Птиците умират сами?

  • 9 237
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 335
Ама това е "светски разговор", "migito".

Можех да се обзаложа, че ме чете някой, който да ме "поправи" "по смисъла на канона".
Не подценявай другите потребители. Ясно е какво се има предвид в пълния текст, от който са цитатите. Най-малкото - има справочна литература с обяснения "какво е искал да каже авторът", даже някой да не е чел цялата книга.

Ти по-скоро кажи не те ли заинтригува съобщението, че измирането на птиците в един регион е комбинирано с измирането на риби в същия регион, ако правилно разбрах от новините от тази вечер?

Това е съществен елемент, ако е вярно и ако някой го интересува логиката и обяснението на феномена.

# 76
  • Мнения: 1 749
Библията е написана от хора и както всички хорски теории и писания, и тя може да греши.
И преди да ме "поправиш" , че апостолите са имали "вдъхновение от Бога" - това вдъхновение също би могло да бъде изкривено от чисто човешки мисли и недостатъци...

# 77
  • Мнения: 9
"И Господа, и Кандилото му...", днес каза един дядо...

# 78
  • Мнения: 5 710
гугутките падат на 15 км от къщата ми в Италия, ако нещо ми стане ( и мога) ще пиша.

Фаенца е индустриален град, имат десилерии, а така също и производство на теракот и т.н. Тоест, много комини, много гадна смрад се носи от там на моменти. Предполагат, че някой комин е избълвал нещо, което не е трябвало. Другият вариант е свързан с храненето им. Мисли се и за внезапно падане на температурите в някой въздушен слой ( не съм наясно), което да е предизвикало смъртта им.

Последна редакция: нд, 09 яну 2011, 21:13 от 10 c's

# 79
  • Мнения: 335
... Мисли се и за внезапно падане на температурите в някой въздушен слой ( не съм наясно), което да е предизвикало смъртта им...

Ето. А при рибите какво е "паднало" по същото време на същото място?!

ПП
Магнетизъм, излъчване, ей такива работи не са ли логични за мислене?
И друго де, ама да не ме заподозрете в Еленко...   Simple Smile

# 80
  • Мнения: 449
... Мисли се и за внезапно падане на температурите в някой въздушен слой ( не съм наясно), което да е предизвикало смъртта им...

Ето. А при рибите какво е "паднало" по същото време на същото място?!

ПП
Магнетизъм, излъчване, ей такива работи не са ли логични за мислене?
И друго де, ама да не ме заподозрете в Еленко...   Simple Smile

Що, кво му е на Еленко  Whistling Това, че ние не вярваме в нещо, не значи, че то не съществува, нали?  Wink

# 81
  • Мнения: 5 710
не разбрах къде са умрели риби във Фаенца?

# 82
  • Мнения: 1 849

Ти по-скоро кажи не те ли заинтригува съобщението, че измирането на птиците в един регион е комбинирано с измирането на риби в същия регион, ако правилно разбрах от новините от тази вечер?

Това е съществен елемент, ако е вярно и ако някой го интересува логиката и обяснението на феномена.

Не е нещо което да ме учуди. Определено смятам, че кръг от хора ни ползват за опитни мишки. Много по-драстични неща се случват по този свят от измирането масово на животни. Избиват се хора, но за това никой не пише.

# 83
  • Мнения: 3 760


...измирането на птиците в един регион е комбинирано с измирането на риби в същия регион по същото време...

Признавам, че мен точно това ме ужаси  Confused При това не става въпрос за водоплаващи птици, т.е. говорим за обитатели на съвсем различни екологични ниши. Ясно е, че е резултат от антропогенно въздействие. Почти се моля да се окаже тестване на нов вид оръжие. А не следствие от цялостното ни вмешателство в природата  Tired

# 84
  • Мнения: 8 674
"Случай на масова смърт на птици е регистриран и в турския окръг Бурса, Западна Турция, съобщава турският телевизионен канал "Скайтюрк".

Жители на селището Караджабей открили десетки мъртви скворци на пътя. Местните власти са започнали разследване на случая.
"

# 85
# 86
  • Мнения: 3 760
Хммм, много повече точки в северното полукълбо. Преобладават случаите по крайбрежието. В Африка няма регистриран случай...
винаги съм искала да живея в Кения - няма земетресения, вулкани, цунамита...Оптимални годишни температури  Laughing

# 87
  • Мнения: 615
Хммм, много повече точки в северното полукълбо. Преобладават случаите по крайбрежието. В Африка няма регистриран случай...
винаги съм искала да живея в Кения - няма земетресения, вулкани, цунамита...Оптимални годишни температури  Laughing
няма и пари, а има много болести и глад  Sick

# 88
  • София
  • Мнения: 38 961
Ахааа.
А някои хора се смееха на темата за химическите следи, с които ни пръскат някои самолети...

# 89
  • Мнения: 3 405
винаги съм искала да живея в Кения - няма земетресения, вулкани, цунамита...Оптимални годишни температури  Laughing

Провери само да няма нещо във водата Wink

Общи условия

Активация на акаунт