Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 75

  • 28 427
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Темата всеки път е все по-красива.Благодаря newsm51

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте девойки!!! Още не ни е минало отвратителното настроение от снощи, гледах 2 пъти епизода.. не ми стана по-добре, ама какво да направя.. уж филм, пък много навътре ми влезе в сърцето и душата... Прехвъърлихме се в новата темичка.. тя е уж за любовта, за музиката... къде е любовта, къде е музиката.. никакви ги няма, май само в нашите фантазии и нагласи. Да благодаря на художничката Ринка за приятно оформената тема, на Ваня за музикалното оформление и на всички, които пишат и си  изливат  душата във форума... Все ми се въртят  в главата думите на Хасрет. по-точно текста на финалната песен  в 16-ти епизод :"Дори да се редят годините без теб"...   и т.н. Тези думи не ми говорят хубави неща за 2-ри сезон.. че вероятно животът и годините й ще минат без голямата й любов Муратчо Туралъ... Този ипът се престраших и гласувах: 1-во ...той ще се мъчи да се срещне с Хасрет, но неуспешно... и 2-ро... ще се отдаде на работа и композиране, за да забрави всичко около себе си... Пък и асистентката му ако е около него... жална  му майка на милото ни момче....

# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ще ви пусна нещо което мен ме развесели дано и вашето настроение пооправи.
Но ще  spam2 spam2 spam2 spam2 spam2 темата защото клипчето е за друг филм.

http://www.youtube.com/watch?v=SaOCEAoBAyI&

# 18
  • Мнения: 10 240
Моят избор в анкетата:
-ще търси среща с Хасрет / макар и неуспешно, защото среща ще има, но разговор-не;
-ще се самозатвори и ще се съсредоточи над работата си в университета, но и ще създаде песен за своята любима / толкова отдавна феновете съчиняват ли съчиняват стихове и надали от екипа ще оставят усилията им напразни/.

Малко ми дойдоха позволените опции/ някой  Embarassed се е проявил като скъперник този път  Joy Joy Joy/

Катя, за броя на актьорите и аз се позамислих. Когато правя нова тема винаги променям нещо. Така и този път- премахнах приятелката на Кадир Йълдъз и сложих снимка на тейзето Кадрие. А Кадрието си заслужава да е на първа страница, защото е във филма от първия епизод, докато толкова други образи си отидоха... Или пък се появяваха за епизод-два-три и изчезваха... Кризата ли влияе или нещо друго, не е ясно.
Много гастролиращи актьори се изредиха, а основните фигури останаха тези от "В ролите". Дори си мисля, че Джафер също е бил замислен като гастролиращ, но се хареса на публиката и остана! Поне засега, защото екипа може и да реши да прати младото семейство на Балчичек и Джафер зад океана да търсят родителите на бъдещата булка  Joy Joy Joy /

Пепа, асистентката на Мурат вече е друга- видяхме я, но на кой ли друг преподавател ще стане асистентка Бахар? Удовлетворяването на молбата на Мурат към декана да смени асистентката е много малко утешение за злото, което Бахар успя да направи!

Като извинение за дългия пост нещо красиво, което ни вдъхна желание за надежди и мечти...

http://www.youtube.com/watch?v=kmH8iKdERnQ&feature=player_embedded

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 23:01 от rina-rina

# 19
  • Мнения: 2 195
Първият ми отговор е ясен - М. ще потърси среща. Вторият - нищо няма да прави и ще чака. Това го М. го може. Искаше ми се да гласувам "друго" - М. да направи нещо,  нетипично за него (Х. веднага ще го усети): да застане на вратата й, когато Л. е там и празнуват нещо (т.е. римейк на сцената с шампанското, когато М. избяга) и  с кукла-манекен, облечена в бялата рокля и с плакат: Обичам те! Банално, но просто, толкова  желано и най-вече истина...

# 20
  • Мнения: 33
Добър вечер, момичета! Като гледам след снощи всички сме така, но какво да се прави! Като гледам ние се палим, сценаристите си правят каквото си искат. Аз също съм разочарована от развитието на филма, но умиране има - отказване НЕ! Просто не се задълбочавам в толкова много размисли и някак си ми стана по-добре. Надеждата ми е, че все пак няма да го окепазят чак толкова. Пък и колкото турски сериали изгледах)а те не са малко), всички минават през такъв алогичен период. Ще видим и този докъде ще го докарат.

# 21
  • Мнения: 56
Моя избор от акетата е:

1.Ще потърси среща и разговор с Хасрет, но неуспешно .
Защото ще види една променена Хасрет и в началото няма да разбере истинската причина.   

2.Ще композира песента на живота си.
Време му е да се прояви като композитор,а и нали ще трябва на Хасрет да и падне дъното когато я чуе. hahaha Joy

# 22
  • Мнения: 0
Добър вечер, запленени приятелки и приятели!
От Коледа имам "технически  пречки" и не съм била 10 дена във вашата компания.
Чувствах се като с ампутирана важна част от мен! От снощи временно реших проблема и съм като
"отвързана"! Почти 24 часа чета  цели две теми и половина и умопомръчаващ епизод!!! Толкова преживявания,  куп впечатления, завиждам за прекрасното новогодишно настроение и споделените топли чувства и пожелания, интересни информации и очаквания за развитието на нашия филм, но поред:

Честита Нова година!
На всички пожелавам здраве, любов и много вълнуващи мигове през 2011 та година!
  bouquet  bouquet

Сърдечни поздрави на Ринка за прекрасните теми и всички красоти, които твориш!

Поздрави на рожденничките Ринка и Ваня! Бъдете обичани! bouquet  bouquet
На всички именници здраве и късмет!

На всички, гледали снощния епизод, честит студен душ! С легким паром или ирония на съдбата по
Хасретски!!!! Joy Joy
На края и аз да кажа Гордата Аси!!!

# 23
# 24
  • Мнения: 33
Оф, Дори! Моля те не ме стряскай така! Тия снощи ми стигаха! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 942
Здравейте мили момичета,

Ринка, благодаря за страхотната юбилейна тема, която е повече от прекрасна!

Гласувах за:
Ще потърси среща и разговор с Хасрет, но неуспешно - Хасрет се чувства унижена, излъгана от мъжа, в който се влюби и от учителя, на когото безрезервно вярваше. Тя му даде шанс с няколко телефонни обаждания да й обясни какво виждат очите й, но той я излъга!
На кого всъщност Мурат държи повече, на Хасрет или на Бахар? Ако й беше казал истината в присъствието на Бахар, какво толкова страшно щеше да се случи? Фантазията на Хасрет, когато не ги видя да излизат от хотела, направи останалото!

Ще композира композицията на живота си, защото най - великите произведения се раждат, когато чувствата и емоциите са най - силни! В неговия случай тъга, болка, загуба, както при Селин, с тази разлика, че Хасрет е жива, но загубена за него!

# 26
  • Мнения: 3
Оф, Дори! Моля те не ме стряскай така! Тия снощи ми стигаха! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Харесаха ми от турски сайт са.

 
 

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 23:28 от doriana

# 27
  • Мнения: 942
Дори, тъкмо щях да питам, кой ги вампиряса така?

# 28
# 29
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт