Козметика на Авон?

  • 3 164
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 786
твърде снобско мила............. на мен за тия пари ми е супер, а ти явно трябва да потърсиш крема си сред продуктите на някоя фирма дет продава НЕ за "тия пари", ВЯРВЯМ че ще ти хареса

`Що бе, що трябва да е снобско като не ми е харесало и свършило работа newsm78 Пък и очевидно не говоря за същия крем, а дори и да беше, трябва ли да е сигурно, че както на теб ти е паснал, тъй и на мен трябва. Просто ми лепне лицето след него , а цената му дори в сравнение с почти всички бг кремове е по-ниска, а грамажът- почти троен.

Цитат
Имах предвид синьото комплектче от дневен, нощен и околоочен крем за 14.90
Цитат
Ами, това не е ли от най-новия каталог, който още дори не се показва. Аз го разгледах вече, де.  Embarassed И аз се чудя точно за същия комплект, но по-скоро ще си взема от предната страница 71 дневния и нощен, за да мога да взема и зеленото нисесерче, защото ми харесва.
Толкова много неща искам от въпросния каталог, че се чудя кое да взема на първа и кое на втора поръчка, за да разпределя малко финансите.

Тоя път много експресно ми го доставиха Laughing И аз го искам тоя несесер, че имам нужда от подновяване и верно е гадно, че тоя комплект не е включен Close

# 61
  • София
  • Мнения: 1 638
Мноого искам да го разгледам този нов каталог, но нямам откъде.
...
от колко време е излязъл официално

# 62
  • София
  • Мнения: 5 828
Имат страхотни несесери, направо ми се иска имам от всички, въпреки че съм се заринала  Blush
От новия каталог и на мен ми хареса зеления, а също и розовия ...  ooooh!

# 63
  • Мнения: 260
Мноого искам да го разгледам този нов каталог, но нямам откъде.
...
от колко време е излязъл официално
Аз го взех преди седмица..ако го искаш, пиши на лични, направих грешка като поръчвах и сега имам 20 каталога, чудя се какво да ги правя.

# 64
Съветът ми е да се консултираш с твоя Представител, преди да избереш продукт. Ще се радвам, ако влезнеш в страницата ми - www.anew.hit.bg.

Общи условия

Активация на акаунт