнение, че мъжете са по-примитивни от жените?

Че за тях сексът е първото нещо, което се появява в главата им, щом видят хубава жена - и може би единственото, което остава там, докато не си го получат?


На пръв поглед много мъже открито си признават, че сексът е първата им мисъл. Признавам си, че сексът понякога е и моята първа мисъл, а понякога и единствената - в зависимост от жената пред мен.

Какво лошо има все пак в това да искаш да покоряваш здравите и привлекателни женски около себе си. Колкото и животинско да звучи, не виждам нищо лошо в това. Но какво чуваме от тях?

- Третират ни като предмети! Не желаем на нас да се гледа като на парче месо, само като на сексуален обект!!!

Жените са доволни, теорията им се оправдава - даже обвиняемите направиха пълни самопризнания, че и авторът.

Какви са жените тогава?

Те са използвани. Употребени. Редуцирани до една вещ, една бройка. Жертви. Като в джунгла. Мъжете дебнат, манипулират и плячкосват - оставяйки след себе си оглозганите емоцийки на
крехките женски...

- Момент! Метафората ви не е коректна, мосю - прекъсва ни глас от дъното на залата.

- Но как?

- В природата никоя жертва не примамва хищниците си.

Тишина се разлива в залата. Смут настава в женските...

Знаем колко умела е жената в маменето и съблазняването.


Да кажем, че имаме една доста голяма извадка от жени, може би повече от половината от тях, която има за свой идеал образа на поп-фолк дивата, която пълни очите на онези животни, мъжете.

Как се обличат тези девойки? Знаем за препаската, която все още наричат "къса пола" и за високите лъскави ботуши, за корсетите и деколтетата, за парфюмите и пудрите. Сега на тези жени, излизайки от вкъщи и устремявайки се към любимия си клуб, каква точно им е представата за флирт? Защо е цялото това маскиране? "Само с цел да привлечем внимание. Ние държим да сме сексапилни, но желаем да ни уважават!"

Представете си натокана девойка, облечена така, сякаш ще й отнеме повече време да кихне отколкото да се съблече. И един млад мъж, пленен от уханието на парфюма и извивките на формите й. Представете си сега как той се опитва да извади циците й от очите си, за да направи обективна преценка за личността й...

Не успява, защото той е човек, който си има особености, за които всички се съгласихме. Затова не би трябвало да е чудно какво предизвиква у него подобно поведение и външност.

Но не. Това е само за привличане на вниманието? Всичките тези сигнали, знаци? В тях няма сексуалност? Няма нищо първично? Само защото не се изявява директно, не значи, че това не е част от самата женственост, тази нейна мразена и обичана страна, която те кара да копнееш, да се надяваш, да фантазираш и накрая да страдаш и да приемеш, че това е само игра или да се бориш и да те обвинят, че си животно.


Жените те мамят, прелъстяват, провокират и те карат да се чувстваш привлечен. След това те карат да съжаляваш, че си бил привлечен. Понякога дори те наричат животно.Понякога дори се чувстваш виновен, задето си такова животно. И всички заедно гледаме с укор животното...

http://www.webcafe.bg/id_1653031190_Majete_sme_jivotni_Ami_vie

# 86
  • Мнения: 755


Какво лошо има все пак в това да искаш да покоряваш здравите и привлекателни женски около себе си. Колкото и животинско да звучи, не виждам нищо лошо в това. Но какво чуваме от тях?


Няма нищо лошо, но дали вие ги покорявате ... Laughing по скоро е обратното. Laughing

# 87
  • Мнения: 613
Така е ....права си iren5...все пак умозаключенията не са за всички...просто си анализирам!!!! Peace

Сега пък аз ще си по анализирам. Mr. Green
Ако съзнанието на един мъж е обсебено от мисълта за това, колко са прости и ограничени българските /а може би не само те/ жени, които вечно "си търсят образа в паничката на другите" -  дали е намерил подходящата жена? Какво мисли този мъж освен за съпругата, но и за дъщерите си?

Ако жената смята, че всички мъже са прасета, че ги третират като предмети, че са жертви - що за мъж има до себе си? Как ще възпитава сина си?
Или жената покорява, опитомява? Та това мъж ли е или домашен любимец?
Странни са ми такива теми. Единственото което прозира в тях е някаква незадоволеност, озлобление към противоположния пол и инфантилност.

# 88
  • Мнения: 4 569
Да не пускам отделна тема:

Преди няколко години си бях едно свито и мълчаливо момиченце,абе направо смотано.Никой не ме виждаше.
Сега съм гримирана,нагласена и щастлива и ми се свалят смешници дето могат да са ми бащи.
Защо е така? Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 1 127
Да не пускам отделна тема:

Преди няколко години си бях едно свито и мълчаливо момиченце,абе направо смотано.Никой не ме виждаше.
Сега съм гримирана,нагласена и щастлива и ми се свалят смешници дето могат да са ми бащи.
Защо е така? Rolling Eyes
Защото `да видиш` някого `под фасадата` не всеки го умее! `Ненатъкмените`жени , и тези без предизвикателно поведение не се забелязват на пръв поглед, и само мъжете, които са ценители не на външната, а на вътрешната женска красота могат да ги забележат.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт