Отговори
# 165
  • Мнения: 922
От известно време намерих темата и от тогава чета и чета. Правих някои от ритуалите, така както ги усещам. Всички около мен забелязват положителна промяна и излъчване. Преди това бях изпаднала в един песимизъм и вечно мрачно настроение. Сега просто вътрешно намерих мир и спокойствие.
Благодаря на всички които пишат тук.

От два дни обаче нещата нещо не ми вървят. На работа разбрах че готвят промени. Съкращават длъжността на която работя и още не са измислили какво ще ни правят.

# 166
  • Мнения: 1 422
didoni , само спокойно!!! мисли за това, че за теб промените ще донесат най-доброто възможно. Откъсни се от всякакви групички, които шушукат и треперят. Издигни се над тревожността. Тя унищожава вътрешната сила. Отпусни се (с която и да е медитация), дори да е с обикновен дълбок релакс - минаваш по всяка частичка на тялото и я отпускаш. Просто стани перце. После стани вода, приеми, че както водата минава около препятствията вместо да се бори с тях и накрая стига до безкрайното море на живота, така и ти. Сега е прекрасен момент да направиш крачка нагоре. Успех!

# 167
  • Мнения: 3 576
И друг въпрос се сетих: какво правите когато сте постигнали желанията си??
За грешка отчитам това, че дори не се сетих да съм благодарна за това, че моите са се сбъднали  Naughty
Една от техниките, които използвах беше точно да съм благодарна за всичко, което имам, както и в аванс за това което искам да имам.
И защо в момента, в който ги получих изведнъж забравих тази благодарност...?!!!

# 168
  • Мнения: 11 439
Vox populi трудно ми е да разбера думите ти, но се постарах Peace

Рози и рози благодаря.

Продължавам да ви чета, дано намеря някакво решение на проблема си.

# 169
  • Мнения: 922
Рози и рози благодаря.
Постоянно си повтарям, че Нещата ще се подредят по най-подходящият и добър за мен начин. Че ще остана да работя на най-подходящата за мен длъжност при най-подходящите за мен условия. Опитвам се да запазя спокойствие, въпреки че не е лесно. Съпругът ми в момента е безработен, така че не ми се иска и аз да остана в къщи. Но хората които решават са шефове на високо ниво с които никога не сме се срещали лично и нямат пряка преценка за мен. А за неща които по никакъв начин не зависят от мен и пряко не мога да им повлияя се опитвам да мисля доколкото мога положително.

# 170
  • София
  • Мнения: 67
Момичета,
имам нужда от положителна енергия. Снощи ми откраднаха колата  Cry, моля ви помолете се с мен всичко да се оправи и да я намерят.
 Praynig

Благодаря ви.

# 171
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Vox populi трудно ми е да разбера думите ти, но се постарах Peace


Така може и да направиш и с колегите   Wink Понякога се оказва че хората които мислим за "гадни" негативни и т.н. не са чак толкова лоши  Grinning
Колегите ти вероятно също мислят като теб , че по 8ч са заобиколени с негативни хора  Laughing

Ако ти "влияя"т зле  Sunglasses просто погледни нещата от друг ъгъл , с други очи  Wink Ти си тази която прави нещата да са таива каквито са  Wink

“Вие трябва да бъдете промяната, която искате да видите в другите .”




Последна редакция: вт, 11 яну 2011, 15:05 от Desss

# 172
  • Мнения: 15
Момичета, как се справяте със натрапчивите мисли, които нахлуват в съзнанието ви? Бях писала по-рано, че се чувствам във безисходица. Е малко се свестих, но още имам огромна дупка там вътре в себе си. Написах си желания на новолуние и едното от тях се сбъдна. Но ето, че за три дни всичко се отми, отново! И съм разочарована, защото за пореден път не успявам да задържа успеха, колкото това може да се нарече успех. Имам едно въпросче относно публикациите за любов на 1 страница. Някои пробвал ли ги е? Има ли успех, и ако да в какъв срок чисто ориентировачно. Rolling Eyes Другото странно нещо,което ми се случва е, че когато ви чета се чувствам все едно съм способна да постигна всичко, представятели си каква надежда сеете Embarassed  А когато затворя форума отново потъвам в собственото си самосъжаление.  Thinking  Тъжна работа.
пс.   bouquet

# 173
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
obsi Grinning
Не спирай да четеш тогава  Hug
Имаше един период при мен където четях една след друга зареждащи книги  Flutter на  Д.Чопра, Луиза Хей, Дорийн Върчу и т.н. увлякох се по Фън Шуй ..... все неща koito  помагат ....   Flutter

Последна редакция: вт, 11 яну 2011, 15:45 от Desss

# 174
  • Мнения: 1 422
Ураааааааааа, аз имам най-прекрасните приятели тук-таме по света. Току-що ми пристигна една книга пратка, която беше организирана от презокеана за няколко дни с изречението "Ти само ми прати линк точно коя искаш и колко бройки и не ме занимавай с глупости за някакви 20 долара...". Диърест, ти си ми една от големите споделени любови  Laughing  Heart Eyes

# 175
  • Мнения: 3 034
Момичета, как се справяте със натрапчивите мисли, които нахлуват в съзнанието ви? Бях писала по-рано, че се чувствам във безисходица. Е малко се свестих, но още имам огромна дупка там вътре в себе си.

С дисциплина на мисълта. За мен е невероятно колко много хора не разбират, че позитивизма е точно толкова труден, колкото и олимпийска титла и очакват жаби да завалят от небето като смигнат с усмивка. На мен ми отне повече от 20 години - да госхвана, не да го постигна, постигането стана много по-бързо, доколкото съм го постигнала, защото още много имам да работя. От около две години си наложих просто дисциплина, както за тренировките ми, както за диетата ми - по абсолютно същия начин. Всеки ден време за чистене на мозъка, на душата. Като дойде натрапчива мисъл съвсем съзнателно я хващам в мисълта си и я изхвърлям - съвсем образно. Правя си и визуализации - почиствам с метла от зелени клонки, минавам навсякъде методично, същото и ако ме наболява някъде. Правя си лично време и с океан - на мен водата ми е голяма любов, затова я оставям да тече през мен, чиста, мощна енергия, да отнесе всичко черно, кално, виждам го как изтича от мен. Опаковам страхове в балони и ги пускам надалеч... Така. Всеки ден, без изключение.

Написах си желания на новолуние и едното от тях се сбъдна. Но ето, че за три дни всичко се отми, отново! И съм разочарована, защото за пореден път не успявам да задържа успеха, колкото това може да се нарече успех.

Ами, виж си отношението - сбъднало ти се е желание, но вместо да си щастлива, ти вече си го квалифицирала като псевдо успех. Как да задържиш нещо, което очевидно не предизвиква достатъчно позитивна емоция. Не знам как, аз не бих могла.

Имам едно въпросче относно публикациите за любов на 1 страница. Някои пробвал ли ги е? Има ли успех, и ако да в какъв срок чисто ориентировачно. Rolling Eyes

Аз вече писах, че съм правила списък за поръчка на желан партньор, появи се, ама аз блеех. Може би след около шест-седем години, НО, голямо НО - до този момент аз не съм била свободна и ден, била съм все в сериозни връзки. Де факто, когато се появи беше първата възможност, когато аз бях на късане с друг човек вече и бях отворена за нов човек. Ама, пак блеех.  ooooh! Чак наскоро си дадох сметка, че май-май този човек отговаряше баш на написаното в списъка ми. Та, който сам си го направи...  Rolling Eyes

# 176
  • Мнения: 90
Момичета, как се справяте със натрапчивите мисли, които нахлуват в съзнанието ви? Бях писала по-рано, че се чувствам във безисходица. Е малко се свестих, но още имам огромна дупка там вътре в себе си.

С дисциплина на мисълта. За мен е невероятно колко много хора не разбират, че позитивизма е точно толкова труден, колкото и олимпийска титла и очакват жаби да завалят от небето като смигнат с усмивка. На мен ми отне повече от 20 години - да госхвана, не да го постигна, постигането стана много по-бързо, доколкото съм го постигнала, защото още много имам да работя. От около две години си наложих просто дисциплина, както за тренировките ми, както за диетата ми - по абсолютно същия начин. Всеки ден време за чистене на мозъка, на душата. Като дойде натрапчива мисъл съвсем съзнателно я хващам в мисълта си и я изхвърлям - съвсем образно. Правя си и визуализации - почиствам с метла от зелени клонки, минавам навсякъде методично, същото и ако ме наболява някъде. Правя си лично време и с океан - на мен водата ми е голяма любов, затова я оставям да тече през мен, чиста, мощна енергия, да отнесе всичко черно, кално, виждам го как изтича от мен. Опаковам страхове в балони и ги пускам надалеч... Така. Всеки ден, без изключение.

Мнодо добре написано.  Peace

# 177
  • Мнения: 1 518
Абсолютно. Никой гадател няма достъп до единното информационно поле на Вселената (Аз поне не го вярвам, за мен е опашата лъжа, а пък пази Боже и да имат...) Naughty То ако всеки имаше... Всички знайни и незнайни ясновидци, "специалисти" по кармата и пр. теглят информация точно от подсъзнанието (или определена област от енергийното поле) на човека, отишъл при тях. По-страшно обаче е друго - че влизайки в чуждо подсъзнание, не се знае какво ще забъркат там, затова човек не бива да се забърква с тях Sign Exclamation
Понеже сега чета точно това - за Акаши архивите(единното информационно поле на Вселената),ще ти кажа че по принцип всеки от нас може да има достъп до тях(информация за себе си) и евентуално за информация за някой друг,но с негово съгласие.Но трябва да е безвъзмездно.В тоя род на мисли, знам че има добри "врачки",т.е такива които могат да "познават",аз даже съм попадала на такава когато бях млада зелена и глупава и бърках ходенето на врачка с някаква игра. Това преди 15-20 години.Баба ми беше билкарка и баячка и като я питах веднъж,що не ме научи на баенето,нали съм и именница,така де, това си е умение и тя ми отговори "За да не те обременявам".Та така.Да се ходи на врачка и да си плащаш под каквато и да е форма за да се черпи информация от единното информационно поле на Вселената е обременяване, т.е или намери начин да го правиш сам или по-добре не се захващай с тъмните води.Особено ако си много загрижен за кармата си Simple Smile
Аз визирах само гадателите по професия - имах предвид рекламираните...
Иначе и друг път съм казвала, че свръхестествени явления съществуват съвсем реално, както и хора с такива способности, разбира се. Но моето лично мнение е, че контактите със свръхестественото, каквито и да са те, са нещо много лично, интимно и не бива да се споделят с когото и да е. Нито пък да се печелят пари от това, затова се изказах така категорично, че не вярвам някой от тия, които се рекламират като най големите феномени на БГ да имат и грам достъп до Акашовите записи Sign Exclamation
От известните наши феномени, аз признавам единствено Ванга, никой друг...

# 178
  • Мнения: 3 034
Забравих да кажа, че този човек (предполагаем от списъка) всъщност се ре-появи в живота ми миналата година. И всъщност това отключи една ретроспекция, в която си дадох сметка,ч е много дълго сме се движили по пътища, които се срещат в една точка. Предполагам, че Вселената дава и втори шансове в този смисъл. Дали ще ги ползваме, зависи само от нас.  Wink

Аз нощес сънувах онези хора, от които искам да се освободя. Срещнахме се, дадоха ми някакъв документ, май паспорт беше  Shocked и после не помня, но нищо съществено, май се разотидохме.  newsm78

# 179
  • Мнения: 23
Момичета, токущо намерих нещо интересно и искам да го споделя с вас:

Днес е денят, в който трябва да си пожелаете нещо, което много силно искате да се сбъдне, казват номеролозите.
11 януари 2011 г., или 11.1.11, е добър ден, тъй като числото 1 символизира успех.
Според номеролозите числото 1 означава силна воля, позитивност и чиста енергия. То означава ново начало и чистота. Когато пък имаме няколко единици в една поредица, това символизира още по-голям успех.
Пожелайте си нещо, но то трябва да е благородно, и тогава Вселената ще се погрижи то да се осъществи, казват номеролозите.
През 2011 г. според тях има много добри дати. Започнахме с 1.1., а освен 11.1. следват и 1.11. и 11.11.
Номерологът Сам Джоунс твърди, че заслуга за всичко това имат ангелите и обяснява нещата с бинарните числа и превръщането им в букви. Така например 1.11.11, превърнат в бинарна редица, дава голяма буква „А“, а когато превърнем всички дати с единици в деня и месеца от тази година в букви, получаваме думата „Angel“.
"Днес е магическа дата. Особено за затваряне на финансови сделки, но също и да кажете на някого, че сте романтично заинтересувани от него или нея", твърдят пък астролозите.

Общи условия

Активация на акаунт